Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Previlos Roleplay l Previlos.eu

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Olid sa see kes banni sai?

Sina ei oska käitudagi ning vastus sellele: "ja ei oska kirjutadagi ja suht apowerdab ."

Jap teil tõsi jumalast halb, omanik viskab lamppi banne ja ei oska kirjutadagi ja suht apowerdab . :) Ei soovita, enda kogemused !

Oskad ise siis paremini kirjutada?

Apowerdab? Omanik jummala vaene seal serveris ju.


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütlen selle kohta ainult nii palju, et inimesel on õigus avaldada oma arvamust. Ta otseselt ei laima vaid räägib seda mida ise koges seal. Ei ole vaja hakata õigustama ennast ja teisi admin liikmeid. See on lihtsalt lapsik. See näitab serverit ainult halvast küljest kui iga kritiseerimise kohta on admintiimi liikmel midagi vastu öelda. Neela see lihtsalt alla ja mine eluga edasi. :) Panen ka teistele hinge peale selle, et kui te kommenteerite, siis palun kirjutage täpselt, et miks see või teine asi on halb ja soovitage kuidas end parandada. Õpitakse siiski vigadest. Eriti lapsik on veel see, et ise te ei näe vaeva, et serverit teha ja kui keegi teine seda vähemalt üritab, siis lennatakse inimesele julmalt turja.

Muudetud liikme Patarei'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei noh, mulle meeldib serveris ülekõige hetkel olev moderaator Rivo. Tuleb info sõbralt ühe teise asja kohta, lahkud sealt kus oled ja vend kukub sind ähvardama. Ja siis kui sa täpselt nii ei tee, nagu ta tahab saad ajaili kah veel. Kui ta jõudis mind ähvardama tulla olin juba kopteriga maandumas ja see vend ütles "Tule tagasi ja RP või ajail" (ei ole tsiteeritud). Ütlesin, et ei saa ja on võimalus seda umbes 20 minuti pärast uuesti teha, peale seda kui ma ei teinud nii nagu ta tahtis, sain ajaili 30ks minutiks põhjusega "RPst keeldumine, mg". Muidu server on enam vähem :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eino tore aTiim seal küll. Topitakse lampi aJail peale siis küsisin, et mis valesti tegin ja see admin logib välja siis ta joinib uuesti, küsisin siis jälle, et mis valesti tegin ja ta ei vasta. Suht lahedad adminid seal.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii neil see käib, adminid kasutavad õiguseid ära nagu ikka :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kowal:

Sa ise nrpd. Ei karda relva ning pgd. No kui sa ise sellest aru ei saa siis enda mure

Teder:

Me kontrollime logisid igapäev

Keegi ei kasuta õigusi öra

 

Mingid nRP'jad sõbrad nii mäddid? Kowal, sa ei oska RP'da, sinusuguseid ei vajata sinna serverisse, teder, kust võtad et apowerdatakse?


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Einoo lahe, kui serveri omanik laseb endale mappida(või mappis ise) suure elamurajooni, täpsemalt villa. Ja kui keegi teine küsib, siis ei panda peale. Ulme ei oska olla ka Omanik, esitaks ta on liiga ülbe. Teiseks ta ei oska kaotada ning kolmandaks ta ei oska RPdagi. :) Peale igat matsu tuleb /fixveh ning kui autot vaja siis /getcar. Sellist omanikku pole küll sinna vaja.

Pilt : (Hästi maja ei näe, aga yolo.) http://www.upload.ee/image/3251016/sa-mp-052.png (Ei hakka ise siia seda lisama.)

 

EDIT:// Eile õhtu ründasid Robbie Case (Ulme) ning mingi Scooter Fork vms, hakkasin siis asja uurima jne. Lõpuks, kui suure RP olin ära teind ning Andmebaasist nende nimed leidnud ning tegin avaliku teadaande. Järsku ESib Ulme, et me oleme itaaliast ning me pole üldsegi siin andmebaasis sees, kuigi endal on majad ja autod... Poh Yolo.

Täna ta mingi põgenes Sentineliga, pärast tuli provotseerima Buffiga. Tahaks teada, mitu autot tal on? Oskab keegi öelda?

Muudetud liikme Rasmus.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kowal:

Sa ise nrpd. Ei karda relva ning pgd. No kui sa ise sellest aru ei saa siis enda mure

 

Ahsoo... tead ikka, et see admin pani mulle selle aJaili mingi 10min pärast seda kui olin tema arust gun fear teinud. Ta oli lihtsalt nii mad, et põgenema sain ja sellepärast pani mulle aJail.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Vaevalt et jooksed ära kui sind sihitakse relvast, sul oleks IRL juba ma ei tea kui jahe väljaheide püksis.


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Keda kotib et sul deagle kaasas? IRL sa pigem läheksid vangi kui sureksid.-.-


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Laidaks kah servut maha, nimelt Ulmet, vend lihtsalt ei sobi omanikuks, hakkab oma jura peale ajama, nii kui keegi

midagi vastu ütleb, paneb bänni või 2 warni.

Täpselt, ta lihtsalt ei oska kaotada. Plus serveris on ilmselgelt käimas onupoja poliitika. Lihtsalt, ma ei saa aru kuidas moderaator saab üleöö peaadministraatoriks. Plus mingi teine vend on üleöö saanud administraatoriks, vennal ei olnud isegi ühte mängutundi.

 

To Ulme: Kui sa arvad, et kirjutan seda sp sa võitsid mu admini ära, siis eksid.

Muudetud liikme Hyena'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Esiteks. Juss on võetud admini kohale kuna ta väärib seda. Ja Rivo valis sinna Heeri.

Onupoja poliitika on ikka parem kui nRP master in ateam

Ning kui te Jussi ei tea siis ta pole rpd pelanud

Juss on ex nebulose vmoderaator

 

Kuidas ta väärib seda, kui ta pole RPd pelanud?

 

jackie+chan+my+brain+is+full+of+fuck+meme+blank+template+lol+wtf.jpg


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks. Juss on võetud admini kohale kuna ta väärib seda. Ja Rivo valis sinna Heeri.

Onupoja poliitika on ikka parem kui nRP master in ateam

Ning kui te Jussi ei tea siis ta pole rpd pelanud

Juss on ex nebulose vmoderaator

Ma kahtlen, et see Juss eales liituks sellise kommuuniga, lols -- arvestades, milline isik ta on, ta pigem krititseeriks teid & annaks teile näpunäiteid, kuidas edasi areneda, mitte liitudes selle administratiiviga. Võimalik, et keegi võib teda ka jäljendada.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
IRW, täitsa haige vend see Ulme ikka, lihtsalt tuimalt paneb minule ja Evynezy'le foorumist banni, kuna avaldasime arvamust

selle serveri ning omaniku kohta, kahtlen et sellest serverist midagi saab kui selline isik on omanik.

Ma kipun arvama, et teie arvamuse avaldamine oli rohkem nagu "OMG see server sakib, omanik on nii loll ja n00b" tüüpi, mitte midagi mõistliku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Foorum maas, ei tea miks, kardan et server läheb kinni, ei tea mis toimub ka kuna ise quited juba :)


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.