Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Call of duty 4, suht normaalne, saab pelada nii inimesed vs inimesed, kui ka zombides. Ise mängin zombides. Kõige parem on veel see, et mängu saab tasuta alla tirida :D

Samas on Killing Floor ka hea mäng, muidugi koos multiplayeriga :D

 

E:/ Muidugi settingud pane low, siis peaks välja vedama, (killing floori veabki), kuid COD4 võod proovida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

S.W.A.T. 4

Olen seda isegi mänginud, üsna hea taktikaline mäng. Pole muidugi kontrollinud, kas su arvuti veab seda välja. Eks kui sul huvi on, vaata üle ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hitman: contracts peaks sul välja vedama, heal juhul bloody money ka, kui taolised mängud meeldivad, maby ka AC 1, mu vana juust igatahes vedas välja intel hd 3000 graafikaga ja 4gb rami ja 1.9ghz 2core proze, et sul ehk ka low peal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahjuks ma pean tõdema, et sa mänge, mis on uuemad kui 2004 aastal väljastatud, mängida ei saa, kuna su arvuti on niivõrd nõrk nende jaoks.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dota 2 steamil , see kyll maksab aga mul praegu giveaway igale liitujale facebooki grupiga

 

Enamikel juhtudel ei maksa see sentigi, palju inimesi on kes neid niiisama välja annavad, ja steamis peaks isegi olema Dota2bot mis jagab sulle Dota2 kui kysida


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.