Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

La Puhh-Pay to play main !

Soovitatud postitused

Mis siin head on? Ailaril on kah parem acc, tal f2p ja total 700 :) Nii et saaksid 3 p selle acci eest, kuid sa oled scammer, siis sa saad 0p, sest scammerid on m*nnid :) ja teiseks, s*ttusid lihtsalt teise tüübi klannikoduka ära, nii et kindel 0p. Mõttetu vend.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis siin head on? Ailaril on kah parem acc, tal f2p ja total 700 :) Nii et saaksid 3 p selle acci eest, kuid sa oled scammer, siis sa saad 0p, sest scammerid on m*nnid :) ja teiseks, s*ttusid lihtsalt teise tüübi klannikoduka ära, nii et kindel 0p. Mõttetu vend.

 

Äkki hindaks kasutajat mitte mind?Nicklamer.Ailar niikuinii hakkas viieselt mängima Rsi.Ehk tema kokku 3 aastat mänginud,mina natukese üle kuu selle acciga.

 

Thx inimene:D

Atm ei saa pilte lisada,vaatan kas keegi msnis upiks pildi:D.Kõik jamavad näkku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noob nussib teiste kodulehte 2-aastane!ja acc saab 0 punkti:)

 

piira erutust poiss,

rahu, tee uus kodukas siis , pohhui ju

kuna rangeriga hakkad mängima ?

hektle 6/10


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kardad kriitikat? hale. 0.0p.

 

Ei,aga see teema on tehtud fakking kasutaja kohta,mitte mingi Ailari koduka ja scammimise kohta.FFs.Minu ja teiste postitused mingi muu stuffi kohta paluks kustutada !

 

Kamykaze,thx anyways.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tra jää vait plz????FFS.Please,mõni moderaator võiks need postitused ära kustutada,really.Thanks;)

 

Ehk peale inimese postitust kuni siiamaale paluks ära kustutada.Kamykaze oma väljaarvatud.Tänud.AA jah,JõgevaSkillid post ka väljaarvatud vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra jää vait plz????FFS.Please,mõni moderaator võiks need postitused ära kustutada,really.Thanks;)

 

Ehk peale inimese postitust kuni siiamaale paluks ära kustutada.Kamykaze oma väljaarvatud.Tänud.AA jah,JõgevaSkillid post ka väljaarvatud vms.

 

äkki kututaks sind ka ära vms nussimise eest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
äkki kututaks sind ka ära vms nussimise eest?

 

kuupeal oled kukunud ?

**** teee uus clnn siis kui ei meeldi ,

mingi sellise asja pärast teise teemat rikkuma,

tahad äkki nööri ?

siuksed idioodid tuleks ära bannida, kes postitavad aga postil pole pointi !


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kanakukk jr (Teh leet nicklamer) , õige. ta ongi mõttetu noob. siin pole mitte midagi erilist. totally crap.

 

Hmm. Mnjah, päris kõvaks meheks muutunud. Raudselt nutsid patja, kui said Ärimehega banni. Ei tunne kaasa :) Nüüd oled hästi-hästi kõva mees, sõimad teisi jne. Nii et mõttetu oled sinagi. Acc on endiselt noob, sa oled scammer, saad 0p, ära vingu, et "kustutage ära need postitused ffs omfg, oh noes" jne. Ei oska midagi vastu öelda? S*tt lugu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lapuhh tegid uue acci? Mis nimeks panid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol.Ma ei hakka midagi vastu ütlema.Nicklameritel pidi tugevate lihastega emad olema.Maybe tulevad kallale.Ei tea.Ma palusin teema lukku ja pürgikasti panna.Ja spam ruulib onju?Stfu.

 

Keegi pole keelanud nime võtta teise pealt. Nii et puhh kah väga originaalne pole :) Aga jah, erinevalt sinust, ajan ma enda asjad ise korda, mitte ei käi mu ema seda tegemas nagu sinul. Nii et toksi seal oma scammitud pinniga ruuni edasi, scammer. Acc on ikka veel 0p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.