Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

PM 60s limiit

Soovitatud postitused

VIP

Hei,

Käin viimasel ajal harva foorumis ja alati on palju PMe kogunenud. Tahaks kiiresti korraga need ära vastata, aga 60s limiit ei luba.

Any help?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võiks jah selle 60s limiiti maha võtta


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võiks seda langetada 45sekundi või 30sekundi peale.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei no see lamp mis lamp ! Varsti pean ootama 10h et vahvlisse ära logiks või lubaks sisse logida vääää ? 0_0


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 tundi ja üks minut ei ole võrreldavad sellisel asjal. Ei, seda ei muudeta. See on seal põhjusega ning ma ei leia, et see tekitaks kellegile suuri ebamugavusi või segaks enamusi foorumi kasutajaid.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
10 tundi ja üks minut ei ole võrreldavad sellisel asjal. Ei, seda ei muudeta. See on seal põhjusega ning ma ei leia, et see tekitaks kellegile suuri ebamugavusi või segaks enamusi foorumi kasutajaid.

Ma ei võrdlenudki , vaid tõin näite!


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

End häirib ka see. Midagi müüd, tuleb palju PM-e. Siis pead ootama ja vaatama neid, et saaks ära saata, kuna koguaeg limiit ees.

Mida see limiit meile annab?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma usun, et korraliku sisuga PMi kirjutamine võiks võtta ikka üle minuti. See öeldud, ma ei näe selles midagi halba kui see on natukene väiksem, seega muutsin 45s peale.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Suur tänu sulle Henry! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.