Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Proovisid ägedat mängida nüüd? Kahjuks ei tulnud eriti välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Sa võiksid oma suu kinni panna ja kui midagi ei meeldi siis keegi pole käskinud sul vaadata seda teemat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

täiesti ulmeline kui loll üks laps saab olla :fp:

 

sensez kui sulle öeldakse ilusti, kaua sa seda teemat "bumpid" siis sa lajatad vastu mingise debiilsusega, et võiks suu kinni hoida, jah võibolla sulle ei lähe korda, et teema tahetakse kinni panna ja see jama ära lõpetada, kuid sina pead ikka siin lolli mängima ja nö. oma arust liovic-i maha tegema. Olen märganud, et enamus siin sampi alateemas otseses mõttes debiilikud, halb on vaadata kui üks üritab teist maha teha, samal ajal on ise samasugune.

Tõsiselt kui teil on soovi oma mainet üleval hoida siis jätke see tatikari rahule, las teevad mis tahavad, nagu teil tõesti midagi muud teha pole kui mingit teemat bumpida ja näidata, et see gaming v server on sitem kui minu oma, näiteks MIND ei koti see teema üldse, kuid see lolli mängimine ajab juba närvi, isegi muude mängude teemasi ei saa vaadata kui keegi siit sampi alafoorumit oma lolli mölaga jälle kedagi maha tegema tuleb ja siis see debiilne spämm lahti läheb...

Loodan, et saite mu kirjast abi ning võtate vähe vaiksemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täiesti ulmeline kui loll üks laps saab olla :fp:

 

sensez kui sulle öeldakse ilusti, kaua sa seda teemat "bumpid" siis sa lajatad vastu mingise debiilsusega, et võiks suu kinni hoida, jah võibolla sulle ei lähe korda, et teema tahetakse kinni panna ja see jama ära lõpetada, kuid sina pead ikka siin lolli mängima ja nö. oma arust liovic-i maha tegema. Olen märganud, et enamus siin sampi alateemas otseses mõttes debiilikud, halb on vaadata kui üks üritab teist maha teha, samal ajal on ise samasugune.

Tõsiselt kui teil on soovi oma mainet üleval hoida siis jätke see tatikari rahule, las teevad mis tahavad, nagu teil tõesti midagi muud teha pole kui mingit teemat bumpida ja näidata, et see gaming v server on sitem kui minu oma, näiteks MIND ei koti see teema üldse, kuid see lolli mängimine ajab juba närvi, isegi muude mängude teemasi ei saa vaadata kui keegi siit sampi alafoorumit oma lolli mölaga jälle kedagi maha tegema tuleb ja siis see debiilne spämm lahti läheb...

Loodan, et saite mu kirjast abi ning võtate vähe vaiksemalt.

 

5+,

xSenez laidab seda sest ta käis siin hackimas, ja sai banni.

Pärast seda kui ma läksin natukene närvi siis enam seda ta ei tulnud tagasi imekombel, kuna ma togisin talle ajud pähe(SA:MP Browser ei näidanud, et server üleval, uh? :D)

Kõige lahedam oli see, kui ta nüüd ähvardab selle pärast minna politseisse! Täielik laps! Mis teha kui sellised 8 aastased tulevad tarkpead mängima.

 

Ei soovita samuti seda serverit.

Omanik väänab reegleid enda ja sõprade kasuks.

 

Sina ainult trollisid serveris, isegi foorumis.

Keegi tegi sulle teema, kirjutasid alla, et "Palun liigutada teema "Teavida VIPist" alamfoorumi.", http://liovic.eu/showthread.php?tid=349&pid=1005#pid1005. Ise sa ei ole VIP.

Hahahahahahahahhahahahahahahah...

Lisaks ma ei vääna reegleid kellegi kasuks.

 

Kaua sa ketrad seda teemat? Kõik on ammu aru saanud sellest. Selle teema võiks üldse kinni panna ja arhiivi lükata.

 

True.

Laps arvab et saavutab sellega midagi.

 

 

 

Ja muidu, kui server ei meeldi, miks te siis ültse kurnate oma ajusi et sellest rääkida ja selle peale mõelda? Tõmba uttu kui ei meeldi, tegelt ka.

Muudetud liikme IntraGaming'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Sina ainult trollisid serveris, isegi foorumis.

Keegi tegi sulle teema, kirjutasid alla, et "Palun liigutada teema "Teavida VIPist" alamfoorumi.", http://liovic.eu/showthread.php?tid=349&pid=1005#pid1005. Ise sa ei ole VIP.

Hahahahahahahahhahahahahahahah...

Lisaks ma ei vääna reegleid kellegi kasuks..

 

Räägin Stalkerist, kuna reeglites oli kirjas :

1.2.5.Keelatud on petta välja rohkem kui 20 000 krooni väärtuses vara.

Aga, mingi vend ( Bill oli eesnimi ) lasi mult nRP'ga Jesteri üle ( Poeväärtus on 230k ). Ja see on reeglite väänamine. :)

Enne seda ma ei trollinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägin Stalkerist, kuna reeglites oli kirjas :

1.2.5.Keelatudon petta välja rohkem kui 20 000 krooni väärtuses vara.

Aga, mingi vend ( Bill oli eesnimi ) lasi mult nRP'ga Jesteri üle ( Poeväärtus on 230k ). Ja see on reeglite väänamine. :)

Enne seda ma ei trollinud.

 

Aga kas tal petmisluba oli? Ma ei ole väänanud reegleid, mina pole mitte kellegile andnud ühtegi rööviluba või petmisluba.

Alati võiks ju küsida kas on olemas ja siis seda ka kontrollida. isikul ei olnud seda kindlasti olemas.

 

Noo, teema vana ning nagu näha siis liovicis ikka rahvast liigub :) Võiks teema lukku panna ?

 

:)

Keegi võiks jah kinni panna selle, teema autor nagunii isik kes kasutas teise kasutajat et endale asju saada ja pärast sai selle pärast banni.

Tegi veel uusi kasutajaid ja asju. Sain vihaseks ja bannisin ära. Laps oli, et tuli hackima, lubas veel sellepärast Politseisse minna :D

Ise hackib ja siis läheb politseisse sellepärast. :D Aga jah, keegi võiks kinni panna selle.

Muudetud liikme IntraGaming'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.