Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Liovic Gaming - Roleplay

Soovitatud postitused

VIP

Teema lukku ja kõik, Burrow lihtsalt postcountib, intragaming ja Stalker. kaitsevad lihtsalt serveri mainet ja teised kas siis kiidavad või laidavad.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi tark tuli nüüd välja? Hoia eemale kui sa ei taju teemat.

 

Ta ongi tark. See teema siin on mõttetu postcount ja mõttetu vaidlemine: See reklaamis seda, see toda, aga lahendust ei leita. Sina küll ei ole ütleja, kes siin peab eemale hoidma ja kes mitte. CAPSid mu surnuks nüüd we, kui ma eemale ei hoia?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

liovic.png

 

Saada veel jüngreid sarmo, varsti kõik banned siis pole hiljem mure. Arvad, et ma ei näe mida sa foorumis jutustad? -_-


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda tean mina ka, et 1 on käinund ning tema on karistuse saanund aga, et veel rohkem. Ei tea ja kas keegi on mulle IPsi jaganund? Pean ise mingit detektiivi mängima ja otsima neid kes reklaamivad ja karistama neid. Ära üldse ütle, et kas ma olen küsind või midagi, olen oma foorumis kui ka vahvli teemas kirjutanund teksti, et kui kuskil näha seda siis IP ja karistan. Lihtsalt see nii naljakas, et liovicist need tüübid pole aga miks nad siis liovici reklaamivad? Miks? Olen näinund ainult liovici ja imperiali reklaami 1 korra aga sellest ei teinund välja.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pange see teema kinni. See Pole roleplay vaid CnR. 17 streetracerit kellel on m4 ak jne vs 2-4 politseiniku. F*C* That SH*T


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ta ongi tark. See teema siin on mõttetu postcount ja mõttetu vaidlemine: See reklaamis seda, see toda, aga lahendust ei leita. Sina küll ei ole ütleja, kes siin peab eemale hoidma ja kes mitte. CAPSid mu surnuks nüüd we, kui ma eemale ei hoia?

 

Päris surnuks ei capsi aga kas nüüd tuli mingi uus tarkpea välja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See "ühe asja" on Range IP bann nime all. :) Minuteada see ei ole nuhkvara, võid minna ju politseisse ja vaadata mis nad arvavad. Küllaga kui lähed siis ütlen kohe ära, mina sinu trahve pärast seda ei maksa.

 

Ning muideks, see töötab iga hackeri peal :D

Ja see, et sa relvi ei hackinud on puhas bullshit...

Muudetud liikme IntraGaming'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei teadnud mis sa korraldasid, see asi mis mul situb võib ükskõik mis asi olla.

Ma hackisin relvi peale banni.

Samuti sa lubasid juba ammu teha mingi asja, et igaüks kes serverisse tuleb salvestab endale mingi asja ära. Mille kaudu sa hakkad siis ''hackereid'' piirama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On võimalik läbi skännida mängija arvuti kui ta liitub serveiga, näiteks siis otsida s0beiti. Kui leiab siis automaatne kick. See on täiesti tehtav kuid väga raske ja päris suur mindf*ck.

Kui sulle server ei meeldi, siis tõmba lesta, ja tõmba lesta ka siit teemast. Mine mängi kusagil mujal.

See et keegi sul arvutis hackib ja midagi korraldab, ma ei ole sellega seotud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aitab, veel siin mingit mõttetut mölisemist ja laimamist on, siis hakkavad hoiatusi jagama.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Palun panna teema kinni.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kinni oleks võind selle ammu panna, 2 päeva juba pole mõtetut mulinat :D


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.