Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Heips.

Mul on väike küsimus mc serverite kohta. Nimelt kui mul oleks koduhost.

 

Andmed:

RAM: 4GB

Ühenduskiirus: 100 Mbit/s 

Arvutil oleks ainult vajalikud programmid et arvuti töötaks ja mc serveri failid

Serveri kohti: 70

_________

Prosa, videokaart jne, need jäävad suhteliselt tavaliseks, ärge neid eriti arvestage sisse.

________

Et kui mul selline kast oleks kodus 24/7 sees & hostiks ainult mc serverit, kas siin serveris oleks lag nt 50 inimesega või 70(ehk max)

 

Teine küsimus on see, kas on vahet ka kus server jookseb (laua/laptop)

Kast on vist nata võimsam, aga laptopil jälle läheb vàhem voolu ning kui elektrikatkestus peaks olema, siis aku peal jääks server sisse.

 

Aga mis teie arvate?

_________

Pordid oleks muidu avatud ning mc serveri failid oleks tõmmatud minecraft.net lehelt, ehk: If you're running on Windows and just want to set up a server easily, download Minecraft_Server.exe (802 KB) and run it.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina arvan isiklikult, et pole mõtet hostida sul kodus. Esiteks voolu läheb juba suhteliselt palju ja see ei pruugi olla nii kvaliteetne kui tellida mõnelt hostilt teenust. Mina soovitaksin serveri rentida näiteks LionHostilt, see ei ole ka nüüd tead mis kallis.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kust kohast saad sa Eestis 100Mbit/s upload kiiruse? Ma olen näinud, et elionis on maksimaalselt 20Mbit/s upload ja Starmanis 10Mbit/s.

 

Kus kohas ta on öeld et ta yleyltse eestis elab?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mängijaid kannatab max 30 ära kui sul on umbes 20+ pluginat vms, aga see oleneb pluginatest ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lionhost on üks paras jura, kõikides serverites kus olen käinud ja mis sisaldavad Lionhosti on lägised ja tihti peale maas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina arvan isiklikult, et pole mõtet hostida sul kodus. Esiteks voolu läheb juba suhteliselt palju ja see ei pruugi olla nii kvaliteetne kui tellida mõnelt hostilt teenust. Mina soovitaksin serveri rentida näiteks LionHostilt, see ei ole ka nüüd tead mis kallis.

 

Nõustun sinuga.

 

Koduhost võib tekitada ka metsikut läggi teistele mis pole just väga meeldiv.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.