Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Est S Dragoni Pävik

Kuidas siis kasutaja on??  

56 liiget on hääletanud

  1. 1. Kuidas siis kasutaja on??



Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Olen ja kui sa vaatad oma combatit, siis see peaks olema kuskil 80 ringis.

Ma olin sellise combati pealt 1400 total juba ja up to 219 qp.

ma pole nolifer ka ju:( max 1-3h päevas


randytaylor.png

SlipknotFan.jpg

 

Perepood on selleks loodud,et saaks terve päev joodud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Selle jaoks polegi noliferit vaja.

Ma kell 4 koju, siis passin niisama ringi igal pool ja kell 7 õppima:O.

Õpin mingi 2-4 tundi ja telekat vaatama.

okey,kui mul oleks blue ja red partyhat siis mul oleks ammu need lvlid juba suured:confused:või mis?

randytaylor.png

SlipknotFan.jpg

 

Perepood on selleks loodud,et saaks terve päev joodud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaikselt areneb?? 3/10 hetkel:S


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Krt sa farming dog ajad ikka nii närvi,miks sa hindad kasutajat enda kasutaja pealt,no krt kui tal oleks red/blue partyd ,oleks tal ka vast Herblore 60,Farm 60 vms,ning,sa vaatad enda kasutaja pealt,tleb hinnata kasutajat sellena mis ta on!

6/10, tuleb tuleb juba ,tee fletch 99 :D,või sinna ligidale!


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kuda sa muidu hindad kui pol emillega võrrelda?:O

No sa hinda combatit, pk või mis sa tahad, mina hindan enda asju mis mulle meeldivad ja kui ei meeldi, siis kao oma 1 postitusega ja ole lahe edasi.

No aga hinda kasutajat selle järgi millena ta on,mitte et sa võttad mis sulle meeldib,ning need lvlid tehtud Party Hattide eest,ning mis lahedusest on jutt,lihtsalt sind tuleks korragi paika panna,ning kasutajasi võtta nagu nad on,mite oih,mul see lvl 99,sul see 60,oi see on sul ikka nii ****,iga kasutaja areneb,ja muide järsku ple ta nii kaua membu ka olnd??? Ning sa väitsid eespool et ta ple skiller??? Lolli juttu ajad,ega see ei tähenda veel kui tal 53 thieving et ta ple skiller,kõigil 90+ on Ahrim ja Ancient enamasti,ja kui thief 53,ega kui mitte just freek olla,ei pea seda mingi 99 tegema jutti,tema teeb neid lvleid kuda ta teeb,ehk tal omad Goalid jne...!Arvesta ka mitme asjaga,enne kui hindad teist kasutajat! Ja muide ,see et mul posti arv nii väike,ei loe midagi!


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No aga hinda kasutajat selle järgi millena ta on,mitte et sa võttad mis sulle meeldib,ning need lvlid tehtud Party Hattide eest,ning mis lahedusest on jutt,lihtsalt sind tuleks korragi paika panna,ning kasutajasi võtta nagu nad on,mite oih,mul see lvl 99,sul see 60,oi see on sul ikka nii ****,iga kasutaja areneb,ja muide järsku ple ta nii kaua membu ka olnd??? Ning sa väitsid eespool et ta ple skiller??? Lolli juttu ajad,ega see ei tähenda veel kui tal 53 thieving et ta ple skiller,kõigil 90+ on Ahrim ja Ancient enamasti,ja kui thief 53,ega kui mitte just freek olla,ei pea seda mingi 99 tegema jutti,tema teeb neid lvleid kuda ta teeb,ehk tal omad Goalid jne...!Arvesta ka mitme asjaga,enne kui hindad teist kasutajat! Ja muide ,see et mul posti arv nii väike,ei loe midagi!

kuule hoia oma oma mokk maas uustulnuk!farming dogi acc on väga hea!!

ja pealgi igaüks hindab nii nagu tema tahab!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sain Craftingu 50

2005654243190656363_rs.jpg

 

Sain miningu 52 nyyd veel vaja 50 agility ja 50 smithing ja 45 herblore ja siis legend questi tegema

2002450141562165007_rs.jpg

 

Sain range 56

2000040411550945957_rs.jpg


randytaylor.png

SlipknotFan.jpg

 

Perepood on selleks loodud,et saaks terve päev joodud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.