Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere rahvas.Teen siis teema, kus ma üritan müüda enda GM’i, mille olen täesti „0”st scriptinud, kus on olemas kõik ajalikud asjad, GM sarnaneb natuke meie Eesti serverile nebulos, kuid on ka muid vägapalju erinevaid asju, millega puudub kokkupuude teiste serveritega, niiet jah, see GM pole mingi copy paste vaid ise „0” üles ehitatd Gamemode.Serveril on olemas ka tesimis võimalus ning ega jah, ma ei viitsi siia mingit pikka traamat kirjutama, kui tahate, kui ei taha, otsustage ise ja minuga saaksite ühendust võta foorumi PM’i teel.CMD'e on väga palju! Adminite cmdid nt: /impordimasin /liigutamaja /liigutafirma /lisamaja /lisafirma /muudaint ja veel palju muud.Mõtlesin ka ära mainida, et GM'il on 62229 scripti rida ning minu arvates on see korraliku GM'i jaoks piisav!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma kahtlen, et see sarnaneb Nebulose GMile, vaid ongi Nebulose GM -- see on kergesti kättesaadav, arvestades, missugused arendajad sealt kommuunist on läbi jooksnud.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvestades nüüd seda ülesaamis võimalust 10 palli süsteemis siis see on 9,99. Mis muidu ka hind oleks sellel GMil? Võiksid panna ka test serveri üles, et me usuks, et see pole ainult muinasjutt.

 

//edit: Õigekiri ka päris hea.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma eriti ei usu, et ostid ära.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.