Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere seltsimehed!

 

Juhtus mul selline probleem, et 3nda generatsiooni iPhone aku suri ära. Asendus on nii kallis, et pole vahetust väärt (ametlik vahetus 108 eur + km ning x-firmad vahetavad 40-50'ga ära, garantiid ei anna ja telefoni enda väärtus on 60-80 euri). Seega, tuleb mul kasulikum osta uus telefon ning Apple kas varuosadeks müüa või kapinurka visata.

Seltsimehed, teilt ma palun abi uue telefoni valimisel. Minu budget on 200 euri (EMT klient, sealt saan kliendihinnaga). Ise kaalusin HTC WP8S või LG L7II ostu. Võite ise midagi omalt poolt pakkuda. Samuti võite midagi kasutatud pakkuda, kui on allikaid (soovist otsides ma mitte midagi ei leidnud).

 

Tänan ette.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise soovitaks ka HTC'd. Kas Desire X või One V. See mis sa ise mainisid ka päris korralik. Aga LG 7 jääb aeglaseks imo (sõbral olemas, kirub jubedalt)


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

LG l5 - Nutikas, odav, ei sisalda mingisugust nänni mis hinna lakke lööb, ning tänud sellele pole ka niipalju vidinaid telefoni sees, mis katki saaksid minna. Lisak jääb sul veel pea 10 viina raha üle :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mäletan, et kunagi tehti selline iPod, kus aku oli integreeritud ja vist nüüd iPhonedel ongi? Igatahes aku oli tehtud nii, et aasta pärast see lõpetas töötamise või maht muutus üliväikseks, mistõttu apple kaevati kohtusse ja nad kaotasid ja olid kohustatud tegema ära käiva akuga või siis mitte ennast hävitava süsteemi (täpselt ei mäleta kuidas see lahendati).

 

Igatahes mina ise olen Lumia fan ja Lumia seeria meil pea tervel perel. Väike õde kasutab Lumia 520, mis sobiks vast sinu hinnaklassi. Täiesti normaalne nutitelefon. Tal kukkus see maha ükspäev ja klaas purunes, aga sai ikka edasi kasutada ning ära vahetamine oli odav (vähemalt ma arvan, sest tuttav vahetas tasuta ära). Lumia telefonid minuarust on mõnuse uuendusliku stiiliga, kui sa juhuslikult windows phone ei karda. Kahju küll, et Nokia maha müüdi, aga praegused telefonid kõlbavad veel küll, eks näis, mis juhtuma hakkab kui Microsoft tootmist jätkab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
LG l5 - Nutikas, odav, ei sisalda mingisugust nänni mis hinna lakke lööb, ning tänud sellele pole ka niipalju vidinaid telefoni sees, mis katki saaksid minna. Lisak jääb sul veel pea 10 viina raha üle :)

 

Sorry for offtopic, aga that's the spirit :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tänan soovitamast!

 

Makavelile ütlen erilisi tänusid, sest 10 viinaraha läheb mul tõesti vaja :D Aga L5 ei sobi mu tööga paraku kokku, internetikasutus on vajalik ja ühetuumaline võib paraku lahjaks jääda.

Princepsile ütlen, et su jutt vastab tõele, Apple toodete akud on integreeritud ja nende vahetamiseks peab peaaegu terve telefoni lahti kiskuma. Ma kaalusin Nokia ostu, kuid kuidagi külma mulje jätab 520 ja 620 disain. 820, see on juba palju ilusam (hind on ka vastav disainile). WP8't ma kasutada ei karda, pigem loodan just WP softiga telefoni osta :)

Jepikaye'le ütlen, et kõigeks, milleks telefon on algselt ehitatud + töö ja ehk ajaviiteks mõni mänguke (ma ei ole telefonimängur, vahest kui igav, võin 5-10 min oma elust veeta ninapidi ekraanis küll). Töö nõuab interneti kasutust (suur ressurss läheb läbi, ei tohi kindlasti ühetuumaline ja väikse ramiga olla).

@Topeltile ütlen, et Xperia Go läheb nüüd küll sinna sisse, 199€ on hind. Paraku mul ei ole Sony telefonidega kunagi häid suhteid olnud, seega ma ei riski osta (võib-olla läks paremaks võrreldes SE-ga, aga ikkagi on see riskantne mu jaoks).


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

See sama oli mu esmavalikus, kui sa oleksid täpsemini lugenud. LG L7 II ning HTC Windows Phone 8S. Aga tänan kõiki, kes raatsisid aidata :)


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See sama oli mu esmavalikus, kui sa oleksid täpsemini lugenud. LG L7 II ning HTC Windows Phone 8S. Aga tänan kõiki, kes raatsisid aidata :)

 

Oman htc windows phone 8s, netis surfamiseks on väha hea, kiirust on ka, pilte on ka võimalik väga häid teha, miinuseks on see et mälu kipub ruttu otsa saama ja eriti mingeid mänge palju tõmmata ei saa (Ega neid mänge winowsil nii arenenud veel polegi) aga muidu olen rahul. Vennal on nokia lumia 520 ja see peaaegu sama mis htc, lumia mälu ei saa lihtsat nii ruttu täis, sellel lumial ka põrutuskindel kaas, saab ka akut väljavõtta mida htcl ei saa. Aga need mõlemad telefonid normid ;)


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Oman htc windows phone 8s, netis surfamiseks on väha hea, kiirust on ka, pilte on ka võimalik väga häid teha, miinuseks on see et mälu kipub ruttu otsa saama ja eriti mingeid mänge palju tõmmata ei saa (Ega neid mänge winowsil nii arenenud veel polegi) aga muidu olen rahul. Vennal on nokia lumia 520 ja see peaaegu sama mis htc, lumia mälu ei saa lihtsat nii ruttu täis, sellel lumial ka põrutuskindel kaas, saab ka akut väljavõtta mida htcl ei saa. Aga need mõlemad telefonid normid ;)

 

Aga räägi mulle mälukaardi võimalusest, on see ikka olemas? Sest Android seadmel saab mälukaarti sisestades endale mäluruumi juurde genereerida (installib vaikimisi appe ja muud kola mälukaardile).


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

SIII mini võta, paremat telefoni sa selle raha eest ei leia. Kaamera on hea, piisavalt kiire, internetis saab kõik toimingud tehtud ja lihtne kasutada, enda pereliikmel on.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jälgisin ka SIII Mini pakkumist, käisin poes vaatamas, korralik tundus. Mul pole suurt ekraani ka toiminguteks vaja. Võtan arvesse :)

Aga Symmetrical, ma olen kuulnud, et SIV Minidel on mingine active case (sihuke nagu flip case, väikse ekraaniga, millega saad kõnedele vastata jne), kas oskaksid kommenteerida selle olemasolu SIII Minil?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei saa täpselt aru millest räägid, aga mingi selline asi on küll, et lükkad korra telefoni alla hooga, siis vastab kõnedele ja igasugused toimingud on ka sellel igasuguste kallutamistega, täpselt ei tea. Aga muidu kokku küll ei jooksnud minu käes, internetis saab vabalt olla.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

See active case on selline: http://www.samsung.com/uk/consumer/mobile-devices/smartphones/smartphone-accessories/EF-CI919BBEGWW

Ma ei oska selgitada selle olemust, küll sa lingi järgi aru saad :D


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal pole seda ja pole uurinud. Ei tea sellekohta midagi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tänan kõiki, kes viitsisid aidata!

Lõpuks sain ostetud endale HTC Desire 500 (keegi seda vist ei pakkunud, aga mõtlesin, et viskan viis kümpsi juurde (jah, 10 viinaraha läks minema, elab üle, joon teiste kulul :D ) ja saan endale nelja-tuumalise klotsi). Huvitaval kombel, sain ka oma Apple imeseadme korda, tegin factory reseti (kõik andmed kaotsis, jailbreak kaasaarvatud) ja oligi telefon korras... Müügiteema alt võite iPhone kuulutust näha, äkki on soovi osta.

 

Tänan veelkord, võite teema lukustada.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis sellest 3gs-ist sai, millel aku kutu? Müügiteema alla ainult töötav teise generatsiooni oma...


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kas 3G polegi kolmas generatsioon? Jutt käis ikka iPhone 3G seadmest :P


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3g on generatsioonina võttes teine, 3gs kolmas jne :)


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Aha, ma mikskipärast jäin selle teooria juurde, et iga number seal ees tähistab generatsiooni... Sain targemaks, tänan!


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.