Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Promon siis Youtuberit nimega Liisuplays. Hetkel on tal väääääga sitt arvuti(vabandust väljenduse eest) ja ta ei saa mänguvideoid teha, aga kuskil suvel saab ta endale uue arvuti ja siis hakkab tegema. Võiksite talle subscribe panna ja seda kanalit edasi jagada. (Ta on tüdruk)

 

 

Link: http://www.youtube.com/user/liisuplays?feature=watch

 

 

PANGE SUB SIIS ;)


mia-khalifa-drake-.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimese asjana ütlen jah ma kiljusin nagu debiilik, aga juhtus kuna olin veidikene närvis, et mul läks kõik ... sinna kohta.

Teiseks, ma ei tahagi midagi saavutada, subscriberid annavad edumaad lihtsalt.

Kolmandaks ma ei mõelnud kuna mul ei tulnud midagi pähe millest rääkida..

Neljandaks ma lisan sulle seda,et ma pole mingi selline jõmpsikas kes koolis kiljub . Olen üle 11'ne -.-

Ja muide - Mul jummala ükskõik mis te minust arvate ma olen selline kes olen ja on probleeme?

See youtube on minu jaoks ajaviide, niiet. Mul suva kunagi ikkagist tulevad need haterid ja tore on teada,et kohe kui alustasin youtubeiga. Esimene video ebaõnnestus, järgmisena olen veidikene normaalsem. Suva see,et haterid on kohal.

Minupoolt on kõik ning ma jätkan edasi nagu ma olen. See oli eelmise kommetaari vastaja jaoks..

Muudetud liikme liisuplays'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et nii noore isiku tümitamine ei ole sellele foorumile õige tegevus.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.