Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Suggest-A-Monster

Soovitatud postitused

VIP

Security StrongHold on täitsa kihvt koht.

Iseenesest , Runescape.com - is valitseb demokraatia , Naa dont think so!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Chaos elementali insipireeringul :D ? Tegelikult, selline asi oleks kõige reaalsem, aga dropid oleksid pigem ainult rune weapons ja armor dropid only dragon. No tegelt mingi rune kite võiks olla ka.

 

Ei teinud Chaos Elementali järgi, ise mõtlesin.

 

Antlein sa paned veidi puusse oma jutuga :)

 

Kui rune chain oleks 100% drop siis ma arvan et selle hind langeks umbes 2-3k'le

 

See läks mul valesti, ma alguses trükkisin ühe teksti valmis ja pärast muutsin ümber, see koht jäi kustutamata. Seda ei peaks seal vahel olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lahe on vaadata et poisid siin kutsuvad sind mingi posti pärast idioodiks:D eks ta ole jah, et vend on see kõige hullem boss arvuti ekraani taga kuid sellega ta ülbus piirdubki ma kaldun arvama:)

 

 

teemasse: et arvan et mostereid on suht palju juba niigi. ise peate otsima lihtsalt omale uusi olendeid välja rsis keda te veel tapnud pole..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
lahe on vaadata et poisid siin kutsuvad sind mingi posti pärast idioodiks:D eks ta ole jah, et vend on see kõige hullem boss arvuti ekraani taga kuid sellega ta ülbus piirdubki ma kaldun arvama:)

 

 

teemasse: et arvan et mostereid on suht palju juba niigi. ise peate otsima lihtsalt omale uusi olendeid välja rsis keda te veel tapnud pole..

 

Mõnes mõttes olen sinuga ühel meelel. Pigem võiks monsterite graafika muutuda:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Monster Name: Zombie Kalphite King

Lvl: 456

Hp: 499

Location: Kalphite Pyramid (New Place)

100% Drop: Kalphite Bones

Weapon Drop: Dragon 2H, Dragon Battle Axe, Abyssal Whip

Armor: Dragon Chainbody, Dragon Platelegs, Dragon Plateskirt, Dragon Full Helm, Dragon Med Helm, Dragon Boots

Runes/Arrows: Law/Water/Earth/Fire/Air Runes(100-500), Mithril/Adamant/Rune/Dragon/Kalphite(New Arrow) Arrows(100-1000)

Misc: Ranarr weed, Kalphite Herbs(New Herbs), Kalphite Head, Kalphite Body(New Item For Construction), Kalphite Amulet(New Amulet, Bonus:+45 Str Bonus), Kalphite Ring(New Ring, Bonus:75% Better Drop If Wearing It)

Seeds:Kalphite Tree/Bush Seed(New Seed)

Rare Drops: Saradomin/Zamorak/Bandos/Armadyl Godsword Shards, Kalphite Hat(New Hat, Cost:54M), All Barrows Items.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Monster Name: Zombie Kalphite King

Lvl: 456

Hp: 499

Location: Kalphite Pyramid (New Place)

100% Drop: Kalphite Bones

Weapon Drop: Dragon 2H, Dragon Battle Axe, Abyssal Whip

Armor: Dragon Chainbody, Dragon Platelegs, Dragon Plateskirt, Dragon Full Helm, Dragon Med Helm, Dragon Boots

Runes/Arrows: Law/Water/Earth/Fire/Air Runes(100-500), Mithril/Adamant/Rune/Dragon/Kalphite(New Arrow) Arrows(100-1000)

Misc: Ranarr weed, Kalphite Herbs(New Herbs), Kalphite Head, Kalphite Body(New Item For Construction), Kalphite Amulet(New Amulet, Bonus:+45 Str Bonus), Kalphite Ring(New Ring, Bonus:75% Better Drop If Wearing It)

Seeds:Kalphite Tree/Bush Seed(New Seed)

Rare Drops: Saradomin/Zamorak/Bandos/Armadyl Godsword Shards, Kalphite Hat(New Hat, Cost:54M), All Barrows Items.

 

Mõni poiss on vaeseks jäänud ja loodab uut monsterit :D Ei, nojah. Tehke parem king chicken, saab 50 featherit laksust, comb 5 :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.