Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Sain täna 3 hoiatust, mille tagajärjel pani üks tark mulle banni.

Meil läks sõbraga tulistamiseks, tegime rollimängu korralikult!

Järsku vaatame sõbraga, et meid pandi vangi DM eest, kuigi see teine osapool kes alustas tulistamist jäi vabadusse, pärast ütlesin talle 2 korda debiil mille eest sain 2 warni, kolmas kord sain warni siis kui ütlesin, et pane teised ka siis vangi DM eest..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mida Sa Fogle jahud? PO R14 GM-is polnud ühtegi asja sellise täiendusega nagu mina teinud olen. Olid mõned asjad, isegi need mõned asjad mul ära muudetud, niiet täpselt sama mis PO R14 olid ei ole ühtegi 100%, kõik natukenegi koodirea poolest kasvõi muudetud. Palju käsklusi ja muud jama eemaldatud, sõnu mis on PO-s on teistpidi pandud. Väga palju on tööd tehtud seoses mingi tavalise R14-ga. Server eksisteerib härra Burrow ja ainuke, kes mingi hälvik on oled Sina, oma kõvade lapsikuste lausetega. t6nn - võta ühendust Skype teel. Sina Fogle aka Tanel Tiigi sinu serverite ajaloo peale mõeldes mul hakkab paha, targutaja oled Sa kõva mees, tegudega küll mitte. Kui sa tahad vaielda, siis davai, too siia mõni uuendus, mis on täpselt sama võrreldes PO R14 GM-is oleva uuendusega, võin leppida,et kõik kasvõi natukenegi ümber muudetud. Toon sulle R14 uuenduse ja toon S:FC:RP uuenduse, poja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Serious, sa saad tühist laimamist serveri pihta, aga mind häirib, et sa ei suuda sellest viisakalt üle olla, vaid sa hakkad vastu sõimama. Samas sa kirjutad nii pika teksti, aga see kõik on nii tühine, sa üritad lihtsalt ära panna mängijatele...

Lihtsalt pidin ütlema...

Iseenesest jõudu serveriga, aga RP tase on serveris nõrk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Omanik on väga ebaviisakas. Ta kutsub mind tussuks ja atussuks, mis on minu jaoks vägagi solvav. Ehk see sellepärast, et mu nimeks seal ABYSSA. Samuti ta õhutab meid temaga nö "mölisema". Miks selline inimene üldse omanik on? Toon välja logidest siis midagi. Kui keegi hakkab ajama, et võisin ise teha need, siis võin anda linki, kus need tekstid olemas :) Samuti solvas kaasmaalast kvanni. NB! Lugege alt ülesse!

 

 

1.

» ABYSSA - 29-06-05:25 -- serious ise õhutab meid temaga mölisema, halb omanik.

» Serious - 29-06-05:25 -- bb, pärast suhtleb edasi.

» Serious - 29-06-05:25 -- Aga ma lähen treeningparki ja siis ujuma.

» Serious - 29-06-05:24 -- Teretere.

» Serious - 29-06-05:24 -- Kriitikat kannatate? Davai, andke minna.

» kvann - 29-06-05:24 -- tere

» Serious - 29-06-05:24 -- kvann? Vait? Ütle sa ka midagi nüüd.

 

2.

» Serious - 29-06-05:23 -- Oih sorry, sa olid vist atussu hoopis.

 

3.

» Serious - 29-06-05:19 -- Guut ju, ma saaks aru, kui tussu oleks omanik, siis oleks veri kuud ju

 

4.

» Serious - 29-06-05:06 -- Kvann, oled sa määne oled, aga sa oled mu jaoks ehtne tatt, tea seda.

 

5.

» Serious - 29-06-05:07 -- Ei ole tussu

» Serious - 29-06-05:06 -- Arvad,et kardan sind?

» ABYSSA - 29-06-05:06 -- hakkad seletama ja nüüd ei viitsi rääkida, poja? kas rihma oled saanud

 

6.

» Serious - 28-06-21:03 -- Kuna adminid võivad 1 korra stocki müüa ja raha tagastada (KAS ADMINITEL ON IC ÕIGUSI ROHKEM KUI TAVAMÄNGIJATEL? ÕIGUSED PEAKS IC VÕRDSED OLEMA?)

 

 

EDIT: TULI JUURDE.

 

7.

» (report) ABYSSA - 29-06-06:43 -- miks sa solvad kvanni muusikastiili? see läheb ka teemasse.

» (report) Serious - 29-06-06:43 -- Ok, ütlen siis vastupidist, kvann, see on shit laul

» (report) Serious - 29-06-06:42 -- Ma ei poe.

» (report) ABYSSA - 29-06-06:42 -- miks poed üüd, mine vaata vahvli teemat?

» (report) Serious - 29-06-06:41 -- kvann, see on hea vana lugu.

Muudetud liikme JEBAALI'i poolt

abussaa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

ABYSSA, sorry, kui ma solvasin sind, kuid sind hüüdis keegi foorumis atussuks ja siis jäi külge, enam ei ütle, äkki saab sul parem? Ütlen sulle nüüdsest ABYSSA, sorry tõesti, aga sulle öeldi meie foorumis nii. Kvann üritas mind hirmutada mingi lausega pmst et tule ja kakleme, ma ütlesin vastu: Kvann, oled sa määne oled, aga sa oled mu jaoks ehtne tatt, tea seda. Kõik mida ma ütlesin on mingile asjale vastus.

 

++++

 

http://www.upload.ee/image/3411772/ASDASD.PNG

Siin selgelt näha, kust ma selle väljendi atussu sain, sorry, enam ma ei ütle sulle, aga tee Rassile ka siis sõimamise eest teema? Nii oleks õiglane?

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah, ma olen afk, kuna tegelen suurema aja serveriga. Sorry, kui sa pole mind näinud teisi abistamas, tavaliselt on see just siis, kui sind pole sees(sind polegi eriti IG, käid tarka panemas ainult härra kvanniga foorumis ja niisama oma slänge väljendamas või mis iganes tekste). Hetkel on peal afk kicker ja afkimise pärast ei muretse sina/mina vaid afk kicker.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma just rääkisin sulle afk kickerist, ning ma tulen tavaliselt serverisse ca 10 min olen seal ja abistan ning siis ESC ja PAWNO is opened. See,et mul mäng on all selle eest muretseb afk kicker iga 10 minuti pärast kui oled idle mängust kickib välja. Mingit rahafarmi mul ei ole enam nagu ma ütlesin,et abistan nüüd ainult inimesi ilma autota ja rahata jne. Jah, tunnistan,et 180 mängutundi,nendest pool on vähemalt afkitud, see ei anna sulle õigust sellist ´´lolli möla´´ ajada,et ma apowerdan seda raha, kuna olen 0 mängutunnist - 180 mängutundi olnud ment ja iga tunniga saab palka 4.5k, see tuleb isegi rohkem kokku,aga nagu ütlesin olen ka mängijaid abistanud ja enda raha andnud nendele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

AFK kicker ei tööta administraatorite peal, keegi teie administratiivist ütles keegi seda. Kogu selle tüli alustas, väitke mida tahate, hoopis Serious, kui ta hakkas üritama mulle Skypes ära panna. Mis õigusega kutsub ta mind pojaks? Olen ma tema laps? Ei. Ning kõvamees...

 

[28.06.2013 21:25:27] Serious: kuule, kõvamees

[28.06.2013 21:25:38] Serious: näitan sulle ühte teemat hetkel, vaatame, kas see ka sitt su arust

[28.06.2013 21:25:48] Serious: oot panen varsti peale pojae

[28.06.2013 21:25:50] Serious: poja

 

Ning kui olime ta shoutis juba mõnda aega rääkinud ning ma läksin talle memet serveri tegemise kohta tegema:

 

[28.06.2013 22:17:24] Serious: Haha.

[28.06.2013 22:17:31] Serious: Andsitegi alla?

[28.06.2013 22:17:34] Serious: Sitad olete.

 

Järjekordne tõestus selle kohta, et Serious ise provotseerib meid teda sõimama. Üks sarnane jupike veel:

 

» sadmin.pngSerious - 29-06-06:56 -- Mõtlen just JEBAALI postitust vahvlis.

» sadmin.pngSerious - 29-06-06:56 -- Like-da oskame kõik,aga nüüd ei tule sõna suust,ega peer sealtpoolt?

 

See "hirmutamine" minu poolt oli "fite me irl", mida ma ütlesin Rassile... Lisan siia veel ka kogu lõigu selle kohta, kus selgub, et Serious lubab administratiivile IC eeliseid. On nad jumalad? Omaniku sõnul on põhjuseks "nii on lihtsalt". Mida arvavad teised inimesed? On see tavamängija suhtes õiglane?

 

Lisaks on veel näha solvanguid tavamängija suhtes. Lugege alt üles.

 

[TABLE=class: tborder]

[TR]

[TD=class: trow1]» Serious - 28-06-21:11 -- Teie saate annetajad oleneb tasemest, tagasi auto stockraha, või siis müüte isikutele auto reklaamiga.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Serious - 28-06-21:10 -- Ei, meil võimalus 1 kord seda teha[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Mogasin - 28-06-21:10 -- Tegelt jah[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Juicetra - 28-06-21:04 -- Aga siis võiks nii ka olla lihtsalt, et kõik võivad, miks peavad adminid saama eeliseid?[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Serious - 28-06-21:03 -- Sest nii on lihtsalt.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Serious - 28-06-21:03 -- No räägi.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Juicetra - 28-06-21:03 -- Miks adminid võivad ja teised ei või?[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Serious - 28-06-21:03 -- Jah nii on.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Juicetra - 28-06-21:03 -- Jah.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Juicetra - 28-06-21:03 -- Wtf.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Serious - 28-06-21:03 -- Veel midagi?[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Serious - 28-06-21:03 -- Kuna adminid võivad 1 korra stocki müüa ja raha tagastada[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Juicetra - 28-06-21:03 -- Kuidas sa stocki said müüa?[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Serious - 28-06-21:03 -- Võtsin oma raha kokku, ostsin cheetahi[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Serious - 28-06-21:03 -- Ma müüsin oma elegy maha stockiks, panin endale elegy stock raha[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Mogasin - 28-06-21:02 -- /pvt 10 foorumis ei saa töövestlust teha w ma ei saa IG hetkel[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Juicetra - 28-06-21:02 -- Noo, sest sa ise ütlesid mulle nii.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Serious - 28-06-21:02 -- No nahui sa ajad et ma selle raha endale panin siis?[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Serious - 28-06-21:02 -- Arvuta 180 mängutundi, tunnipalk 5k[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Juicetra - 28-06-21:02 -- Miks sa AFKid siis.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Serious - 28-06-21:02 -- Mul oli 180 mängutundi, algusest peale ment, 5k tunnis[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Juicetra - 28-06-21:02 -- Nüüd mad ja käsid vait olla, kui ma räägin kuidas tegelt oli?[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Serious - 28-06-21:01 -- Küsi rassilt ja teistelt et see raha 100% mul lihtsalt afkitud pooleldi.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Serious - 28-06-21:01 -- Ah ole vait ausalt.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=class: tborder]

[TR]

[TD=class: trow1]» Serious - 28-06-21:01 -- Testiserveris panin endale korraks, aga ma vahetasin tagasi.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Juicetra - 28-06-21:01 -- Ei ma võin ikka sinna auku käia, aga ära valeta nüüd.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Mogasin - 28-06-21:01 -- /pvt 10 siin ei saaks töövestlust teha w ma ei saa sampi tulla hetkel[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Serious - 28-06-21:01 -- Kuna ma sul ütlesin et panin?[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Juicetra - 28-06-21:01 -- Muidugi, ise ka ütlesid, et sa panid, lol.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Karistaja - 28-06-21:01 -- Mul kõige parem maja siiski :D mul lahtikäiv garaaz ning paadisild ja puha D:[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Serious - 28-06-21:01 -- Enne cheetahi oli mul elegy + 250k[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Serious - 28-06-21:01 -- Enda teenitud raha.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Serious - 28-06-21:01 -- Juicetra, käi sinna auku ausalt[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» League. - 28-06-20:59 -- Serious? Autopood ikka bugged lampi tuli freeway -.-[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Juicetra - 28-06-20:58 -- R4impz[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Juicetra - 28-06-20:57 -- Õigemini panid raha ja siis ostsid.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]» Karistaja - 28-06-20:57 -- Aa, serious, tavaline mängija saab omada 1t autot, 1t mootikat, 1t paati ?[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow2]» Juicetra - 28-06-20:57 -- Serious, muidugi on sul Cheetah, panid selle endale, lol.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Need sõnad panin sulle peale sellepärast kvann,et sa haukusid igat teemat, mis meil foorumis peal olid. Kvann, sa oled nii võimas oma ütlustega, aga need ei hirmuta siiski jällegi mind. See,et te like-da oskate ja sõna ei tule suust ega sealtpoolt on täitsa õiglane jutt teie kohta, nüüd said kah väljamõeldud midagi ja lõpuks kirjutatud? AFK kicker ei töödanud originaalselt jah adminite peal aga see on juba viimase BETA 1.6 peal maha võetud, juba ammu saavad ka adminid kicki, eile ka testisin ja kickis mind, sa ei tea sellest mitte midagi ja ikka on sul vaja üle lahmida? Kõik jutt, mis on siin chatis mingist afkimisest on õiglane ja kordub minu tekstis, rohkemat mul pole teie kohta öelda. Käite foorumis endaarust ärapanemas,aga see ikkagi ei õnnestu, kuna ma ei lähe mad nii naljalt, kui pole põhjust. To ABYSSA: Mõnita vähem oma tarkustega. Tõsiselt sa ise ei saa aru kuidas sa näitad oma lapsikust selliste tempudega välja? Mõtle ka, mida sa suust välja ajad. Minu jaoks oled Sa laps kahjuks, KUI sa sellist idiootset teksti ajad koguaeg foorumis.

 

Jällegi hakatakse mõnitama, samuti käseb see härra ABYSSA teil kvanni postitust laikida, no mis teil üle jääb, äkki kvann veel tuleb ja lööb maha ka, kui te ei viska seda like-t? Totaalselt käiakse foorumites mõnitamas, ise midagi teevad pole midagi, pärast on mingi hull teema, kui neid paika pannakse.

 

 

asdasdasd.PNG

asd11.PNG

a31gg1g.PNG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Need sõnad panin sulle peale sellepärast kvann,et sa haukusid igat teemat, mis meil foorumis peal olid.

 

See kujundus, mis sa üleeile peale panid oli tõesti jube. Ning need low quality kivid, mis sa taustaks panid, ei teinud seda paremaks, hoopis vastupidi. Ma saatsin su foorumi lingi ühele veebidisainerile, kes ütles samuti, et see on jube. Sinu vastus sellele oli:

 

[28.06.2013 12:41:43] Serious: Vaadaku,et ta ise jube pole

 

See näitab ära, et sul puudub stiilitaju ning kriitikataluvus. Ma andsin sulle ühe puhta ning ilusa kujunduse nime, mis su foorumi kujunduste nimekirjas isegi juba oli, kuid sa mõtlesid selle kohta välja erinevaid vabandusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Ma pean seda kujundust vaatama, kui ma tahan mõne seal foorumis oleva inimesega vestelda. See isegi raskendab selle tegemist, kuna see eelmine tume kujundus:

 

  • Omas teatud kohtades tekstiga liiga vähe ning teatud kohtades liiga palju kontrasti, mis hakkas silmadele.
  • Oli erinevate efektidega üle pingutatud ning tõmbas tähelepanu tekstilt minema.
  • Selle fontid olid teatud kohtades liiga väikesed.
  • Selle kujunduselemendid ei sobinud omavahel kokku.

 

Sa peaksid endast targemaid inimesi kuulama, kuna shoutist võis lugeda, et ka teistele inimestele see ei meeldinud. Sa ütlesid, et LIB on kole ning ei meeldi paljudele. See oli ka Previlose foorumis peal ning see oli ilus, puhas ning jättis tähtsatele asjadele ruumi ja rahvale meeldis see. Elad sa mingis mullis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on sulle küsimus misterx. Kuidas siis nö "mitteinimesed" räägivad? Kas inimesed siis ei sõima, suru, mölise jne üksteisega? Miks tuled siia tarka panema, kui sa nagunii ei tea, millest räägid?

 

Kaeban jälle tema peale. Kutsub mind tussuks. Ütles, et ma olen ta isa. Järelikult võin ma teda pojaks kutsuda, eksju? Miks tema mind tussuks kutsub? Pole erilist põhjust? Varem ütles, et kui mina kutsun teda pojaks, siis tema tussuks mind. Mina pole mingit luba andnud, nii et jälle solvab mind.

 

» (report) Serious - 30-06-00:59 -- Ok, tussu.

» (report) ABYSSA - 30-06-00:58 -- tahan näha, et sulle on luba antud seda kasutada, poja.

» (report) Serious - 30-06-00:58 -- Ei võta, isa.

Muudetud liikme JEBAALI'i poolt

abussaa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mina kutsun sind uuesti tussuks selle,et ma olen sul lampi jälle poja, ma hoiatasin sind, kui sa mind pojaks ei kutsu, ei kutsu mina sind ka tussuks, aga kutsusid, kutsun ka.

 

Nii, natuke tõestust, enne ta vist üksi hakkama ei saanud, nüüd kutsub kvanni foorumi ja tahab juba sõimama hakata.

 

1. pilt, Tõestus, miks ma talle TAAS tussu ütlen, sest tema ütleb mulle poja.

+ Tahab midagi ime sõnaga öelda, + sõimab mind tauniks.

 

 

2. pilt, Kus ta mängib Isa, ütleb,et võta teema maha, kuigi ma ei pea võtma seda,sest see on netist saadud FREE RIP teema ja teema autor on Footeris.

 

3. Ning peale seda vingub, miks teda sõimatakse vastu. Ise alustab kõike ja endale sita keerab.

 

+ Tõesti kui sa nii kade oled,et mul selline hea teema on, nagu ma aru saan, näe ise vaeva ja otsi ise ka internetist mõni teema, mitte ära tule mulle loengut pidama & isa mängima.

 

asgagasga.PNG

 

asf3g.PNG

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Server on väga noob ,kuna mu serveril oli foorum valmis ja ilus teema peal ja nüüd panid nad kah siis sama teema...


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mystery, sinust ma üldse ei räägi, vaata ennast ja oma tulevast serverit, iga asjaga küsid, isegi kuidas seda news siia panna nagu mul(serveri ip jne), usu mind,et sinu serverist ei tule paremat, mis mul isegi hetkel on ja see ei püsi nii kaua, kui minulgi präegu lahti on ja edasi ta lahti jääb.

 

 

+ Keegi ei keela mul kellegiga sama teemat kasutada.

+ Ma ei saanud seda teemat sinult, otsisin selle ise üles.

+ Muutsin asju ja nägin vaeva.

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mysteri, sinust ma üldse ei räägi, vaata ennast ja oma tulevast serverit, iga asjaga küsid, isegi kuidas seda news siia panna nagu mul:

Serveri ip, server avatud, peaksid siinkohal üldse suu kinni hoidma.

+ Keegi ei keela mul kellegiga sama teemat kasutada.

+ Ma ei saanud seda teemat sinult, otsisin selle ise üles.

+ Muutsin asju ja nägin vaeva.

 

Siis sa pead kohe kõige kopeerima? Andsin oma foorumi lingi ütlesid "Oh kus selle teema välja võlusid" ja siis juba kopeering läks.

 

Ei soovita serverit mitte mingil juhul!


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Türr Serious, sa faking koolis käinud oled üldse ve? Sinu komad, suured tähed lause keskel jne annab tunda sitaks, paranda ennast, katkine laps... Mul läks süda pahaks, kui ma esimesed kaks rida ära lugesin. +1 Mystery jutu peale.


abussaa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nii ma ei öelnud, sa ise tahtsid minu ennist teemat kasutada, vapsee, mõtle natuke, enne. Ma teadsin kohe, kust sa selle teema said, pole nii loll, kui arvad. Pugeja123, mida sa haugud seal? To Mysteri veel, ise lunid koguaeg skypes abi, ükskõik kuna ma sees olen koguaeg, sa siin? Saad logo meisterdada ja igat staffi ja nüüd üritad siin näidata,et oskad midagi?

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.