Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere, teen siis teema, et viia teid kurssi mis liovicis toimub, ise olin seal politsei peadirektor.

Alusatan siis miks ma ise ei soovi seal enam mängida.

 

Eile patrullisin ringi mängus ja märkasin autot kihutamas nii circa 200 ringis oli kiirus, võtsin maha.

Peale seda põgenes see mängija ära panin tal käerauad peale, mille peale tormas kohale omanik aka Mart kes hakkas mind sõimama ja rollimängu takistama, ütles, et see mees on abi maavanem ja teda ei või karistada, mängusisesed piirangud ja muud on siiski kõigile võrdsed.. siis hakkasid nad ära põgenema, jooksin neil järel ja jõudsime siis ühte majja, kus peale paari minutit IC rääkimist haaras Omanik relva ja lihtsalt hakkas tulistama mind... pärast hakkasid paluma RE-RP, jätsin sel hetkel selle sinna paika..

 

Täna tulin mängu sisse ja vaatan järsku on saanud mingi suvaline vend peadirektoriks, kes koheselt ka mu 4 ranki alla pani.

Põhimõtteliselt lihtsalt löödi mind sealt välja, ei teinud midagi valestigi.

Tean, et see sama inimene kes sai peadirektoriks on admini sõber, noshit, et sõbrad ees, pärast toodi põhjenduseks, et ta on aktiivsem ja parem (ilmselgelt loll põhjendus), oli teist või esimest päeva serveris, ta ei teinud isegi CV foorumi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Isiklikult samuti ei soovitaks seda serverit. aTiim-i pärast just ei soovitaks. Liiga suur apower käib.

 

Jällegi õigus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Greg on pugejas lihtsalt, puges ennast Liovici abistajaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Damn, karm värk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Server on väga hea ja tore, adminid kaasaarvatud toredad ja head, gm ka nullist tehtud, ja keegi pole midagi apowerdanud, ja sina kert olid halb politseinik.

 

Veame, et midagi on seal GMis ka kopeeritud? Isegi foorum lahedalt SnJ pealt ahvitud. Seda jutu mis xSensez rääkis, et oli ilma CV-ta uus peadirektor mendis siis sama olukorda tahtis tekitada ka Greg minu serveris aga noh 3 last (oscar, kyle ja john stewart) käivad mööda servereid tuulamas ja mängivad seal kus kõige kergem adminiks või milleksgi saada.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas ma ütlesin, et see keelatud? Ei, Kas ma ütlesin, et see pole vabalt kättesaadav? Ei, Point oli Gregis, et ta on lihtsalt nii pointless vend seal ja arvate, et server püsib nõnda püsti kui sellised tüübid ees ja söövad veel närve ka?


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere, teen siis teema, et viia teid kurssi mis liovicis toimub, ise olin seal politsei peadirektor.

Alusatan siis miks ma ise ei soovi seal enam mängida.

 

Eile patrullisin ringi mängus ja märkasin autot kihutamas nii circa 200 ringis oli kiirus, võtsin maha.

Peale seda põgenes see mängija ära panin tal käerauad peale, mille peale tormas kohale omanik aka Mart kes hakkas mind sõimama ja rollimängu takistama, ütles, et see mees on abi maavanem ja teda ei või karistada, mängusisesed piirangud ja muud on siiski kõigile võrdsed.. siis hakkasid nad ära põgenema, jooksin neil järel ja jõudsime siis ühte majja, kus peale paari minutit IC rääkimist haaras Omanik relva ja lihtsalt hakkas tulistama mind... pärast hakkasid paluma RE-RP, jätsin sel hetkel selle sinna paika..

 

Täna tulin mängu sisse ja vaatan järsku on saanud mingi suvaline vend peadirektoriks, kes koheselt ka mu 4 ranki alla pani.

Põhimõtteliselt lihtsalt löödi mind sealt välja, ei teinud midagi valestigi.

Tean, et see sama inimene kes sai peadirektoriks on admini sõber, noshit, et sõbrad ees, pärast toodi põhjenduseks, et ta on aktiivsem ja parem (ilmselgelt loll põhjendus), oli teist või esimest päeva serveris, ta ei teinud isegi CV foorumi..

 

Uuri mida peadirektorid teevad. See näitab tõesti halba taset.

Mis puudutab serverit, siis jah tõesti ega sealt midagi väga oodata ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võite liigitada nagu previlost aga noh 2 korda parem previlosist aga tulemuse annab ikka kätte sitta :D Oleks aTiim nagu... no võtame paterei serveri imperiali sarnane siis oleks ka ei sureks see sa:mp nii kergelt välja mitte sellised inimesed nagu vanas intra gamingus on -_-


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Omanik võiks ka lesta tõmmata, siis oleks veel parem server.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Pooldan kusjuures seda, et Liovic server allakäinud ja rahvas´tuleb sealt ära!

 

Olen küll samal arvamusel, kuid miks sa seda igas teemas pidevalt korrutamas käid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Päris palju inimesi juba ei soovita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.