Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Minecraft 1.6 snapshoti arutlus!

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Vaata seda videot:

 

ta ytles et simply right click, ja vend yhppas talle peale. Aga mul kyll ei toimi.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõikide hobustega oled proovinud? Spawni uus ja proovi.

 

spawnisin mingi 100 tykki neid, proovisin huj toimib.

 

siis võtsin nääri ja kõik 100 hobust tulid mu järgi, aga tame'da ma ikka neid ei saa.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Proovisin ilma ja siis kui midagi oli, vahet ei näinud.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Serverites hakkab hobustega huvitav olema :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ka ei saanud alguses aru, aga, siis vaatasin YouTube õpetust, igatahes te peate parem klõpsama hobuse peale, kui ta sind maha viskab, siis lähed uuesti peale, kui on mitu korda maha visanud sind, siis tulevad südamed ja te saate sadula ja armori peale panna, nööriga saab tirida neid veest välja. Loodan, et olin abiks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ka ei saanud alguses aru, aga, siis vaatasin YouTube õpetust, igatahes te peate parem klõpsama hobuse peale, kui ta sind maha viskab, siis lähed uuesti peale, kui on mitu korda maha visanud sind, siis tulevad südamed ja te saate sadula ja armori peale panna, nööriga saab tirida neid veest välja. Loodan, et olin abiks :)

 

Kahjuks ei olnud abiks, ise olen vaatanud kh videosi ja vennad lihtsalt vajutavad kobuse peale ja on tal seljas, aga mul kui vajutan näitab hobune jalgu.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sööda teda viljaga. Proovi kas siis saad

 

nope.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa pead niikaua proovima kui tal südamed tulevad, kui raske see olla saab. Mul on töötanud kõikkide hobustega.

Mine tagasi kooli kasvama.

 

Eespool ytlesin et ykskõik mis ma hobusele teen huj midagi juhtub peale selle et ta jalgu näitab. Sydamed tulevad siis kui paar korda talle selga pääsed aga vot ma ei pääse ja siis mull ei tule sydameid.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine tagasi kooli kasvama.

 

Eespool ytlesin et ykskõik mis ma hobusele teen huj midagi juhtub peale selle et ta jalgu näitab. Sydamed tulevad siis kui paar korda talle selga pääsed aga vot ma ei pääse ja siis mull ei tule sydameid.

 

Sa ei tohi sadulaga vajutada, sa pead vajutama käega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa ei tohi sadulaga vajutada, sa pead vajutama käega.

 

APPIKENE!!!!!!

mine eelmisele lehele ja loe sealt edasi kuni siiani!


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eeh, Wut? Mul pole play nuppu ega midagi launcheril..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

To Klassik: Ilmselt siis ju valesti tõmmatud, proovi uuesti tõmmata.

 

Sellele kel häda hobustega oli: Sulle soovitan samuti uuesti launcher tõmmata, bugid möllavad vahepeal.

 

Ise arvan et 1.6 on igas valdkonnas kõva boost, kuna tüüpiline, nüüd saab keskaega etendada :D. Peale selle tuleb ka hardened clay block, 16 erinevas toonis nagu wool. Samuti on ka tulemas coal block. 1.6 tüüpiline update tegelikult. Enda lemmik see, et lõpuks tulevad vaibad :D. Ei pea enam asendama põrandablocke, laota kohe vaip peale.

 

See kes punasest draakonist ja muust jama ajas: Draakonid on nö ''rumorid'', need tulevad parimal juhul näiteks...1.9? Igatahes lubatakse palju, aga õige info tuleb ainult Mojangil. Mingi vend filmis jah uut biomet, teist kah, draakoneid, käbisid etc. Need olid muidugi modid, ühesõnaga pettis räigelt rahvast.


I love bananas so much, I can't hold myself back...I need them! Now!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.