Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Smoke & Jacks

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Miks peab asja nii segaseks ajama? Mingid launcherid ja punktid ja värgid. Mängisin ka kunagi palju RP-d, aga mingi launcherite ja asjadega jändamine ei tõmba küll mängima.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lihtsam poleks mingi anticheat plugin serverile peale panna mida ei saa bypassida?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Launcheri kaudu anticheadi valmistamine on palju tõhusam.

 

Aga kuidas see launcher nii häiriv on? Ei oma erilist tähtsust, kas sisened serverisse SAMP clienti kaudu või launcheri kaudu, aega võtab see sama palju. Kui sa läheksid clienti kaudu, peaksid sa avama samp clienti ja sealt serverisse joinima, aga kui kasutaksid launcherit, peaksid sa launcherit kasutama, enda kasutajanime & parooli sisestama (mida saab nüüd ka lahtritesse ära salvestada) ja "Mängima" vajutama. Meetod on ju sama.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Launcheriga foorumisse registreerimine?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mine alguses vanasse foorumi http://snjrp.eu/foorum kui sul on konto vanas foorumis ka olemas. Sealt saad shoutboxi kohalt valgelt ribalt ületoomise koodi. Tiri kõige uuem launcher http://snjrp.eu/forum/Launcher.exe, seal registreeri uus konto. Antud kood, mis vanas foorumis oli, pane sinna launcheris olevasse Kood'i lahtrisse. See toob annetus asja kaasa, mis kantakse üle. Ehk näiteks kui sul oli lisakaraktereid ostetud, siis need tuuakse üle jne. Regades uut foorumikontot võid ka täiesti uue nime võtta.

 

Ja edaspidi launcheri sisselogimine käib foorumikonto läbi. Ehk launcheri logid sisse oma fooruminime ja -parooli kaudu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kerge meelespea ning osade asjade seletused, mis on uus info mängijatele:

 

1. Vigu kui näete, siis tehke vigade teatamise alla teema julgelt. Kui tegemist on mingi rahalise või mõne muu taolise bugiga, siis informeerige mind sellest läbi PM'i ning ärge taoliste asjade kohta teemat tehke.

2. Abuserid, hackerid ja kõik muud vaenulikud inimesed, kes soovivad serverile halba pagendatakse jäädavalt serverist! Seega enne mõelge kas tahate ikka siin edasi mängida või abuseda ning pagendatud saada. Launcher on oma viimase update'ga veelgi turvalisemaks läinud topeltkontode suhtes, mis teeb nende tegemise veelgi keerukamaks kui see varem oli!

3. Toidusüsteem on uut moodi tehtud. Mängijad soovisid, midagi pisut teistmoodi kui tuima toidusüsteemi. Well mõtlesime ning tegime ära. Kotti ostetud toidud (pähklid, krõpsud, limonaadid, siidrid, saiakesed) annavad vähem toitu ning on odavad, restoranidest ning dineritest ostetud toidud täidavad tunduvalt rohkem kõhtu ning on kõvasti kallimad.

4. Invetory süsteem - Enam ei saa mängija lõpmatu palju asju korraga kaasas kanda. Igal asjal on oma kaal ja iga mängija saab korraga teatud kogust asju vastava kaaluga käes hoida. Kui invetory on täis, siis ei saa midagi juurde võtta. Sõidukitel on samuti invetory limiit, majadel, firmadel ja grupi HQ'del aga ei ole.

5. Paljud süsteemid on taustal ringi kirjutatud, kuid võivad välja näha sarnased/samasugused, mis nüüd on katki. Näiteks firmade menüüde kuvamine, majade/firmade/sõidukite ostmine jms...

Igast katkistest asjadest palun teha teema nagu eelnevalt sai mainitud.

6. Moodustage sõpradega grupid, töödake koos. Pange esimese sõiduki jaoks raha kamba peale kokku.

7. Nii mina kui ka teised adminid ja moded ei jõua esimesel päeval Black Friday stiilis tulevat /teata kanali kaudu floodi ära teenindada, kuna tekst virvendab ees ja kõik on kergelt pinges ja emotsioonid laes. Seega ärge olge pahased kui teie palvele koheselt ei vastata.

8. Olge mõistvad üksteise suhtes ning pidage üksteisest lugu.

9. Kui teil on mingeid küsimusi GM'i või mõne muu asja suhtes, siis ärge saatke mulle (Caupole) PM'e, vaid pöörduge alguses mode poole ja las ta küsib edasi kõrgemate adminite poolt. Väga paljusid probleeme saavad ka tava moded/sadminid lahendada.

10. Teie palk tõuseb. Grupis olevate isikute palk tõuseb kui nad on lihtsalt mängus sees. Mängijad, kes teevad juhutöid (neid mis saab pickupidest korjata) nemad peavad iga mängutund tegema korra tunnis oma tööga tiiru ära ja saavad palga kätte ning iga mängutunniga tõstetakse mängijal tööprogressi, mis lõpuks annab mängijale ka palgakõrgendust.

11. Sõidukeid hakkab autoparklatesse mingi teatud aja tagant uusi tulema. Ei oska veel öelda kui tihti või kui palju. Kõik sõltub sellest kui kiiresti mängijad sõidukeid ostavad ning kui suur hakkab olema nõudlus.

 

Küsimuste korral pöörduge siia teemasse http://snjrp.eu/forum/showthread.php?tid=56


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii palju parooli muutmisest:

98e8c4f77b102b18ac6046dd83dec2cf.png


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Aly, kirjuta mulle PMi oma konto kasutaja nimi, praegune ja registeerimise e-mail ja praegune ja soovitav password. Ma olen Elegant, foorumimodetaator.

Ära saada kellelegi oma parooli...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kust ma selle koodi saan, lähen snjrp.eu lehele, seal ei näita üleval riba vaid seda: "Smoke's & Jack's on GTA:SA Multiplayeril baseeruv rollimängu kommuun, kus on mängijatele antud suurepärased võimalused oma virtuaalelu loomiseks. " teksti.. Olen Pbb

 

// sain juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii palju parooli muutmisest:

98e8c4f77b102b18ac6046dd83dec2cf.png

 

Vanas foorumis muutsid? Vanas foorumis võibki asi katki olla. Kui aga uues foorumis, siis anna teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei seda mina tea, las ta jääda siis.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen Elegant, SNJRP foorumimodetaator, ma muudan su parooli ajutiselt seal ära, kuid selleks pean veenduma, et tegu ikkagi su acciga.

Modetaator võiks eestikeele kursuselt läbi lipsata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis toimps? Miks ma oma kasutajaga enam sisse ei saa? Lugesin, et kustutatakse kasutajad, kes ei ole sise loginud teatud ajal, aga ma olin.. Käisin nädalas korra vähemalt kasutajaga sees.

 

NVM.

Esimeses postis on link vigane ja viskab mingi imelikku sisselogimis kohta, kust ma sisse ei saa.

Muudetud liikme Myrka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis toimps? Miks ma oma kasutajaga enam sisse ei saa? Lugesin, et kustutatakse kasutajad, kes ei ole sise loginud teatud ajal, aga ma olin.. Käisin nädalas korra vähemalt kasutajaga sees.

 

NVM.

Esimeses postis on link vigane ja viskab mingi imelikku sisselogimis kohta, kust ma sisse ei saa.

Smoke's & Jack's kolis üle teise foorumi. Kui sa tahad oma kasutajat koos karakterite ja apunktidega üle tõsta vanast foorumist uute, siis see teema on just sinu jaoks: http://www.snjrp.eu/foorum/showthread.php?tid=17683


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.