Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Müüa korralik kasutaja. Hunter 87, norm pank, lihtne raha teha.

Soovitatud postitused

Tervist. Arvasin, et hakkan 07scape tihedalt mängima kuid kahjuks on juba kopp suht ees. Niisiis müün oma kasutaja maha.

Pank on ligi 7m arvatavasti(~5k cooked lobs, ~3k raw lobs, ~1.5M cash,ära täidetud zammy book jne), raha on väga lihtne teha, kuna dragon impe on suhteliselt palju ja eriti palju rahvast neid ei püüa ka.

RFD, DT, MM on tehtud. Kogu pank jääb kontole alles, memberit on ka hetkeseisuga veel 8 päeva alles. Kui soovite millegi kohta täpsemalt küsida siis laske käia.

Quests:

2HtBA.jpg

Skills:

2HtB3

Pank:

2HtEO

2HtEV

2HtFv

2HtFM

JAGi võtsin maha:

2HtZg.jpg

 

Andmed:

ACCOUNDI NIMI: v6ileib

Nimi: Aksel Ruukel

Maakond: Harjumaa

Pank: Swedbank

Ühendust võtta palun Facebooki kaudu.

Raha võtan ma ette, ei huvita mitu tehingut vms sul on, olen ka ennem ühe RS kasutaja maha müünud ning sellega ei tekkinud mingeid probleeme, vanasti tegin ka Fire keepe RSis raha eest ja ka seal ei lasknud kedagi üle.

Kasutaja eest aktsepteerin ainult IRL raha ehk eurosi, kindlat hinda ütlema ei hakka, ole julge ja tee pakkumine. Väga lowballingut mõtet teha ei ole, sest tean, et kasutaja on normaalset hinda väärt.

 

Adminitele: Kui mu postituses on mingi viga või midagi tähtsat puudu, palun anna mulle siin teada ja ära mulle mingit ühepäevast hoiatusaega anna, sest ma ei külasta foorumeid üldse tihti. Küll ma oma vea ära parandan.

Muudetud liikme W1ldfighter'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju hind on ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pakun 5 euri alustuseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.