Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Keda see teema kotib, keegi ei keela seda kasutada... Vaidlevad 2 serveri omanikku, kes võtsid netis vabalt saadaval oleva teema. Ma saaks aru, kui see kujundus oleks spetsiaalselt mõne GFX'eri poolt ühele teist tehtud. Kui tõesti leiate, et keegi kasutab ilma loata midagi, siis palun, pöörduge politseisse või saage IRL kokku, pange lõuga üksteisele. Uskuge mind, see foorumites vaidlemine ja üksteise laimamine ei muuda, ega hakkagi midagi muutma.

Vägagi paljud foorumid kasutavad nebulos gaminguga sama forum templatet. Kas nebulose omanikud käivad kuskil vabaajafoorumites teisi sõimamas ja laimamas sellepärast? EI.

Kui on mängijaskonda, siis on, ega inimesed kommuune foorumikujunduse järgi vali.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täpselt, Winston, täitsa poolt, ( MA EI POE TALLE ) ainuke õige otsus siin 5 lehekülje postcounti peale. Siia võiks mõni admin ka sisse pilgu vaadata. Kui Ta tahab, tulgu uksetaha, klaarin temaga siin selle probleemi ära, ( KUID POLEKS NII DEBIIL,ET SAMP PÄRAST LÄHEKS KAKLEMA ).

Kui ta tahab tüli, siis saab selle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu meie Loodusõpetuse õpetaja ütleb: Nagu lasteaed.

Saage siis kokku, tõmmake molli, teil ei ole vaja postcountida.

Foorumi nägemiseks on vaja kasutajat?


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kui Ta tuleb SAMP pärast siis davai, ok, ise ma küll nii loll pole,et sellepärast peaks minema. Pange see teema ära lukku, et siia ei saaks siis postitada, muidu ei saada sellest aru. Või siis bye minupoolt, ma ei viitsi enam postcountida selle vennaga siin, jäängi vaidlema, olen targem ja ei postita siia.

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõstan jala julgelt Seriouse poole peale. Tegu on free/või siis nulled templatedega, mis netis kõigile saadaval, mingit "kopeerimist" te siin taga ei saa ajada. Kui teil oleks enda tehtud template, siis võite hakata alles rääkima kopeerimisest. Väga palju mõttetut jama on siin postitatud, mille võiks lihtsalt eemaldada. Serious, soovitan kontakteeruda moderaatoriga ning lasta suusoojaks postitatud postid ära kustutada.

Ning laimu peale on ju vana hea vahvli reegel, no pic, no proof. Tühjad sõnad ei maksa midagi.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tubli server jah :D

Läksin serverisse ja esimese 10 sekundiga lasti nö "pisaragaasiga" surnuks ja adminid ei teinud mitte midagi.

Rendiautod bugged ja kui küsin adminilt abi siis tüüp teleb minujuurde ja ei ütle midagi ja teleb samatargalt minema tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kert. atiimis. Kas see mitte sama kert ei ole kes varastas Jussi foorumi konto nebulosest ja siis läks teise serverisse ajama, et ta juss.

Kindlalt ei tahaks siin serveris pelada kuna selline tatt atiimis mitte midagi ta ei oska , trollib ning varastab teiste identiteeti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Fort Carsonis "Racerid"? Eino aina paremaks läheb, ise RP'te maakohta seal ja teil on seal racerid. Palju õnne.

 

Edit//

 

Foorumi nägemiseks on vaja kasutajat, + "Pass", see peaks ikka olema "Parool", või ei ole nii? Andke teada, kui ma eksin.

Te ise teete juba oma serveri maine maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

iQuitedLoL, väga suur vahe küll Pass ja Parool? Meie mõtleme Passi all ka Parooli, ma ei tea mida sina mõtled, me ei muuda seda ja selle asja pärast ka maine ei muutu. Racerid ei tegutse Fort Carsonis, vb nad vahepeal sõidavad ja RP-vad FC-s aga nende tegelik koht pole FC-s vaid SF-i ligidal. Kui Sa nii väga seda soovid ja kui sa ei saa enne foorumile pilku ka visata, kui see on muudetud, siis võin muuta.

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pask server, tänu adminitele, omanik lihtsalt mingi juurvili kes ei viitsi lillegi liigutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui Sa nii arvad, siis küll. Lihtsalt mul on eraelu ka ja ei nola koguaeg arvutis, pealegi kui IG olen siis tahan vahel RP-da ka ja siis ei saa ka RP-da kui tahad tullakse ikkagi ligi, aga no see selleks. Omanik pole kohustatud abistamiseks, ainult suuremad asjad mida ei saa administraator teha, olen kohustatud tegema nt nimevahetused ja IG asjad, need olen ikka ära teinud, niiet pole hullu midagi. Jätsingi tööd rohkem neile!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Serious, sa võiksid lõpetada minu nime all esinemise. Sa rikud sellega ainult iseenda mainet. Tänu Caupole ning veel mõnele inimesele sain teada, et see oled sina.

 

» (report) kvanniserverid.eu - 19-07-14:31 -- tulge kvanni serveri - ultratime.eu

» (report) kvanniserverid.eu - 19-07-14:31 -- tulge kvanni serveri - ultratime.eu

 

(report) kvann. - 19-07-15:18 -- TULGE KVANNINGSENI SERVERI - http://WWW.ULTRATIME.EU SUPER UUENDUSED JA ATIIM

 

 

Ma saan aru, et sa oled pahane minu ning mu houmide peale, kuid kas sa tõesti arvad, et see on normaalne?

 

Edit: Ei jõudnud postitadagi, kui minuni jõudsid sinu (Seriouse) ähvardused. Isegi, kui see polnud sina, on kindel, et sina oled sellega seotud. Palun lõpeta ära, sa ei suuda sellega rikkuda minu mainet, kõigest enda oma.

 

» (report) Serious - 19-07-15:36 -- Ma tahan ultratimesse mängijaid juurde.

» (report) Serious - 19-07-15:35 -- Selle eest hoolitsevad mul sõbrad.

» (report) Serious - 19-07-15:35 -- Las langeb pojake, ultratime oma ka varsti maas.

» (report) Serious - 19-07-15:34 -- Tema laimab mu serverit, mul on inimesed kes tema oma teevad maha.

» (report) Serious - 19-07-15:34 -- Ma ütlesin,et ma teen tasapisi kvannile tagasi, aga mitte mina ei reklaaminud..

» (report) Serious - 19-07-15:34 -- Kahjuks see polnud mida, ma ei hakka nimetama kes.

 

Tekstid on kergelt erineva kirjapildiga, kuna sain need erinevatelt isikutelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõistus ei ole oma teha, moderaatoril soovitaks selle serveri teema sulgeda kuna tegu on teise serveri halvustaja ja maha tegijaga ja SERIOUS, sa ei saa endale niiviisi mängijaid kui sa teise serveri maine teed maha, sest see tuleb niivõinaa välja, et sina oled sellega seotud ja sellega kahjustad enda serveri mainet. Millise serveri omanik saadab sõbrad teise serveri mainet maha tegema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

kvann, see polnud mina, vaid mul on inimesed kes seda teevad. Sina keerad mu serverit omadega sinnapaika, keeran ka su oma, ära unusta,et asi pole lõppenud me vahel. Mind ei huvita, sa oled küllalt lasknud fucking Rassi ja nende pugejatel koodida, ei ütlegi,et sina oled koodinud, kuid sa oled neil käskinud seda teha. Kui sa ei lõpeta mu serveri kallal nokkimist, nokin ka su serveris edasi ja jäängi nokkima. NB! Mina ei alustanud seda kõike, troll,kood,topeltkontod, vaid Teie. See kõik teie enda süü,mida teinud olete tuleb teile tagasi. Täpselt see mida ma shoutis ütlesin ütlen ka präegu, alustad sina, lõpetan mina. Kvann on saatnud ka SNJ rollimängu minu serverit kedagi reklaamima ja mina saatsin ka enda eest kedagi reklaamima, teen tagasi kõik, mis on sul tehtud mu serverile. Kui kvann jätab mu serveri rahule jätan ka tema serveri rahule nagu ütlesin eelnevalt.. Kui sa võtad selle asja,et see mina olin IP pealt või säärast, siis eksid, mul on 3G ruuter, sama ip on mitmel inimesel, ma lasin üldse teisel inimesel seda teha.

 

Oli tore härra Kristo.

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Isegi kui see ei ole sina, oled sina siiski seotud sellega ja vastutav selle eest mida sinu sõbrad teevad. Saad sa sellest aru, et teise serveri halvustamisega või maine maha tegemisega ei saa sa endale mängijaid, sest juba praegu rääkisid ennast välja, et oled seotud sellega ja sellega sa teed enda serveri maine maha.. Ei jäta kordamata, milline serveri omanik saadab sõbrad teist serverit halvustama ja mainet maha tegema, et endale mängijaid saada? Hakka ükskord inimeseks ja tule kapist välja. Nii need asjad ikka päris ei käi. See on debiilsus mida teie teete.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Kas see oli serveriomanikulik käitumine? Minul pole sinu vastu midagi, ma lihtsalt üritasin sulle mõistust pähe panna, mispeale sa mu lapsikult enda Skypest ära kustutasid. Isegi, kui keegi minu serveri administratiivmeeskonnast on käinud sinu serveris koodimas, polnud see minu käsul. Kusjuures uurisin SnJ omanikult, mitte keegi pole seal Serious Roleplayd reklaaminud. Miks me üldse peaksime nii lapsikult käituma? Kui sul on mulle midagi tagasi teha, siis ainult rääkida. Räägi minuga nagu mees, mitte ära põgene!

 

Kristo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.