Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere!

Olen uue serveri omanik, serveri nimeks on Night - Life Roleplay!

 

Probleem on selles, et endal parasjagu aega napib ning me vajaksime uutscripterit Ükskõik, kes oskab seda tööd ning oleks huvitatud, võtke minuga ühendust.

 

Nendel kes seda tööd ei jaga, ärge palun jamage :)

 

Skype -

guardianofpaintball

 

Või

 

wuffle.wuffle


Rollimängur aastast 2009!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui tohib ka küsida siis mis oskused teil ka on? Kas ikka teate mis asi on YSI või ZCMD? :fp:


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kus nüüd tuli teadja mees välja. Ta otsibki arendajat endale juurde. See ei ole tähtis mis oskused on temal. Uuel arendajal peavad olema oskused. Sul nkn server olemas. Miks üldse postitad siis siia? :fp: Silma saab paista ka muud moodi. Ei ole vaja järjekordsesse teemasse post countima hakata.

Mis tunne sul endal oleks kui sinu teemasse tuleks keegi sellise jutuga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Me tõesti otsime normaalset Scriptijat või kellegil on olnud Enda vana serveri eesti keelne Gm ma kasvõi ostaks ära selle 10-20€ ära kui on hästi kõik sisse scriptitud;)

Kui isegi kellegil on enda vanat Gmi siis kas või Pm minule Või Maddogile Või Oskad hästi skriptida ja muud teha siis saab ka autasu serveri suhtes ja muud asju ma siin rääkima ei hakka ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kus nüüd tuli teadja mees välja. Ta otsibki arendajat endale juurde. See ei ole tähtis mis oskused on temal. Uuel arendajal peavad olema oskused. Sul nkn server olemas. Miks üldse postitad siis siia? :fp: Silma saab paista ka muud moodi. Ei ole vaja järjekordsesse teemasse post countima hakata.

Mis tunne sul endal oleks kui sinu teemasse tuleks keegi sellise jutuga?

 

wuffle.wuffle oli minu serveris abistaja ja tean, et ta pole varem puutund asjaga kokku aga nagu tekstist valesti järeldasin siis küsisin lihtsalt.

 

40360459.jpg[/Quote]

 

Tekstist järeldasin, et ta nagu scriptib ka, lihtsalt huvitas. Vabandust

 

NB! Äkki kontrollite Night-Life Roleplay ja Maddog kasutajaid? (samad inimesed?)

Muudetud liikme Calabria'i poolt

Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Calabria, hoia end natuke tagasi!

Iga inimene võib teha seda mida ta tahab ning me vajame skripterit kuna meil endal pole aega. Tegeleme muu vajalikuga ning ausalt öeldes jah meil pole see just kõige tugevam külg kuid see ei tähenda, et me seda ei oskaks!


Rollimängur aastast 2009!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei soovita seda serverit. Omaniku on seal omaarust, nagu mingid jumalad, võivad teha seda mida tahavad, Võrdõigused peavad seal ka olema

Paar fatki:

Administratiivtiim lisab endale mingi 100+ mängutundi

aTiim teeb metagame seal.

Kui sa ütled midagi korra valesti saad juba banni.

Peksad nata aega AOD-s olevad isikut, saad perm banni!

Ma vean kihla, et neil on raha juba 100+ miljonit

Tahad foorumisse unban teema teha, teed teema ära, admin vastab seal, siis saad seal banni!

 

Mina olen juba seal Nii foorumist kui ka serverist banned!


If one day speed kills me, don't cry, because I was smiling.

Paul walker 1973- 2013

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

NSA , mina isiklikult ei saa aru mida sa siin jamad, rääkisime, et server arendamisel ning, et server läheb kohe kinni. See 100 mängutundi, see oli testiks. Me testisime commande ning nagu näed server praegu parooli all ja kõik on sujund paremuse poole! UCP ja muud vajalikud asjad on olemas!

* Olin aod tegin sulle pakkumise , et teeme RP d ning sa lendasid tuimalt kallale... Mida ma sealt järeldama pean kui ma sind noomisin ja tegin 1 korra slappi. Sa ei jätnud järele. Plus see, et laimasid! Muud teha ei saa kui ban.

* Saan aru, et Calabria võis teid saata, et te trolliksite. Calabria ka pole päris kullast. Ka temal vigu.

Sul ei tasu siia tulla ning kirjutada, et ei soovita seda serverit! :confused:


Rollimängur aastast 2009!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
* Saan aru, et Calabria võis teid saata, et te trolliksite. Calabria ka pole päris kullast. Ka temal vigu.[/Quote]

Nüüd ütled nii viisakalt, et mul ka vigu? Igal inimesel mõni kiiks aga see kiiks ei paista välja, sul vist mingi sündroom, et sa ei saa rahule jätta. Lihtsalt nii närvi ajad sa mind, et ära usu või usu aga sa oled... loll. Sorry väljendusest aga jah sa ju päriselt ka oled. Vahvli pealkiri kus on, et Calabria üritas serverit maha võtta või kinni panna (ei saand aru), mis kasu ma sellest saan kui sa isegi pole avand ja pakkud inimestele mapperi kohta kus saad 1maja, 1 sõiduki ja 1000 mängutundi. Kust sa kogu seda jama minu kohta võtad? Enne kui midagi räägid siis kontrolli kas see tõsi või noh sinu puhul kontrolli ega sul palaviku pole, et liiga räige tekst ei tuleks.

 

Aga miks ei tasu kirjutada, et "Ei soovita seda serverit!" Miks? Ütle üks väga väga hea põhjus, kui inimesele ei meeldi siis ei meeldi. Mis ta peab sunniviisiliselt endale sundima, et see meeldib nüüd talle? Ei pea ikka küll.

Väike tsiteering skypest: Dvj kukk mis mölised ? (angry)

Palun pange see teema kinni ja lükkake kuskile varjulisse kohta kuna siin hakkaks selline post count ja vaidlemine pihta, et ise ka ei usu. Kui tahate laita siis uus teema ja kõik.

Muudetud liikme Calabria'i poolt

Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ähvardad teisi läbi skype ning siis veel vabandad, et pole vaadant.. Olgu jah minule pole sa midagi teinud kuid võiksid olla ka viisakam meie teiste juhtkonna liikmedega.

Nagu sa näed siis server kinni! Praeguse seisuga on server algsest seisust muutunud väga. Ja see on tänu meie uuele skripterile! Server avatakse sellel nädalal mis tuleb.

 

NSA , kirjutasin talle sellepärast, et ta tuli serverisse ning me olime öelnud kõigile, et praegu on mõtetu siin olla ning, et server läheb kohe kinni! Paljud said sellest aru kuid kui omanik lahkus, siis hakkas NSA .aka John Diamente Peksma mind. Panin aod peale ning küsisin talt mida sa teed ning noomisin teda! Tema sellepeale ei reageerind ning andsin talle slap! Sellepeale ta ka midagi ei teinud vaid peksis edasi! Natukese ajapärast hakkas ta laimama samamoodi nagu seda tegi ta vend!


Rollimängur aastast 2009!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ffs kui palju te võite kakelda tühise asja üle mis absoluutselt tegelikult Calabriat ei puuduta. Teema pealkiri on, et otsitakse scripterit. Ärge minge teemast välja ja lõpetage ära see lapsik kaklemine juba. Milleks see vajalik on??? Küll on üks loll ja teine loll. Isegi mu 2 nooremat õde ei kakle omavahel nii palju kui samp alafoorumis väiksed lapsed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu näha siis on see foorumiosa(SA:MP) nagu gansterite paradiis kus solvatakse, tehakse maha etc. - Tugevam jääb peale ja sitem läheb põhja :D

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ähvardad teisi läbi skype ning siis veel vabandad, et pole vaadant.. Olgu jah minule pole sa midagi teinud kuid võiksid olla ka viisakam meie teiste juhtkonna liikmedega.

Nagu sa näed siis server kinni! Praeguse seisuga on server algsest seisust muutunud väga. Ja see on tänu meie uuele skripterile! Server avatakse sellel nädalal mis tuleb.

 

NSA , kirjutasin talle sellepärast, et ta tuli serverisse ning me olime öelnud kõigile, et praegu on mõtetu siin olla ning, et server läheb kohe kinni! Paljud said sellest aru kuid kui omanik lahkus, siis hakkas NSA .aka John Diamente Peksma mind. Panin aod peale ning küsisin talt mida sa teed ning noomisin teda! Tema sellepeale ei reageerind ning andsin talle slap! Sellepeale ta ka midagi ei teinud vaid peksis edasi! Natukese ajapärast hakkas ta laimama samamoodi nagu seda tegi ta vend!

 

Print Screen -> paint -> Ctrl + V -> Save -> http://www.upload.ee -> laed pildi -> postitad pildi.

Raske?

Nagu ta ütles siis arendaja olemas tal nii, et lukku teema ja kõik.

Muidu tohib küsida siis kust pärineb selline info, et mina tahan sinu serverit metsa keerata? Ära soni segast onju, kõigepealt vaata mida sa sogad teiste kohta ja siis alles hakka muinasjuttu kirjutama.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

NSA , kirjutasin talle sellepärast, et ta tuli serverisse ning me olime öelnud kõigile, et praegu on mõtetu siin olla ning, et server läheb kohe kinni! Paljud said sellest aru kuid kui omanik lahkus, siis hakkas NSA .aka John Diamente Peksma mind. Panin aod peale ning küsisin talt mida sa teed ning noomisin teda! Tema sellepeale ei reageerind ning andsin talle slap! Sellepeale ta ka midagi ei teinud vaid peksis edasi! Natukese ajapärast hakkas ta laimama samamoodi nagu seda tegi ta vend!

 

 

Mina hakkasin seppepärast teid peksma, kuna te metagamesite, muutsite ilma loata mu skinni. lisaks kui KY oli serveris, siis ma nägin tema avutipealt kuidas 2-3 inimest kirjutasid /o kanalis "davai ma lahkun, Sitt server!" Jne. Sellepärast, et sealne Atiim trollib ja bannib ilma põhjuseta mängjaid. Järgmine kord ärge tehke enam RP server, tehke siis juba fun.

 

Aga mina lõpetan edapoolt selle Hujaarimise ära!

Edu serveriga


If one day speed kills me, don't cry, because I was smiling.

Paul walker 1973- 2013

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.