Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

1$ eest erinevaid mänge - Battlefield 3, Crysis 2, Medal of Honor jpt. (Steam;Origin)

Soovitatud postitused

VIP

Jep, sa pole üksi :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Enda cs kommuuni lehele panin mõnede mängude serial keyd, crysis 2, medal of honor jne. Vaeva peate nii palju nägema, et peate mu foorumi üles otsima:D

 

// pluss, ainult kasutaja näeb seda :D

Muudetud liikme Dydl'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
5$ ja saate endale 8 mängu. Küsige emalt burksi raha lihtsalt.

 

Lasin Logicul osta endale! Soovitan teda! Küsib 5,5 € selle eest. Kandsin raha ja andis ~30 sekundiga lingi kust sain koodid. Pole palju küsitud selliste mängude eest :P


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline NiceSk1ll3r

Ma pole veel väga kindel selles ostmises, et kuidas see välja peaks nägema? Tahaks nende käest küsida, kes ise on sealt ostnud juba ning kogenud sellega.

Maksad 1$ ning saad 1 mängu? Oli nii? Ning kui maksad 5$, siis saad 8 mängu?

Kuidas see raha ülekandmine välja näeks? Pean täitma selle ankeedi ära, mis seal veebisaidi all on?

 

Pole elusees sellist asja ennem teinud, sellest tulenevad ka need küsimused. Palun keegi seletage mulle 'step by step' ette, mis & kus. Tean, et HDTanelil on juba video selle kohta, aga seal ei räägi eriti sellest ostmisest.

 

Loodan, et viitside kirjutada sellest natuke! :|

Tänan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma pole veel väga kindel selles ostmises, et kuidas see välja peaks nägema? Tahaks nende käest küsida, kes ise on sealt ostnud juba ning kogenud sellega.

Maksad 1$ ning saad 1 mängu? Oli nii? Ning kui maksad 5$, siis saad 8 mängu?

Kuidas see raha ülekandmine välja näeks? Pean täitma selle ankeedi ära, mis seal veebisaidi all on?

 

Pole elusees sellist asja ennem teinud, sellest tulenevad ka need küsimused. Palun keegi seletage mulle 'step by step' ette, mis & kus. Tean, et HDTanelil on juba video selle kohta, aga seal ei räägi eriti sellest ostmisest.

 

Loodan, et viitside kirjutada sellest natuke! :|

Tänan.

 

Maksad 1$ ja saad 6 mängu, maksad 4.67$ saad 8 mängu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keskmisest pead maksma rohkem, et saada seda BF3 ja Simsi, see k6igub pidevalt.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui keegi ei saa ise endale sealt seda bundlet osta, siis võtke minuga ühendust, aitan.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui oled teinud makse, saad emailile lingi, mille avamisel saad listi erinevate mängu koodidega. Koodide abil saad aktiveerida steam ja origin mänge. 1usd eest saab 6 mängu. Üle keskmise (umbes 5usd) maksmisel saad ka BF3 ja sims 3 aktiveerimise koodid. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loodan ,et midagi head tuleb ikka


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline NiceSk1ll3r
Kui oled teinud makse, saad emailile lingi, mille avamisel saad listi erinevate mängu koodidega. Koodide abil saad aktiveerida steam ja origin mänge. 1usd eest saab 6 mängu. Üle keskmise (umbes 5usd) maksmisel saad ka BF3 ja sims 3 aktiveerimise koodid. :)

Mina sain aru, et 1usd eest saab ainult 1 mängu? Aga see selleks.

Tahtsin natuke küsida selle ülekande asja kohta, et kui sa kannad üle raha välisriikidesse (USA jpm.), siis lisandub sinu summale ka mingi muu tasu? Kuna see ei ole Eesti sisene ülekanne? Ning kui suur see summa on? (natuke loll küsimus, aga äkki oskate öelda) Oleneb see sellest summast, mis sa üle kannad?

 

Minu jutt on üpris segane, aga proovige mind mõista. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1$ ette saan 6 mängu

5$ ette saan 6 mängu + bf3 ja sims 3 ??


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah.

Võtad osta, siis custom amount ja siis paned nii palju kui tahad, siis vaid charity või humble tip vms vms vms, maksad ära, emailil link ja siis avad selle lingi kui ära maksad ja saad mängud.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.