Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

PressAndPlay

Liikmed
 • Postituste kogus

  69
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 • VP$

  130 [ Anneta ]
 • TS3

  Liidestamata

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

Reputatsioon

10 Good

info PressAndPlay'i kohta

 • Aste
  Küpsev Vahvel
 1. Tean et ta on rõhutanud mitmeid kordi et annetamine on vabatahtlik. Teema oli rohkem silmaringi laiendamiseks.
 2. Järgnev tekst on kirjutatud ühe lapsevanema poolt kes ei kiida heaks HDTaneli'le laekunud annetusi. Allikas:http://videogamers.eu/foorum/viewtopic.php?f=8&t=2376&p=7783#p7783 nimelt on mul väike mure, paar päeva tagasi küsis minu 15a poeg mult 25 eur, küsisin seepeale mida ta endale osta tahab? ütles, et tahab mingile HDTanelile raha annetada, et tema nimi (lapse) oleks kuskil videos või mingis kanalis. ei mõistnud seda eriti ning uurisin tema facebooki lehte ja mingit videokanalit, tõsimeeli ta kavaldabki noortelt fännidelt raha välja oma rahulduste saavutamiseks, mingite asjade ostmiseks. lapsevanemana olen ma väga mures, kuidas selline täiskasvanud mees nii teha saab, kasutades heatahtlikuid noori lihtsalt ära...kurb kurb...saaks siis aru kui see oleks kuidagi seotud heategevusega, aga sellist asja ma lihtsalt ei mõista ma isegi eeldan et see pole seadusega kooskõlas, arvan et nii ei tohiks teha? fännilehel on ka et koostab arvutite komplektide nimekirju, kas ta selle tulu ikka deklareerib? jäänud mulje väga kavalast petturist, mida teie sellisest käitumisest arvate? kas see tegevus on seaduslik? peaksin ma mingisuguse riigiasutuse poole pöörduma, et selline tegevus tema poolt lõppeks?
 3. Täpsemalt 422€ koos win. 7 64-bit Home Premium.
 4. Kui veel vana arvutiga olin, sai see õpetus läbitud ja aitas. (kellel tekkisid probleemid tegid nvn midagi valesti) 5+ koostajale.
 5. Täna just tulin tagasi, väga mõnus kogemus, ootan järgmist!
 6. Tahaksin saada arhitektiks, ära käija Ameerikas ja muidu palju reisida. Oma kodu ja võimalust arvutit arendada.
 7. Tere! Twich.tv on selline koht kus inimesed streamivad ( Eesti slängi päraselt striimivad) oma arvuti ekraani ja inimesed e. "follower"-id näevad seda. Tavaliselt mängitakse erinevaid mänge alustades Terrariaga, lõpetades Black Ops 2-ga. Sleet_mS on pärit USA-st kes striimib tavaliselt DayZ'd kuid ka Battlefield 3 ; Amnesiat jms. Kuna ta kanal on üsna uus, siis teeb ta ka giveawaysid. Kõige lähem giveaway tuleb siis kui tal on täis 400 followeri (24 veel). See pole fake või midagi muud, kuna võitsin ise sealt Amnesia: The Dark Descent'i, mille väärtus on 15e. Praegu peaks valikus olema Left for Dead 2, mitu DoTA 2 keyd, Arma II, Ace of Spides ja muud!http://www.twitch.tv/sleet_ms Niiet tulge, followge ja jälgige striimi, et olla ka ise võitja! /// Saadab gifte AINULT steamile!
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.