Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline jkymmel
Tegin ühel ilus päeval veel ühe klõpsu :).

1005998_178578058979711_1054201215_n.jpg

 

Pildistasid marja ju, aga fookuses on hoopis mingid lehed? o.O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no ma võin ka enda pimedas toas oma krdi puulauast pilti teha ja öelda, et mulle meeldib puit ja on olemas väga erinevaid puiduliike ning kõigil neil on ka oma nimetus nii et ära vaata kui ei meeldi plzz!!!!!!

 

puidust saate lugeda siit: http://et.wikipedia.org/wiki/Puit

 

 

 

 

 

aga ma ei tee seda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
no ma võin ka enda pimedas toas oma krdi puulauast pilti teha ja öelda, et mulle meeldib puit ja on olemas väga erinevaid puiduliike ning kõigil neil on ka oma nimetus nii et ära vaata kui ei meeldi plzz!!!!!!

 

puidust saate lugeda siit: http://et.wikipedia.org/wiki/Puit

 

 

aga ma ei tee seda...

 

Oijah pole vaja proofida oma debiilsust. Sulle hea nõuanne.....


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Saulandi jutus on muidugi see point, et fotograafia on eraldi hobi/ala ja see, et sa mingist muust hobist teed pilte, ei tee sellest veel fotograafiat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enne, kui oma hobidest rääkima hakkad, vaata kuhu alafoorumisse sa oma pilvi postitad. Kunstinurk -> Fotograafia. KUNST..

 

Su pilved meenutavad mulle midagi muud. Sa oled justkui proovinud teha selfie't, kuid telefon on sattunud tagurpidi kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

SAA ARU, ET MINA NÄEN SEAL PILVEDES KUNSTI. Tõesti raske arusaada w? -_-


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ei kannata kriitikat, tänad kui kriitika on hea, tõmbled kui kriitika on sitt -.-

Ennem koosgamingu vastust ei oleks sa probably selles pilves kunsti näinud, eks igaüks sooviks oma tööde kohta ainult head tagasisidet kuulda, kuid ilma karmima kriitikata ei ole arengut. Sa ei tea mida sa valesti teed ning oled endaarust tipp-fotograaf.

Õpi kriitikast, mitte ära võta seda kui solvangut.

 

Hetkel tehtud pildid on vist tehtud telefoniga?


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Finnish ma olen koosgaminguga samas grupis ja me mõlemad uurime pilvi ja äikest.

Canon Powershot pole kohe kindlalt telefon :D


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rahuneme nüüd maha!Ja arvan, et kõik said juba aru ning ei ole vaja ühte ja sama juttu siin korrata.

 

 

Kõik ei suudagi alguses pakkuda sellist kunsti, mida teie kõik siin otsite. Kõik võtab aega ja inimesele meeldib see nii palju, siis lasta tegeleb sellega. Te võtate seda asja siin liiga tõsiselt. Iga inimene näeb kusti läbi oma silmade ja mis teha, kui see ei vasta teie ootustele ja standarditele.

Kõik võivad siia teema teha ja panna mis pilte ta soovib. Mitte kuskil ei ole reegleid, miks pilte tohib või ei tohi siia panna. Kui teile ei meeldi see teema ning ei ole huvitatud, siis palun ärge vaadake seda teemat:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

KaarelVDesigns, kriitika (soovitused, vigade väljatoomine jne) on vaid sinu enda arendamiseks. Ei ole vaja sellest nii suurt teemat teha. Ma lõpetasin oma piltide üles laadimise siia foorumisse just sellepärast, et enamus tagasisidest oli selline: "Kenad pildid", "Ilusaid pildid", "Huvitavad pildid", "wow, väga kenad" jne. Sellisest postcountist ei olnud mulle mitte mingisugust kasu..

 

Hetkel tehtud pildid on vist tehtud telefoniga?

 

Kui pildistada valgel ajal / valges kohas ning laadida üles väiksete mõõtmetega (foorumis näiteks) ei ole üldiselt vahet, millega pildistad. Tänapäeva telefonid on piisavalt head. Keskklassi peeglid hakkavad juba kompaktkaameratele alla jääma. Fotograafiaga tegelemiseks ei ole ilmtingimata vaja tippklassi peegelkaamerat. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Noh tomat lõpuks ka normaalset teksti. CeuZ väga hästi kirjutatud tekst läheb kohe korda see tekst. Eks ma üritan teha midagi teisiti siis....

 

IMG_0005.JPG - Tegin siis lillest pilti :).

Muudetud liikme KaarelVDesigns'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega ma siis paha pärast...

Lillesid ära pildista. Või kui siis pildistad, ära nii palju lehti peale jäta. Suht igav õis ka.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vahpeal sai veel klõpse tehtud.

IMG_0001.JPG

IMG_0004.JPG

IMG_0002.JPG


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Katsu taevast ja muidu maastikku pildistades kindlasti vältida elektriliine/poste, kui just pole spetsiaalselt neid pildistatud. Muidu suhteliselt tavapärased pildid, arenemisruumi on. Hakkan jälgima ja tõesti natukene sisukamaid pilte ootama. Best of luck!


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Katsu taevast ja muidu maastikku pildistades kindlasti vältida elektriliine/poste, kui just pole spetsiaalselt neid pildistatud. Muidu suhteliselt tavapärased pildid, arenemisruumi on. Hakkan jälgima ja tõesti natukene sisukamaid pilte ootama. Best of luck!

 

Tänud, Elektriliinid jäid peale jah. Ma ise ei märganudki neid :D. Pean õppima ära tähenduse sisukas pilt :D.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahpeal sai veel klõpse tehtud.

IMG_0001.JPG

 

Sellel pildil on päike ülepõlend. Proovi osta/tõmmata selline programm nagu Adobe Lightroom. Sellega saad pilte kõvasti töödelda ning ülepõlenud päikse ka ilusaks teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lightroom siinkohal ei aita. Vaevalt ta RAW faile pildistab, millega oleks võimalik midagi päästa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lightroom siinkohal ei aita. Vaevalt ta RAW faile pildistab, millega oleks võimalik midagi päästa.

 

Sorri, RAW läks meelest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on pildi formaat. Kõvematel aparaatidel saad valida RAW ja jpeg vahel. Raw on võimalik pilti rohkem muuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cmon.. raw ei ole pildi formaat.. ja seda saab toota pea iga peegelkaameraga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige lihtsam seletus oleks digitaalne negatiiv, saad hunniku töötlemata infot ja selle abil on rohkem võimalusi lõpptulemust endale meelepäraseks muuta. Tegelikult võib seda formaadiks kutsuda küll...


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No igal asjal on formaat.. Lihtsalt, RAW ei ole pildi formaat, see pole pilt.

Aga üldiselt RAW kasutamine väga amatööri juures ei anna midagi juurde. Nii et, Kaarel, ära vaeva sellega oma pead. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.