Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Edi Murfi poolt pandud warn.

Soovitatud postitused

Tere,

 

Vabandan, kui kedagi häirib see teema, aga tundsin vajadust see teha ja rääkida oma lugu südamelt ära.

Nimelt sain 2 punkti hoiatust siinse foorumi moderaatori käest, kelle kasutajanimi on Edi Murfi.

Teema, kust warni sain:

 

http://vahvel.net/showthread.php?164396-Keegi-minu-arvutis-sees&p=2343610#post2343610

 

Kirjutasin sinna poltergeist ning ma leian, et warnimine selle eest ei ole õigustatud, sest see on siiski teema kohane. Jah, see on ehk kaudselt, kuid siiski sobib teemasse. Mina isiklikult usun vaimudesse ning tunnen end solvatuna.

 

Õhtulehest: http://naistekas.delfi.ee/horoskoop/salateadus/kes-on-vaimud-ja-kas-me-peaksime-neid-kartma.d?id=63858926

 

Nad võivad täiesti olemas olla.

 

Aitäh ja loodan, et warn eemaldatakse ning minu postitus ilmub tagasi teemasse. Ootan ka vabandust Edi Murfi käest.

Muudetud liikme Bhao'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Gy4JBTK.jpg

 

Keegi ei keela sul uskuda millesse sa ise tahad, aga see post oli pigem pilapost kui tõsine postitus...

Tore poltergeist kes tal süles istub ja samalajal arvutit kasutab.

 

Sa said ainult 2p hoiatuse, täiesti õigustatud hoiatus ja sinu väidetega ja teemas kuhu sa selle postitasid suht 0 ütlev teema (see siin).

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No mul pole ausalt sõnu.

Minuarvates on see Hoiatus väärt, no miks ta peaks vabandama ?

Ja mis mõttega sa neid naisteka linke siin jagad, usu milesse tahad aga see mis siin on täielik s...!

 

Edit: Ma arvan, et saad selle eest siin kah hoiatuse ma arvan.

Muudetud liikme ToXaTi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naljamehed .. arvate et inimene saab uuesti warni, kui ta tunneb, et temale on ülekohut tehtud? Meil on ikkagi sõnavabadus, ja inimesed võivad enda arvamust avaldada, ootaks äkki antud moderaatori enda sõna ära? Kohe vaja kraesse karata teisele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naljamehed .. arvate et inimene saab uuesti warni, kui ta tunneb, et temale on ülekohut tehtud? Meil on ikkagi sõnavabadus, ja inimesed võivad enda arvamust avaldada, ootaks äkki antud moderaatori enda sõna ära? Kohe vaja kraesse karata teisele.

 

Jah, ma olen jube naljamees, vahest räägin lausa kaks anekdooti järiest ja kõik naeravad.

Vaata mida ta postitas sinna teemasse, väga teemakohane tõesti!

 

Keegi pole talle kõrri karanud, kui sa vaid loeksid eelnevaid postitusi korralikult.

//e ToXati küll aga sa rääkisid siiski mitmuses.

Milleks selline kisa üldse 2p hoiatuse pärast, ma saan aru kui ta oleks 5p vms. saanud, aga kaks punkti, no wtf, see clean sheet ei anna midagi juurde.

 

 

Kuigi jah ToXaTi wtf, miks peaks keegi sellise teema eest warni saama -.- ?

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naljamehed .. arvate et inimene saab uuesti warni, kui ta tunneb, et temale on ülekohut tehtud? Meil on ikkagi sõnavabadus, ja inimesed võivad enda arvamust avaldada, ootaks äkki antud moderaatori enda sõna ära? Kohe vaja kraesse karata teisele.

No loe see teema rahulikult läbi ja saad aru milles asi.

No ta teeb mingit lambi teemasi ju ?

Uskugu mida tahab aga milleks selline teema lihtsalt siia nagu teha ? Ei näe pointi :S

 

Edit: Finnish no ma ei tea, see lihtsalt s... siin hetkel, ise viskaks warni ära :P Ei no see lihtsalt enda arvamus aga see teema siin :S

Ja lisan ka et Warnid peaks minuarvates mingi ajaga ära kaduma ?

 

// Propaan tõesti arvad et see teema siia kuulub ?

//\\No mina seda teemat siin enam ei näpi aga see lihtsalt väga imelik

Muudetud liikme ToXaTi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Räägib inimene kes joinis 2 päeva tagasi.

 

Ma lugesin juba teema läbi, ja asi on ju selles, et selles polnud mingit spami ega midagi, üldse, ühe asja valesti ütled, kohe hoiatus? See on üsna ajuvaba, inimesed võivad ju erinevaid lahendusi pakkuda, milles asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ära rebi siin oma piltidega nüüd. Ootame parem seda Edi vastust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti õigustatud hoiatus. Järgmine kord kui on küsimusi sulle pandud hoiatuse kohta, võta esmalt ühendust seda teinud moderaatoriga.

Mitte ainult ei olnud see õigustatud hoiatus vaid ka see teema on mingisugune nali sinu jaoks. Lisame neid hoiatusi sulle juurde.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räägib inimene kes joinis 2 päeva tagasi.

 

Ma lugesin juba teema läbi, ja asi on ju selles, et selles polnud mingit spami ega midagi, üldse, ühe asja valesti ütled, kohe hoiatus? See on üsna ajuvaba, inimesed võivad ju erinevaid lahendusi pakkuda, milles asi.

 

Selle eest hoiatus on täiesti normaalne ja keegi ei võta seda ära, ega vabanda sellepärast. See on täiesti õigustatud ja keegi ei sa aru sinu kaudsest mõtlemisest.

Peate aru saama, et see siin on noorte foorum ja kui keegi teid ei ohja oleks siin ammu juba hullumaja valmis. Siin oleks nii palju täiesti ajuvaba spammi ja trollimist täis. Lugedes vanu teemasi, siis saaksite aru, kuidas nägid välja vanemad kommentaarid ja kui labased need olid. Me üritame hoida ikkagi viiskat suunda ja ei taha kedagi solvata.

Keegi peab siin korda hoidma ja suurem osa teist ei sa aru, mille eest te warni saite.

 

 

Edit: Juba sai asi selgeks tetud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Warn jääb jõusse. Asja eest said warni. Tehnika ja esoteerika ei kuulu ühte valdkonda.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.