Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

League of Legends - 2.0 Referral Service [EESTI]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Me yldse oleme sellega juba tegelenud natukene yle aasta, seletan veel kord kuidas see toimib, ja kuidas see on safe

 

 

1. Ostetakse referralid

2. Kui referralite arv on suurem kui 250 , Sellisel juhul me jagame 250 ( 1 kuu peale , ehk siis 250 kasutajat : 30 p2eva )

3. Edasised Referralid l2hevad myyki kui : level 30 kasutajad ( Neid saab n2ha EBAY'ly myyakse 10 Eurot - Kasutaja + meie poolt Name Change + 16K IP'd )

4. Meil on oma PRIVAATNE High Anynomous Proxy Serverid , mis asuvad Saksamaal ja Hollandis ( Maksame nende eest iga kuiselt )

 

 

PS: pea tegelane kes hakkas sellega tegelema elab ise hispaanias, ma olen temaga juba tuttav 4 aastat ja ta palus mul sellega tegeleda p6hja Euroopas ja venemaal ( sest ma samuti suhtlen ka venekeeles )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Halba said sellepärast, et sul pole korraliku domeeni(ei tea kui raske sellega raha teenides domeeni osta oleks). Teiseks ei näe su koduleht väga legit välja.

Kolmandaks pole sa näidanud siin ühtegi tõestust sellekohta, et see töötab. Kedagi ei koti, et see 80 senti on ja proovigu ise.

 

Aastal 2013 juba loeb väga palju professionaalsus, sul pole sellest haisugi.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

@IamNyan

 

 

ma ei hooli domeeni nimest, sest ma pole kindel , kaua ma sellega veel tegelema hakkan ( hetkel ainult suve lõpuni , edasi pole kindel )

 

Tõestusi JNE , ma pole eriti aktiivne eesti foorumites , aga saate näha vouchereid ja ostjate kommentaare näiteks MaxCheaters foorumites samuti ja Elite PvPers

 

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=275241.0 ( Ma ei tahtnud varem seda linki ülesse panna sest võib olla selle foorumi admin võib olla vastu , et Teen tasuta reklaami teiste foorumitele )

 

 

ja kolmandaks , milleks mulle proffesionaalsus veebil ? ega ma pole Blogja ega seal pole mingeid UUDISEID ( kui midagi vaja Announce teha siis kasutan selleks Skype )

 

@Genius15 - eelmise kuu 28ndal sai 100 Makset

 

Lisasin : KELLEL POLE PAYPAL , SAAB MAKSTA OTSE EESTI PANGA KONTOLE

 

 

 

221033531736 ANDREI POLIN ( SWEDBANK )

 

 

Kuidas Maksta ?

 

1. Valite millise Orderi soovite

2. Saadate Summa panga kontole ( siin üleval )

3. Lisage mind SKYPE : EST.REF

4. Kirjutage Skype-i oma nimi ( selle nimega millega maksite arvele , et oleksin kindel et olete teie ) samuti lisage skype chatti OMA REFERRAL URL

5. edasi on valmimise aeg 24 tundi --> 72 Tundi

Muudetud liikme EstRef'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja kolmandaks , milleks mulle proffesionaalsus veebil ? ega ma pole Blogja ega seal pole mingeid UUDISEID

 

Sorry, aga kas ma sattusin aastasse 1997? Nagu ma ütlesin aasta 2013 ja proffesionaalsus on veebis raha tehes kõige tähtsam asi. Kuna terve maail on veebi üle läinud ei usaldata eriti siin midagi.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.