Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Liovic Gaming - Roleplay

Soovitatud postitused

VIP

liovic1.png

 

liovic2.png

 

Väidate, et mina saadan inimesi reklaamima? :) Noh siis vähemalt nüüd tõestasite teie, et olete tublid ja omanik ise lausa külastab sarmot. Serveri nime võiks ka õppida kirjutama "Samro" :D:D


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvamus

 

Alguses oli se sever normaalne. Kõik oli hea.

Aga siis läks admin lapsikuks kätte ära ja hakkas niisama si**uma seal.

Kuigi pole see kõik tahan kiita häid admineid Stalkrit ja Tonyt. Nad on head.

 

Admin laseb autosid õhku. Teeb mingi väärakaid auto tuuninguid.Nagu teeb Patriodile(sorry kui vale nimi) mingi sitta ette ja sõidab sellega teisi autosid katki.

 

 

Siis hakkab politsei peadirektoriga sõda pidama. Ühesõnaga sit* server

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ma ütlen Sarmo kohta niipalju, et mul oli foorumis 3 postitust mis seda reklaamis, ja lisaks veel terve shoutbox täis spammitud.

Lisaks ma ei ole sarmos käinud ühtegi korda ja ma ei ole sinna kedagi reklaamima saatnud. Teie pigem võtke enda Administratiiv kokku ja tehke midagi kasutajaga Johanna Xena.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Stalker. mul ei ole liovici vastu mitte midagi aga kas teid ei ajaks närvi kui 24/7 kuskil ikka keegi täiega nus**b.

See IP oli päris tuttav juba mulle, lasin ka teha IP checki. Ja kus te saate kindel olla siis, et mina saatsin? Saadan parem sarmo kohe põhja ja kõik? Kergem...

Meie foorumis nagu ma ütlesin ei ole olemas "Johanna Xena", see inimene juba karistatud ja kui veel kuuleme siis juba raskemad karistused.

Ja kus ma saan olla, et liovic? :D Kuna nagu näha siis reklaam on liovici poole :)

Jagate mulle need IPd siis saan ka määrata bannid ja värgid.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Te paljud laidate seda, aga miks? Asi on kelles? Minus? Palun kirjutage see nimi siia.

 

Mis sellel serveril viga on? Kes on Atiimis liigne? Mina?

 

Teaks ma, kes seda teeb. Calabria, kohe Liovicut süüdistama? Ei ole vaja. Mina seda ei tea, kes seda teeb. Täiesti vôimalik, et Liovic.

Muudetud liikme Stalker.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sitt server, sain banni healthacki eest mida mul peal ei olnud.

Omanik on lihtsalt peast veidikene lihtne kuna ta ei taju enam midagi, loodan, et see server läheb kinni.

 

Endaarvates on ta proff arvuti aladel, skriptib mingit tühja paska kokku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

xSendez, mul oli /dl peal, ja kui ma su autot lõin märkasin ma, et autol ei läinud elusi. Lõin isegi autot mitu korda.

Lisaks veel ennem rääkisid ka /b chatis et sul hackid peal kui ma sul olin Specis.

Ja lisaks veelkord, sa olid hackinud serveris Sniperi.

Ja nüüd räägid et polnud hacke peal? Hahaha, halb nali küll.

Tüüpiline hacker, saab banni siis hakkab vinguma, et server halb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on täiesti loll jutt mida sa ajad, ma parkisin enda autod ümber, järsku olen banned.

Palun kao kooli tont, selle sniperi sain ma hackerilt, kirjutasin seda umbes 5 korda foorumi.

Chatis ütlesin seda naljaga, nägid isegi, et kirjutasin lollust sinna.

 

Soovitaks samuti kõigil mõnda teise serveri üle minna, mõttetu olla sellises serveris kus omanik on nii lapsik, samas ka apowerdaja jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei aja lolli juttu.

Ma ei ole tont ja ma käisin juba koolis ära. Pigem mise ise kooli ja õpi ausalt mängima.

Ütlesid naljaga? Ei usu ja ei näinud et oleksid lollusi kirjutanud.

 

Ning ma ei ole apowerdaja.

 

Ning lisaks veel, mul oli /teata täis teksti, et sa oled hacker.

Muudetud liikme IntraGaming'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oota aga ervin ütles samamoodi, et ta on ''hacker'', bannisid tema ka ära?

Apowerdaja oled sa kindlalt, palun tee pilt sellest, mitte ära aja paska mulle kokku, tahtsid minust lihtsalt lahti saada, kuna mingid ajuhiiglased suutsid sulle paska kokku rääkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei banninud teda ära, sind ei banninud ka sellhetkel ära.

Ma ei ole apowerdaja ja ma ei tahtnud sust lahti saada.

Keegi ei ole mulle sitta kokku rääkinud.

 

Ja sa ei whineks siin, kui sa poleks hacker, kuna nagu kõik hackerid: Saavad banni, kohe igalepoole serverit laitma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Näita pilti, ma tean, et need foorumlased ja 2 adminit ajasid sitta mu kohta kuna mendid on nii haledad, et lihtsalt ei saa hakkama illegaalidega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis pilti ma näitan?

Lisaks näitab ka mul foorum su ip aadresse, seda on muudetud üle 20 korra. Üldiselt seda muudavad ainult hackerid.

Ära hakka tagasi ajama, et sa pole hacker, sa oled üks väga hale hacker kes sai banni ja nüüd ajab et halb server, halb server.

 

Lisaks sa veel oled väga suur NonRPja, politsei sihtis sind relvadega, sa ei karda isegi relva.

Kui ma rpga lasin su auto mootorisse üle 50 kuuli, pärast seda sa paned selle ikka käima ja sõidad minema, läbi teetõkete.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Calabria, kui 100%´st tôestust pole, siis pole midagi teha. Pole vaja siin kisendada, ilma tôestuseta, Calabria.

 

Mida ma tõestan? Reklaam käib ju liovici kohta, mingi teise serveri inimene kes üdlse liovici ei mängi hakkab seda reklaamima? Ei ta on ikka väga tark siis.

Cjey on juba karistada saand, et käis nõnda aga triinu? Tean, et ainult 2 tüki käisid aga 3? Äkki jagad Triinu IP? Siis saan võrrelda kas on ikka õiged.

Ja mis te arvate, et kui tuleb või CV või avaldus siis otsin kõik serverite foorumid läbi, et kas on sarnaseid või ei ole? Arvate, et teie sarmo pealt ei kopeeri? Või, et ei saada oma jüngreid meile? Olete üritand aga ei tule see hästi välja :D

 

//Edit: Ütle üks inimene kes teeb teil seal RP?


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul on netipulk, tarkpea.

Ma ei sõitnud minema, ma jätsin tolle auto sinnapaika ja pärast parandasin ära kui sa kadunud olid.

Aga ausõna, kõigil nii siiber su debiilsusest, peale pugejate.

Apowerdad endale autosi, sama mis eelmisel lehel burrow rääkis, et teed endale auto mida ei saa kunagi katki teha, palju muud, kutsuks äkki mõned inimesed siia avaldust arvama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei ole kedagi reklaamima saatnud.

Mina näiteks otsin kui keegi minu fraksiga liituda tahab, tuntumad võiks ikka läbi otsida.

Ja kas teil teeb seal keegi RP?

 

Ja xSensez'ile niipalju: Ma ei viitsi sinuga enam jamada.

Ning jah xSensez, skypes ütled ka, et keerad mulle midagi:

 

[2:55:10 PM] Kert Allas: Mwha

[2:55:19 PM] Kert Allas: Sitta ma sulle keeran.

Muudetud liikme IntraGaming'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oma mängijatel ma käsin RPda, et kui ikka sõidad 100ga mööda seina siis ikka "/me rappus" ei tee. Aga no mõned lausa frapsiga mulle saatnund huvi pärast -.-


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Näita pilti sellest, et kõik kirjutasid teatas, et ma hacker. Või võta konsoolist see, kui saad.

Anna jah nüüd alla, kuna sul tarkpeal pole mingit võimalust, varsti kogu see sitt põhja läheb kui omanik nii edasi tegutseb.

 

[15:02:03] Mart Ammon: Ole vait, väikene 8 aastane laps

Äge Cutt oled.

 

Peale seda deletes mu skypest ära.

Muudetud liikme xSensez'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.