Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MTA:SA DayZ Eesti Server - EpiC DayZ

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Ei soovita seda serverit, kuna admin kasutab õiguseid halvasti ära, lendab katusele helika juurde, sõimab teisi ja mida omanik teeb?

Omanikul on suht pohhui.

Tõsiselt rääkisin omanikuga skypes ja blockis veel ära ka.

Tahaks ilusti mängida aga ei saa.

 

Väga tore, et sa siia ka tulid, nii, nagu ma sulle umbes 10x juba ütlesin, siis admin täitis lihtsalt inimeste soove, mingit abuse ei toimunud. "omanikul on suht pohhui", palun tõesta ära, enne kui laimama tuled. Rääkisid skypes, aga skype polegi mul mõeldud, et iga 12- aastase nuttu kuulata, kuidas ta ühes mängus oma helikopteri ära kaotas, PALUN KIRJUTA SELLEST FOORUMI.

Loodan, et su väike pähklike nüüd võtab vähe korralikumalt, kui sulle siin avalikult kirjutan, muidu ei viitsi ju välja teha. Mine nola toda smogi ja ole õnnelik, ära palun siia rohkem kirjuta, usu mind, mind sõimab igapäev mingi 8-aastane netihiiro, et ta emal on päevad, tõsiselt, aitab juba, saage üle vmaitea, tulge uksetaha ka isaga, räägime asjad selgeks. Aga okei, pikaks läks, aga teie pähklile on vaja natuke rohkem. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Foorum on kuidagi vastuhakkava välimusega sisse logitud kasutaja vaatest.

Serveris veel käinud ei ole kuid küll see ka tehtud saab :)

 

Jõudu, jaksu ja raudseid närve sulle serveri ülalpidamiseks :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga tore, et sa siia ka tulid, nii, nagu ma sulle umbes 10x juba ütlesin, siis admin täitis lihtsalt inimeste soove, mingit abuse ei toimunud. "omanikul on suht pohhui", palun tõesta ära, enne kui laimama tuled. Rääkisid skypes, aga skype polegi mul mõeldud, et iga 12- aastase nuttu kuulata, kuidas ta ühes mängus oma helikopteri ära kaotas, PALUN KIRJUTA SELLEST FOORUMI.

Loodan, et su väike pähklike nüüd võtab vähe korralikumalt, kui sulle siin avalikult kirjutan, muidu ei viitsi ju välja teha. Mine nola toda smogi ja ole õnnelik, ära palun siia rohkem kirjuta, usu mind, mind sõimab igapäev mingi 8-aastane netihiiro, et ta emal on päevad, tõsiselt, aitab juba, saage üle vmaitea, tulge uksetaha ka isaga, räägime asjad selgeks. Aga okei, pikaks läks, aga teie pähklile on vaja natuke rohkem. ;)

 

Kui inimene avaldab oma arvamust ja kui ei taha et admin kasutab oma õiguseid ära siis ta pole kohe 12 või 8 aastane netihiiro. Sa peaksid ennem netihiiro tähenduse selgeks õppima.

Igal ühel on õigust oma arvamust avaldada, nii ka mul.

"Admin täitis teiste soove"?

Milliseid minu soove ta täitis? Ei täitnutki. Tahtsin ka paljusid asju aga ma ei saanud midagi. Ja [cE] tiim ütles, et katuselt ei saa kopterit kätte ja kohe anti neile see. Aga nojah ise teab omanik, kui tahab rahvast kaotada.

Muudetud liikme toddy96'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kui inimene avaldab oma arvamust ja kui ei taha et admin kasutab oma õiguseid ära siis ta pole kohe 12 või 8 aastane netihiiro. Sa peaksid ennem netihiiro tähenduse selgeks õppima.

Igal ühel on õigust oma arvamust avaldada, nii ka mul.

"Admin täitis teiste soove"?

Milliseid minu soove ta täitis? Ei täitnutki. Tahtsin ka paljusid asju aga ma ei saanud midagi. Ja [cE] tiim ütles, et katuselt ei saa kopterit kätte ja kohe anti neile see. Aga nojah ise teab omanik, kui tahab rahvast kaotada.

 

Kirjuta mulle nüüd PMi vastus või foorumi, aga vähe vanem inimene kui 12 või 8 võtab asja vähe selgemalt ja ei tee siin mai tea mida, et oma tahtmist saada, asju oleks rahulikult saanud lahendada, sina, aga ronisid mulle skype, hakkasid mulle adminite kohta mingeid pilte saatma, millest ma mitte midagi aru ei saanud, kui aus olla ja ma usun admini juttu, keda ma tunnen juba üle 7 aasta, rohkem, kui mingit suvalist kutti kes mulle ajama hakkab, et keegi abuseb. Palun ole rahulik, kui ei meeldi siis lähed lihtsalt mujale serverisse mängima ja lihtsalt heidi kõiki kes meie serveris mängivad ja on! :)

Selle koha pealt, et mängijaid ei ole, on see, et normaalseid inimesi ei ole lihtsalt koguaeg sees korraga ja need kes mängivad, need ongi need sinusugused, kes iga väikse vea peale kohe lõugu lõksutavad ja midagi muud tarka suust ei tule, vabandan, et teie heaolu rikkusime.

Muudetud liikme matukatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LSkent specis mind täna ning pärast globalis ütles et olen area ventilatsiooni torus.

Esiteks miks ta specib teisi? Nagunii on teil dupe ära fixitud.

LSkent specibki teisi ja teab teiste baasi kohte nii, telepordib enda tiimikaaslasi, teisi mitte. Kui olin ta tiimis siis ta koguaeg laggas ja oli väg a halb mängida. Kui ma polnud ta tiimis ja lootisin ta tenti, siis ta ähvaras banniga.

Nii ongi asjad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Norm server, administraatorid afkivad invisibility peal areas aga muidu tore :)

Muudetud liikme Hyena'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kaua ma pean ootama,et lisaksid mu baasile helikopteri ukse,ning muudaksid baasi paroolid ära..

3 päeva juba oodanud ( karu ).

 

Sa ei pea iga väiksema asja pärast tulema vahvlisse ja kirjutama, et näidata kui sitt server see on, meil on foorum ja mind ausalt üldse ei koti, et sa mulle skype-i spämmima tuled, see on mu isiklik koht, kus ma räägin enda isiklike sõpradega, mitte mingi 12-aastaste netihiirodega. Pealegi, seda heli ust sa ei soovinud alguses, niiet see oli üldse minu enda valik kas teen sulle selle või ei, ehk kas tulen sulle vastu või ei, tulin vastu, aga OI, kutt tuleb hoopis laimama, ei no gg, eesti lapsed...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna pole olnud pikka aega midagi kuulda serverist, siis võin rahumeeli öelda, et server jookseb veel ja ilus aastake on ka täis saanud ning pealegi, Server sai viimati uue IP, kuid sellest pole midagi. Serverile oleme teinud palju uuendusi niiet soovitan soojalt tulla ning vaadata üle. Hetkel 30.08.2014 on server kinni (Uuendame serverit 1.4 versioonile). Hetkene suund kuhu tüürime selle projektiga on siis, et sooviksime saada valmis poe süsteemid, just nagu Õige DayZ Epoch mod'is näiteks, siis ka ehitus süsteem, et oleks võimalik ehitada ise endale baase jne, serveri optimiseerimine, et kõik oleks sujuvam ning mängijatele rohkem meelepärasem ja väga palju muid uuendusi mida on plaanis teha ning mis on juba valmis, niiet tulge kaema kui server üleval, uues kuues! ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõige lihtsam on üldse teha nii,et välja logida pead ootama teatud aja,pärast on nii,et keegi laseb mööda ja juba logitaksegi välja ja ongi kogumoos.või siis kui läheduses keegi laseb siis läheb automaatselt see peale,ehk ei pea isegi pihta laskma,et combat time vms peale läheks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Modelid optimiseeritud ja resize'tud, tõmbamis suurus hulgaliselt madalam, niiet kellel interneti ühendus natuke aeglasem, siis oleme just teie jaoks serverit edendanud, samuti on optimiseerimine kasuks tulnud teie kaadritele sekundis! Mõningad väikesed uuendused on samuti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.