Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas natuke lisaraha teenida!

Soovitatud postitused

VIP

Äkki keegi niilahke ja kasutaks minu 3 alles jäänud koodi ära

tCAFxMNH

zoJrfLtq

1W1T4YHU


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki saaks 2 koodi veel keegi ära kasutada ?

tCAFxMNH

zoJrfLtq

 

 

 

-Tänan


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõelge korra nüüd :D Teie kõik vahvlist teete siin seda värki, üle 15 inimese, mõtle, kui igast foorumist tehtakse nii ja igast maailma otsast, vaevalt see leht suudab niimoodi teenida. Kust see raha tuleb? Mingi illuminaati shit või siis investeerimine, aga millesse? Igatahes, mina seda väga ei tahaks uskuda, aga mine sa tea :D

#nohardfeelings.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Mõelge korra nüüd :D Teie kõik vahvlist teete siin seda värki, üle 15 inimese, mõtle, kui igast foorumist tehtakse nii ja igast maailma otsast, vaevalt see leht suudab niimoodi teenida. Kust see raha tuleb? Mingi illuminaati shit või siis investeerimine, aga millesse? Igatahes, mina seda väga ei tahaks uskuda, aga mine sa tea :D

#nohardfeelings.

 

Mis kuradi illuminatist sa räägid?

Kõik kes liituvad, et korraga raha teenida, natuke informatsiooni teile "Information" lehelt ja järeldused.

 

1. Kuidas raha teenimine hakkab käima (oma arvamus)?

 

"Suured interneti firmad teenivad suurt raha online kasutajate tegevuste tõttu. Bidroopis on vastupidi: Kõik saavad võtta osa ja teenida edukalt raha passiivse ja aktiivse teenimisega" - bidroop.com/faq/

 

Ma arvan, et inimesed hakkavad surfama läbi mingi frame(html)-i, kus on paar reklaami ma oletan ja teenima selle eest raha. Võibolla tuleb ka eraldi brauser või chrome/firefoxile addon, mis teeb asja lihtsamaks.

Minu arust oleks see väga hea lahendus ja surfates teenid lihtsalt raha.

Samas mida suurem on sinu "võrk", seda rohkem sa teenid tänu neile.

SEE ON MINU ARVAMUS, MITTE FAKT.

 

 

2. Kas ma pean maksma, investeerima või midagi muud sarnast?

2.1 Kas see on püramiidskeem?

2.2 Mis on selle võimalikud ohud

 

Sa ei pea mitte midagi, mitte kunagi ja mitte millegi eest sellel kodulehel maksma.

 

See ei ole püramiidskeem, kuid see võib tõesti hetkel sellise ülesehitusega tunduda. Kuid jällegi, püramiidskeemid nõuavad investeerimist, see ei nõua.

 

Minu isiklik arvamus, mis võivad olla selle lehe ohud on:

- Tõmbavad otsad kokku ja müüvad inimeste isiklikud andmed/emailid ära.

- Neil ei ole hetkel Privacy Policy lehte üleval.

3. Kuidas ma teenin oma võrgu pealt (kutsed jms)

 

Täpset informatsiooni selle kohta ei ole, kuna nad veel arendavad ja optimiseerivad seda süsteemi.

Loe samuti esimest küsimust.

4. Kus pe***august ma raha hakkan saama?

 

Täpset informatsiooni selle kohta ei ole, kuna nad veel arendavad ja optimiseerivad seda süsteemi.

Loe samuti esimest küsimust.

 

 

On veel küsimusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kutid, kutid

 

xNVY3UBX

kOt1DeBd

vIoQTeaf

7NfMJHgr

4qMZwzRZ

RlZsuqAT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis kuradi illuminatist sa räägid?

Kõik kes liituvad, et korraga raha teenida, natuke informatsiooni teile "Information" lehelt ja järeldused.

 

1. Kuidas raha teenimine hakkab käima (oma arvamus)?

 

"Suured interneti firmad teenivad suurt raha online kasutajate tegevuste tõttu. Bidroopis on vastupidi: Kõik saavad võtta osa ja teenida edukalt raha passiivse ja aktiivse teenimisega" - bidroop.com/faq/

 

Ma arvan, et inimesed hakkavad surfama läbi mingi frame(html)-i, kus on paar reklaami ma oletan ja teenima selle eest raha. Võibolla tuleb ka eraldi brauser või chrome/firefoxile addon, mis teeb asja lihtsamaks.

Minu arust oleks see väga hea lahendus ja surfates teenid lihtsalt raha.

Samas mida suurem on sinu "võrk", seda rohkem sa teenid tänu neile.

SEE ON MINU ARVAMUS, MITTE FAKT.

 

 

2. Kas ma pean maksma, investeerima või midagi muud sarnast?

2.1 Kas see on püramiidskeem?

2.2 Mis on selle võimalikud ohud

 

Sa ei pea mitte midagi, mitte kunagi ja mitte millegi eest sellel kodulehel maksma.

 

See ei ole püramiidskeem, kuid see võib tõesti hetkel sellise ülesehitusega tunduda. Kuid jällegi, püramiidskeemid nõuavad investeerimist, see ei nõua.

 

Minu isiklik arvamus, mis võivad olla selle lehe ohud on:

- Tõmbavad otsad kokku ja müüvad inimeste isiklikud andmed/emailid ära.

- Neil ei ole hetkel Privacy Policy lehte üleval.

3. Kuidas ma teenin oma võrgu pealt (kutsed jms)

 

Täpset informatsiooni selle kohta ei ole, kuna nad veel arendavad ja optimiseerivad seda süsteemi.

Loe samuti esimest küsimust.

4. Kus pe***august ma raha hakkan saama?

 

Täpset informatsiooni selle kohta ei ole, kuna nad veel arendavad ja optimiseerivad seda süsteemi.

Loe samuti esimest küsimust.

 

 

On veel küsimusi?

 

Ma proovisin ära selle ja viskasin selle juba põõsasse :D, ei viitsi ma mingeid matse kokku karjatada, et mingeid sente saada.

Kõlab tõesti nagu mingi andmebaasi kogumine mis hiljem maha äritakse.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sa mingi teenuse eest maksma ei pea, siis ilmselgelt müüakse sind. Inb4 junk mail :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On keegi sealt midagi kätte ka saanud ja kui palju? Nagu juba Finnish mainis on ka see minu jaoks täesti mõttetu sendikorjamine. Selle vastu ei ole mul midagi, et inimesed seal oma sente koguvad, aga kõige rohkem käivad närvidele mingid tüübid, kes koguaeg Facebokis seda sitta jagavad.

 

Kust otsast te võtate, et sealt tõepoolest mingit raha kätte saab ja see pole scamm?

Muudetud liikme pampampam'i poolt

game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
On keegi sealt midagi kätte ka saanud ja kui palju? Nagu juba Finnish mainis on ka see minu jaoks täesti mõttetu sendikorjamine. Selle vastu ei ole mul midagi, et inimesed seal oma sente koguvad, aga kõige rohkem käivad närvidele mingid tüübid, kes koguaeg Facebokis seda sitta jagavad.

 

Kust otsast te võtate, et sealt tõepoolest mingit raha kätte saab ja see pole scamm?

 

Ole hea ja loe minu eelmist postitust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palun kasutage ära :P

tCAFxMNH


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.