Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Puhas jura see Xbox One


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
miks peab kinecti koguaeg sees olema? vastus on lihtne, uus xbox ju ongi põhiliselt motion control ning voice controliga. kuigi tegelikult oleks võinud selle siiski siis sisse ehitada sinna, palju mugavam olnud :)

Jah! Siis poleks pidanud ütlemagi et me teid 24/7 spioneerida saame.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvata oli ,et keerab midagi persse.Playstation on olnud alati parem kui xbox ,mis teha :D

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt
viga

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

MS ikka rämedalt feilinud enda uue kastiga. Loodetavati Sony poisid õppinud sellest ja kiirelt mingeid korrektuure vajadusel ka teinud ning ei lähe sama teedpidi nagu MS. MS isegi alles mõni päev tagasi loobus E3 üritusel ka Questions-Answerings konverentsist, ehk ei soovi pressi küsimustele vastata. Lõid põnnama ja hakkasid kartma. Väga hale ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loodame, et "Xbox Two" tuleb selleeest parem.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Loodame, et "Xbox Two" tuleb selleeest parem.

Seda ei tule Xbox 720 tulekul ju :P


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline NiceSk1ll3r
Kõige hullem oleks see kui Sony teeks ka samasuguse vea, gg next gen konsoolid siis

We never know that! :D

 

Oleks nimi olnud "Xbox 720", siis oleks veel rahul olnud, aga "Xbox One". Jätab külmaks. + Mul endal seisab kõrval hetkel xbox One, mitte see uus, vaid see õige vana. :)

Xbox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaatasin nende striimi kui nad avasid selle xboxi, näitasid mingi halotv'd ja ainult ühte mängu (cod). Pärast seda juba arvasin et sealt midagi head ei tule. Sellest sain kohe aru et see TV asi Eestis ei funki aga et terve konsool ei tööta siis see peab mingi hullem nali olema. Õnneks PS4 seda viga ei tee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

[video=youtube;KbWgUO-Rqcw]


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selle asemel, et minna 360 sammu edasi, läksid nad 359 sammu tagasi.

Kuskilt on meelde jäänud, aga hea ütlus. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sorry kui solvan Xbox 1 fänne aga

Saast mis saast :@

Ma küll ise midagi paremat ei arva, kuid ma ei saa aru, miks teil on vaja siin niimoodi hädaldada selle üle? Küll hdtanelid jne.

Hädaldada on ju kerge, seda oskab igaüks teha, kuid tee ise siis parem xbox. Mis te hädaldate siin selle üle, hädaldada oskame me ju kõik, ühest otsast teiseni, kuid tegutseda oskavad vaid vähesed. Te ootate igast uut kraami ja asju, kuid te ei mõista, kui raske see kõik ju tegelikult olla võib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma küll ise midagi paremat ei arva, kuid ma ei saa aru, miks teil on vaja siin niimoodi hädaldada selle üle? Küll hdtanelid jne.

Hädaldada on ju kerge, seda oskab igaüks teha, kuid tee ise siis parem xbox. Mis te hädaldate siin selle üle, hädaldada oskame me ju kõik, ühest otsast teiseni, kuid tegutseda oskavad vaid vähesed. Te ootate igast uut kraami ja asju, kuid te ei mõista, kui raske see kõik ju tegelikult olla võib.

Sest see on puhas sitt, too mõni väide välja mis üritaks mu meelt muuta, hetkel on kõik kaardid ps4 käes ning ma ei saa aru miks peaks keegi tahtma xboxi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lugesin ka seda. Heal juhul paar USA ossi ostavad selle :D. Enda arvamusel on see ikka tõsine sitt. Xboxil pidi olema RAM kiirem natuke kui PS4, aga see vist enam midagi ei muuda :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.