Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MTA:SA DayZ Eesti Server - EpiC DayZ

Soovitatud postitused

Sissejuhatus

Avanemas on järjekordselt Eesti menukaim MTA:DayZ server.

Nüüd aga on meie arendused jõudnud sinnamaani kus pole varasemast juttugi, alustades relvadest lõpetades zombie'dega.

Pikast pausist taastudes oleme lähipäevil avamas uut ja täiesti uues kuues serverit.

Innovatiivsed ideed ning elluviidud arendused näitavad MTA:DayZ tõelist palet juhatades teid apokalüptilisse zombie'dest tulvil maailma, kus elatakse toidu ja heaolu nimel.

 

 

Iseärasused

Balanss: Oleme Mängumoodi üritanud balansseerida nõnda, et suurema tõenäosusega tekib tulevases serveris rohkem hero'sid, mis tähendab seda, et mängumood ei soosi enam ainult tapmist, vaid ka abistamist.

 

Valikud: Tuginedes balansile siis oleme mängumoodi toonud valikute võimaluse tegemise, arvestades, et kuule pole palju ning kõigil pole võimalusi ühtselt mängida koos sõpradega, siis tasub mõelda etteruttvalt kohtututud survivor'i elu üle.

 

Ehitamine: Jah, see on lõpuks siin, teil on võimalik ehitada ise endale või grupile erinevatest materjalidest ehitisi (hetkel küll veel aind uksed, mõningad aiad, seinad ja paar pisikest maja). See võimalus annab mängu palju vürtsi just balansi ja valikute tegemise osas.

 

Ressursside kogumine ning craft'imine: Mängumoodis toimub ehitiste, kuid ka mõningas osas relvade craft'imine ressursside kogumise näol, mis tähendab seda, et kas mängija peab raiduma puid või leidma erinevaid metalle või muid vajaminevaid ressursse leidma, et siis ehitada mõni objekt omale või craft'ida mõni relv või lisa.

 

Relvad: Relvade valik on suurendatud põhilisest kolmikust suure hulga erineva käsirelvade, raskerelvastuse, assault rifle'ite ning snaiper relvadega.

 

Kaitse süsteemid: Mängumoodi on sisse ehitatud nüüdsest eriline kaitsesüsteem, mis on mõeldud just DayZ jaoks. Kaitse süsteemid on mõeldud peamiselt sõjakäigus väljalogijate karistamiseks.

 

Üldised muudatused: Mängumood on üldiselt igast nurgast muudatused saanud, nii client side'lt kui sa serveri poole pealt. Samuti ei hakka serveris toimuma kunagist lapsemängu ning üritame siiski üksteise suhtes mõistvad olla.

 

Meedia

 

mta-screen_2015-11-02_22-37-56.png

mta-screen_2015-11-08_18-04-14.png

mta-screen_2015-11-08_18-06-34.png

mta-screen_2015-11-08_18-12-48.png

 

Informatsioon

Serveri IP on: 148.251.87.116:22003

Kõik teemas mitte väljatoodud iseärasused jäävad teile endile avastamiseks!

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

Muudetud liikme matukatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haigelt mõnus server!! Endal oli ka kunagi MTA:DayZ, aga sihukest taset me küll saavutada ei suutnud! Kindlasti minge proovige järgi. Lihtsalt täiega norm! Hakka või kahetsema, et õige dayz ostsin. Adminnid on ka normid, teistisin veits s0DaCan-ni. Täiega norm vend oli. Saime vist isegi sõbradeks veits, vnoo netisõbradeks. Ei usu, et päriselt teed kokku viivad! :)

Tegelt päris puhas servu ka pole, aga noh need väikesed vead ilmselt tulevikus parandatakse ära!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks kõik nii suurelt peab kirjutatud olema? Miks ei võiks olla väikeslt..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Miks kõik nii suurelt peab kirjutatud olema? Miks ei võiks olla väikeslt..

 

muutsin väiksemaks vb läks väga väikseks, aga peaks käima küll :)

 

//Avaldasin teile ka meie algelise foorumi ;)

Muudetud liikme matukatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tere kui ma mta avan siis lööb mingi errori:

Version = 1.3.2-release-5503.0.000

Time = Mon Jun 17 12:13:34 2013

Module = C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\gta_sa.exe

Code = 0xC0000005

Offset = 0x00348CF4

 

EAX=00000007 EBX=00000000 ECX=00000064 EDX=00000000 ESI=0000000A

EDI=00000001 EBP=76B682E1 ESP=0022FDD0 EIP=00748CF4 FLG=00210293

CS=001B DS=0023 SS=0023 ES=0023 FS=003B GS=0000

 

 

( ehk oskad aidata kuidas fixida ) Tuleks hea meelega servu )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saada PM-iga pilt selle errori kohta oskan fixida äkki!


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas keegi oskab öelda miks tuleb mingi terminate asi kui ma kävitan mta ? seal on 2 valikut. ''yes'' ja ''no'' vahet pole kumba ma vajutan aga ikka ei hakka mta tööle. leitsin sama probleeemi ka:

eelmine nädal enne sampi ja s0beiti installimist sain korralikult mta pelada. ehk aitad ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Reinstalli GTA uuesti, või osadel s0beit versioonidel on lihtsalt "uninstall" nupp kaasas. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain korda ;) sõber teamvieweris aitas :D!.

hea server ;) olen juba leidnud ghille suiti, patrodi , 10 mapi , 5 gpsi ja igast nänni.

öösiti on suht õudne mängida :(

oosel.jpg

Mina siis LS HOSPITALI kõrval, skateparki kah näha.

Muudetud liikme Hamster'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kuna on suvi ning palju tegemist siis otsime üht aktiivset mängijat kes oleks nõus meid hädast välja aitama ning asuma meile suppoerteriks :)

 

kõik kandideerimised lähevad siia http://forum.tartuservud.eu/showthread.php?tid=8&pid=10#pid10

Muudetud liikme matukatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen suht kaua mänginud ja ma täna leitsin 2 bobcati, 1 patroiti ja 1 krossika.

mul oli ca 90 zombide tapmisi ja elus püsimis tunde 5h 20m.

aga mingi inglane tappis mu army laevas ära. :(

 

Olin serveris kui järsku hakkas Host-sfs mölisema savoryga...

tegin ka pilte ja panin tõestuseks kokku.

vabandust et paremal ja all on kastid, ma l6ikasin pildid valesti v2lja..

adad.jpg

all pool on näha,et ta ütleb, mul on ip changer. ehk siis kui keegi peaks ta bannima siis ta muudab ip ja tuleb teise nimega mängima.

Muudetud liikme Hamster'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Selle postituse oleksid võinud foorumisse teha ning IP changer pole suur asi, tavaliselt adminid(meil) panevad serial ban ehk sinu MTA serial koodile ban kuna seda muuta pole võimalik (vähemalt ma kuskilt pole leidnud) siis peaks see igati hea olema :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris norm server, soovitan kõigil tulla!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.