Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

SUPERVIP

Kas keegi oskab öelda ,mille järgi ostetakse pulsikella ja äkki keegi oskab mõnda head soovitada .

Ja kes hakkab mingit jama ajama siis (kohe tuleb warn ,halastust ei tee ).

Hind võiks olla ikka alla 100euro.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

16 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

soovitan osta ikka pulsikell millel on vöö, need mis käepealt pulssi võtavad on halvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Sellises hinnaklassis soovitaksin võtta midagi Polarilt või Suuntolt. Kõige rohkem olen kiidetumate pulsikellade seas näinudki just Polarit.

 

Samuti muidugi Garmin üks tippklassi omadest, kuid ma ei tea, kuidas need odavamad on (Garminil ongi odavamad seal veidike üle 100€).

Muudetud liikme Siim+'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
soovitan osta ikka pulsikell millel on vöö, need mis käepealt pulssi võtavad on halvad.

Sellist ongi plaanis osta aga ma ei tea millist.Soovitage julgelt .

 

Sellises hinnaklassis soovitaksin võtta midagi Polarilt või Suuntolt. Kõige rohkem olen kiidetumate pulsikellade seas näinudki just Polarit.

 

Samuti muidugi Garmin üks tippklassi omadest, kuid ma ei tea, kuidas need odavamad on (Garminil ongi odavamad seal veidike üle 100€).

Tuttavad firmad küll aga neid on nii palju .Kas täpsemat mudelit on ka soovitada ,mis oleks hea ja jääks samma hinnaklassi.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mina oskaks pakkuda nt Garminist FR10 ning Polarist FT60F. Tõenäoliselt Eestis müüakse neid tunduvalt kallimalt üle 100€, kuid nt Amazonis (kas või Saksa omas) saab veidike üle 100€-ga kätte.

Muudetud liikme Siim+'i poolt
kirjaviga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Eks ma vaatan täna mõned kellad üle .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Pulsi kell üksinda on jama, osta ikka selline kus võtab km aegu, läbitud distants - aga sellist vist alla 100 ei saa, kasutatud vb isegi saab.

Alla 100 saab küll aga ma ei tea jälle kui kaua vastu peavad.

Praegu oleks selline mida plaanis osta

http://www.pulsikell.com/tooted/suunto-m1/jooksmine

aga algul vaatan poed läbi .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Sinu hinnaklassis soovitaksin Suunto M1, kuid kui sul on paarkend eurot juurde panna siis kohe kindlasti http://www.pulsikell.com/tooted/polar-rs300x-oranz-1395/jooksmine .

Endal kasutusel olnud nii mõnda aega ja töötab kui kellavärk :D Pole mingisuguseid probleeme olnud. Veel üks hea asi sellel on, et pulsivööl ja kellal side on "kodeeritud" mis tähendab, et kell ei hakka teiste inimeste pulsivööd lugema ning vice-versa, juhul kui kunagi peaksid teisest jooksjast mööduma, kes kasutab ka pulsivööd.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Eriti, kui treenitakse koos kellegi teisega, kel ka pulsivöö, siis on eriti tähtis kodeeritud pulsivöö olemasolu, kuna olete ju kogu treenimise aeg koos ja seetõttu võib hakata selle sõbra pulsivööd lugema.

Mina soovitaksin ikkagi Polar FT60 ära võtta. Amazon.de -st saaks koos postiga ~110€-ga kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Firmadest soovidaks juba eelnevalt mainitud Polari või Suunto toodangut. Pulssi näitavad mõlemate mudelid sama hästi olenemata hinnaklassist. Kindlasti vaata, et vöö oleks riidest, mitte plastikust. See tagab selle, et see korralikult paigal püsib füüsilise tegevuse käigus.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

 

Tegelikult see "soodushind" seal ongi suht sama tavahinnaga... Mõistlike poodide hindadega arvestades muidugi (mitte nagu paljud Eesti kaupmehed, kes panevadki soodushinnaks tegelikult tavahinna ja hinnad jube kirved). Samuti too firma suht tundmatu imo ja parem investeerida juba natuke rohkem tuntuma ja kvaliteetsema firma peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline jkymmel

Mille kohta oskan kindlalt öelda on Suunto ja Polar. Lisaks olen positiivset kuulnud veel Timexi kohta (küll ainult ühe kalli variandi kohta). Muude kohta head küll pole kuulnud. Väike soovitus on vaadata kell, mis salvestab rohkem kui ühe trenni, tavaliselt ei viitsi peale igat trenni treeningpäevikut täita (Arvestades, et sa pead seda).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.