Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin head hosti!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere

 

Otsin endale head hosti!

Postitage siia hoste millega olete rahule!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Sul on?

Oled rahul?

Kuidas klenditugi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sul on?

Oled rahul?

Kuidas klenditugi?

 

Kui sa otsid normaalse klienditoega serverit, siis sa seda Eestist ei leia. Lionhostis võib olla kiire ja värki, aga need kutid... Nad ei oska lahendada enamus probleeme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui sa otsid normaalse klienditoega serverit' date=' siis sa seda Eestist ei leia. Lionhostis võib olla kiire ja värki, aga need kutid... Nad ei oska lahendada enamus probleeme.[/quote']

Vaidlen vastu, Eestist võib leida korralikke hoste, kus klienditugi tõesti ka midagi tajub. Võib-olla oled sa sattunud just tardihostide otsa, kes googeldavad samal ajal kui vastavad sulle klienditoes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa otsid normaalse klienditoega serverit' date=' siis sa seda Eestist ei leia. Lionhostis võib olla kiire ja värki, aga need kutid... Nad ei oska lahendada enamus probleeme.[/quote']

See on nüüd küll täielik laim. On muidugi probleeme, mida nad ei saa lahendada, aga nende klienditugi on ikkagi tasemel. Lionhosti muidu soovitan


riks.jpg

No fear no mercy...

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sul on?

Oled rahul?

Kuidas klenditugi?

 

See lionhosti topi kuhugi ära.

kui eestikeelsed tahad siis minthost, kui midagi muud siis hakka vaatama välismaa hoste.

 

Ise jäin välismaa hostiga: Daddycheese väga rahule, mingi probleem oli sain alati kiiresti ja hästi PROFESSIONAALSE vastuse. :rolleyes:

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

ma mõtlen mis hosti võtta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Iga üks kiidab ennast, eks?

 

kuna klienditugi on tasemel ja kiire

 

Tasemel siiski see küll ei ole. Te lahendasite 7 kuu jooksul minul 5% ticketitest, ülejäänutele pidin leidma vastuse ise või küsima targematelt.

 

Ise jäin välismaa hostiga: Daddycheese väga rahule, mingi probleem oli sain alati kiiresti ja hästi PROFESSIONAALSE vastuse. :rolleyes:

 

Kuldsed sõnad!

 

Võib-olla oled sa sattunud just tardihostide otsa, kes googeldavad samal ajal kui vastavad sulle klienditoes.

 

95% tardi otsa sattuda on vist võimatu?

Muudetud liikme Egertt.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Iga üks kiidab ennast, eks?

 

Tasemel siiski see küll ei ole. Te lahendasite 7 kuu jooksul minul 5% ticketitest, ülejäänutele pidin leidma vastuse ise või küsima targematelt.

 

Kuldsed sõnad!

 

Kõik olenes neil äkki sellest, mis probleem sul oli. Enamus ticketid ma arvan et vastati ikka ära ja proffesionaalselt.


riks.jpg

No fear no mercy...

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõik olenes neil äkki sellest, mis probleem sul oli. Enamus ticketid ma arvan et vastati ikka ära ja proffesionaalselt.

 

Lambist kustutati meie Coreprotect log failid, kuna need olid liiga suured. Meile muidugi keegi ei teatanud. Oli ka probleeme pordiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Igal hostil omad miinused!!

ühel hostil pole sms paneel teenused paneb üles hosti omanik nii väitis inmene kes tellis!!(minuarus suur miinus!!)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Igal hostil omad miinused!!

ühel hostil pole sms paneel teenused paneb üles hosti omanik nii väitis inmene kes tellis!!(minuarus suur miinus!!)

Kui jutt käis MintHostist siis nüüdseks on SMS teenused automaatsed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitan kindlasti lionhosti!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ennem olid manuaalsed?

 

Tehti käsitsi jah, selle loeb tekstist välja ju.

Minthost ja Lionhost, mõlemad on head.

Paremad kui on hostme.

 

Olen minthostis ise klient olnud ja jäin väga rahule.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tehti käsitsi jah, selle loeb tekstist välja ju.

Minthost ja Lionhost, mõlemad on head.

Paremad kui on hostme.ee

Haters gonna hate. Minu teada ei ole sa meie klient olnud seega teed sa hetkeseid oletusi puhtalt muu esitatud vastukaja põhjal. Tõesti alguses oli meil hulganisti probleeme ning möningad on ka hetkel, kuid muretsemiseks pole tarvis, lähiajal tulekul suured muutused, milles lähtume seni saadud kriitika põhjal alustades sms paneeliga ja lõpetades serverite kiirema kättesaamisega.

Muudetud liikme Postiljon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Haters gonna hate. Minu teada ei ole sa meie klient olnud seega teed sa hetkeseid oletusi puhtalt muu esitatud vastukaja põhjal. Tõesti alguses oli meil hulganisti probleeme ning möningad on ka hetkel, kuid muretsemiseks pole tarvis, lähiajal tulekul suured muutused, milles lähtume seni saadud kriitika põhjal alustades sms paneeliga ja lõpetades serverite kiirema kättesaamisega.

 

 

Haters gonna hate. Minu teada ei ole sa meie klient olnud seega teed sa hetkeseid oletusi puhtalt muu esitatud vastukaja põhjal. Tõesti alguses oli meil hulganisti probleeme ning möningad on ka hetkel, kuid muretsemiseks pole tarvis, lähiajal tulekul suured muutused, milles lähtume seni saadud kriitika põhjal alustades sms paneeliga ja lõpetades serverite kiirema kättesaamisega.

 

Ma ei ole teie klient olnud, kuid mäletad ütlesin sulle, et fausti serverid on kusiselt lagised, tõksub.

Sa ütlesid mulle, et parandatakse asja, varsti on korras jah.

Siiamaani on kusine lag sees.

 

Ma usun, et seda võib kasutada teie vastu miinusena.

Lag.

Asi minu arvuti taha küll ei jää.

 

Kui sul on veel probleeme millest soovid minuga rääkida, siis võta ühendust privaatsõnumi teel.

Hoiame teema puhtana.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei ole teie klient olnud, kuid mäletad ütlesin sulle, et fausti serverid on kusiselt lagised, tõksub.

Sa ütlesid mulle, et parandatakse asja, varsti on korras jah.

Siiamaani on kusine lag sees.

 

Ma usun, et seda võib kasutada teie vastu miinusena.

Lag.

Asi minu arvuti taha küll ei jää.

 

Kui sul on veel probleeme millest soovid minuga rääkida, siis võta ühendust privaatsõnummi teel.

Hoiame teema puhtana.

 

Kui sa mõtled Faust : Survivali, siis seal esineb palju pluginatest sõltuvaid probleeme. Asi ei ole hostme taga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saadsin PM finnishile.

Teemasse, pärast hostme.ee plaanipäraseid uuendusi soovitaksin kindlasti hostme-d.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

FinaticHosting.eu

HostMe ei soovita, lägised serverid ja selle eest kallis hind.

Muudetud liikme udukas'i poolt

"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.