Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

See on tõsi jah paljud adminnid viskavad no spec banne ka. + tabavus on puudu serveril.

 

 

 

Ega ainult GeeGee'l ei logise kruvid. Paljudel adminnidel seal.

 

Defineeri "tabavus puudu".

Just out of curiosity.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
See on tõsi jah paljud adminnid viskavad no spec banne ka. + tabavus on puudu serveril.

 

 

 

Ega ainult GeeGee'l ei logise kruvid. Paljudel adminnidel seal.

Nonii

 

1) GeeeGeeel puuduvad meie serveris õigused.

2) Kuna tegemist on SMS Adminitega, siis tõesti on juhtumeid kus tuleb no spec banne ja siis eemaldatakse ka õigusi.

 

Kui teile ei meeldi meie serveri adminid mingite õiguste rikkumise pärast, siis ei ole otstarbekas teha siia postitust, et neil kruvid logisevad, kui saaks ka teha Foorumisse teema, kus räägid oma mured ära ja inimeselt võidakse õigused eemaldada. Kindlasti ka enne üldse tutvuda kas sellisel isikul on õigused.

 

Parimat!

 

Kassak

 

EI SOOVITA ! ! !

 

Server on koodereid täis, adminid ei banni koodereid vaid teevad oma reegleid,

ropendavad laimavad ja sõimavad !

Ütled kellegile Nt idikas saad perm banni (Oma Kogemusest seal serveris)

Korrapidajad ei ole aktiivsed ning kui on sees siis ka ei banni koodereid ! ! !

 

By : SteelSeries

----------------

Siiski, Edu serveriga !

 

1) Server on koodereid täis.

 

Tegemist on publik serveriga ja kahjuks nii on, et tegelikult iga teine koodib. Ja meie juhtkond teeb kõik, et neid bannida, aga me ei banni ilma specimata. Paljud kobistavad ühe korra ja mis ei olegi tegelikult kood.

2) Ütled kellegile Nt idikas saad perm banni (Oma Kogemusest seal serveris)

 

Idikas päris ei saa.

 

Kui, aga sõimad otseselt ja jõhkralt juhtkonda võid tõesti saada kuni 24h banni esimesel korral, järgnevad hullemad karistused. Tõesti 1 isik sai ka permi sõimamise eest, aga banni pikkus muudeti ära, kuna puudus tõendeid tema eelnevate rikkumiste kohta.

 

3)Korrapidajad ei ole aktiivsed ning kui on sees siis ka ei banni koodereid ! ! !

 

Serveris on praegusel hetkel 6 korrahoidjat, kes kõik aktiivsed. Kuna mina pean aktiivseks seda kui isikud on kõik pea igapäev vähemalt 2-3h sees.

 

Ja nüüd põhisüüdistus mis kohe üldse mulle ei meeldinud: ropendavad laimavad ja sõimavad !

 

Meie juhtkonnas pole kohekindlasti isikuid kes sõimavaid või ropendavad, kui tegemist sms adminitega siis ei oska öelda, aga nagu üks postitus siin juba mainisin. See ei anna lahendust, kui sa kirjutad suurelt EI SOOVITA! Vaid lahenduse annab see, et te lähete ning teete meie foorumis süüdistuse kindla isiku vastu ja tema õigused eemaldatakse.

 

Me ei saa parandada oma vigasi kui üleüldistatkse meid kõiki ja te ei anna infot tegeliku pahategija vastu kes võimu ära kasutab.

 

 

Ja see sinu perm ban mis said idika eest on täielik välja mõeldis või ilge liialdus, mida tänapäeva noored kahjuks harrastavad teha.

 

Ja kui selline asi on ka tõene, siis igast bannist salvestub teie cstrike kausta Pilt ja ka demo. Ning kui te paneksite selle foorumisse, saaksite Unbanni ja lisaks jääks vastav inimene oma õigustest ilma.

 

Kui teie ei tea kuidas talitada, kui mingi "jorss" rikkub serveri õiguseid, siis see ei ole kahjuks meie viga.

 

Kui meie serveris ostetakse keskmiselt serveris 5-10 õigust päevas, siis tõesti juhtub, et mõni neist ei ole kõige tolerantsem inimene ning kasutab oma õigusi ära.

 

Seepärast palun teie saate teha oma panuse, et me neist lahti saaksime. Tehes aga selliseid postitusi me ei jõua kuhugile nende eemaldamisega.

 

Toon välja ka reegli, mida siis kõigil tuleks meelde jätta, kui näete rikkumisi:

2.8 Administraatorid ja VIP-id ei kehtesta omi reegleid. Reeglitega saavad ümber käia vaid omanikud ning seda vastavalt vajadustele ning nõudmistele.

Suurima lugupidamisega,

 

Kassak

http://cs.silmik.net/ Kommuuni ainuomanik.

Küsimusi?

 

Steam k1990 või Skype kaspernaruski@hotmail.com ; Kassakiorjandus@rps.ee

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kontekstist välja lõigatud laused võivad tõesti sellise mulje jätta ning tõesti see võib tunduda ebaprofesionaalne suhtumine inimesse, aga kui olete suutnud juhtkonna liikme omadega nii närvi ajada, siis kahjuks seda vahest juhtub. Ei saa teie pideval vahvel.neti postitamisest aru nagu märkate pole siis ka uuele Kommuunile veel siin teemat teinud kuna pole veel üks server valmis. Meil on meie foorum kus kõigile teistele sobib kurta muresi, teile mitte.

 

Praegu te kurdate oma muresi teemasse mida vaatavad mõned üksikud inimesed kes üldse Paide kommuuni ajast alles jäänud.

 

Te käitute vägagi meie serverit provotseerivalt ning ei saa aru mida te sellega saavutada üritate.

 

Nagu mainisin juba enne, siis murede jaoks on juhtkonna liikmed ja meie foorum, pragusel hetkel ei lähe see teema meie kommuuni alla.

 

Loodan, et lõpetate meie maha tegemise, kuna anname endast parima ja teie taunivate süüdistusega on raskem parandada oma vigasi kui teiste süüdistustega, te aina toote välja lauseid või hetki serverist kus on meie poolt keegi valesti midagi teinud ja ei pakku välja lahendusi, te näete probleemi selles, et teid bannib sms admin ja te ei suuda Unban taotlust teha vaid hakkata teises foorumis räuskama kui mõtetu me server on, nüüd te lõikate välja kontektsit ühe lause mida on öelnud juhtkonna liige ja üritate teha selgeks, et meie juhtkond ei ole profesionaalne.

Olen üpris kindel, et meie vaoshoitavus on kõvasti suurem kui mõnes teises kommuunis ja anname kõik, et see oleks veelgi parem, aga vahest mõni isik vajab taolisi sõnu nagu "Idioot" kuigi see pole kena juhtkonna suust.

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nüüd, kui seletasid lahti enda poolsed vaated, sain ise ka aru, et proovite anda endast parima, et server

kooderitest tühi oleks ning reegleid et mängijad järgiksid reegleid !

 

Server on päris hea, ning ka ise hakkan mängima :P

 

Edu ja kõike head ! ! !


Minecraft : atsike33

Steam : AimRushiGeN ' Sensei

--------------------------------------------------------------------------

Tsau Musi <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kirjutas: Kassak

 

Lõpetan selle teema ka siin kohal.

 

Kuna ma olen seda korduvalt nii serveris/skypes kui ka Teamspeakis seletanud, siis seletan siin viimast korda.

 

 

Enamus vanemale mängijaskonnale tõesti ei meeldi Doublejump, aga vanem mängijaskond ei telli ka teenuseid ja õigusi nad ei osta neid peaaegu üldse ( Csi peale raha panek ju mõtetu nagu te koguaeg ütlete). Samas ilma sms teenuste tellimisteta poleks ka meie serverit.

 

Selle eest on nooremad, aga valmis tellima ja päris palju.

 

Kuna server ikkagi elatub kasumist siis, DoubleJumpi ei eemaldada niikaua kuniks vanemad mängijad saavad aru, et kui nad ei panusta serverisse ei saa me teha sellist serverit nagu nemad tahavad, lähtume oma raha toojatest ehk noorematest.

 

Samas oleme öelnud, et kui tõesti on palju soovijaid vanal classikalisel pubil kus vipidel ei ole eeliseid siis sellise serveri oleme ka valmis tegema, aga see eeldab, et te panustate sinna ka.

 

Praeguses serveris doublejumpi ei eemaldada, kuna enamus vipe jms tellitakse selle pärast ja see aitab meil otsotsaga kokku tulla ja on võimalus areneda kommuuniga.

 

Originaal postitus: http://cs.silmik.net/showthread.php?tid=115&pid=946#pid946

Selles postituses sai nagu detailselt üle käidud miks see peal on ja kui kaua seda peal hoitakse.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Teema on uuendatud! SurfDM on väljas! KÕIK SILMIKUTESSE!! :)

 

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainuke asi mis mind serveris häirib on see et vipidel vms iganes need nimed seal on on topeltjump see on mõttetuim asi servule panna.Ülejäänud asi sobib.

See on maha võetud we? Multijump vms iganes


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Originaal postitus: http://cs.silmik.net/showthread.php?tid=115&pid=946#pid946

Selles postituses sai nagu detailselt üle käidud miks see peal on ja kui kaua seda peal hoitakse.

 

See on maha võetud we? Multijump vms iganes

 

Loe ülemist tsitaati :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

KÕIK SILMIKUTESSE!! :)

 

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ootame rahvast tulistama ja surfama! :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

logo.png

------------------------------------------------------------------------------------

 

KÕIK SILMIKUTESSE!! :)

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see on tõesti natuke ülemõistuse pubi serveris.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
see on tõesti natuke ülemõistuse pubi serveris.

 

Kuna enamus inimesed kes meilt vippe tellivad on noorem mängijas kond. (Kuigi viimasel ajal vanemad inimesed ka sellesuhtes hakkanud tellima), siis peame lähtuma siiski veel noorematest kes toovad rohkem raha sisse ehk kelle järgi me peame oma serverit ka mingil määral rohkem kujundama.

 

Samas oleme ka maininud, et tulevikus on plaanis teha kui soovijaid on siuke vanastiilis pubi, kus mingeid eeliseid Vipidel ei oleks. Asja, aga on see, et server peaks vähemalt 0 jääma ja ei tohiks hakkata kahjumit tootma. :)

 

Loodan, et kannatate selle ära, kuna teid pole unustatud ja kõigile mitte DoubleJumpi fännidele tuleb tulevikus kindalasti ka mingi server kus seda pole.

 

Samas kui soovijaid on palju, siis kuna lähiajal teeme War3me ja kui inimesed soovivad, siis oleksime ka valmis DoubleJumbi üleviima War3me ja pubist selle eemaldama, aga see eeldaks, et te saaksite ka Vipid jms õigustega inimesed enda poolele. :)

 

Lugupidamisega,

 

Juhtkond.

 

logo.png

------------------------------------------------------------------------------------

 

KÕIK SILMIKUTESSE!! :)

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Surf DMi asemel võikski tulla see vanastiilis pubi, sest surfi nagu vist rahvast eriti ei käi ja keegi ei telli ka midagi :D

 

SurfDMis oli reklaamises asi kinni, Rag3 sai määratud SurfDMi reklaamiaks/aktivistiks ning nüüd aina areneb see.

 

Serverit kinni me ei pane, aga servereid juurde teeme küll.

 

Nagu olen varem maininud: Koguraha mis teenime läheb praegusel hetkel kommuuni suurendamiseks ja selle arendamiseks ning julgen öelda, et WAR3me mida rahvas soovis võib juba see kuu ootada ning peale seda serverit laseme foorumis hääletusele mis serverit inimesed järgmisena tahavad ja kui selleks on vanastiilis pubi, siis järgmiseks kuuks on ka see server olemas! :)

 

Parimat!

 

 

Kassak

 

logo.png

------------------------------------------------------------------------------------

 

KÕIK SILMIKUTESSE!! :)

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitan, omanik ülinummi, aga serveri adminitega peaks midagi ette võtma ;)

 

Seletad midagi adminite kohta ise lased whga ringi, jobi.

 

[TABLE=width: 980]

[TR=class: list, bgcolor: #EAEBEB]

[TD]2013-09-08[/TD]

[TD]ee.png Narkokoer[/TD]

[TD]umG.cs `husky[/TD]

[TD]Wallhack[/TD]

[TD]Igavene[/TD]

[TD=class: _center, align: center]0[/TD]

[TD=class: _center, align: center]0[/TD]

[TD=class: _center, align: center]1[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Äkki ootaks oma perm banni lõpuni(4ever) selleasemel, et ipresete teha?


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nonii ALustame sellega, et meie serverites käib uus kampaania :) Kampaania kehtib nii pubis kui SurfDMis.

 

Pubi reeglid:

 

Serveris peab olema vähemalt 20 inimest.

 

SurfDM reeglid:

 

Serveris peab olema vähemalt 10 inimest.

 

Kuidas mäng käib?

 

Kui serveris on üle 20 inimese siis küsime teilt küsimuse näiteks: " Kes on Eesti president? " kes esimesena õigesti vastab saab TASUTA 5 PÄEVA VIPI!!!

 

Tingimused:

 

Küsimus küsitakse kirjalikult ning tuleb ka vastata kirjalikult mikkrisse vastus ei loe.

Kampaanias ei saa osaleda juhtkonna liikmed (Korrahoidjad/abiomanikud/omanik)

Kui võitjaks osutub VIP lisame talle need teenuse päevad otsa.

Kui võitjaks osutub ADMIn/ImmuAdmin, siis temal on võimalus õigused edasi kinkida mingile vipile või inimesele kellel õigusi ei ole, kui ta seda ei tee küsitakse uus küsimus ning loos jääb lahtiseks kuniks on uus võitja.

Loosimist ei toimu kui Juhtkonnast pole inimest sees. Ehk pidage silmas kuna me sees ka ;)

Rohkem infot ja arutelu : http://cs.silmik.net/showthread.php?tid=243&pid=2032#pid2032

logo.png

------------------------------------------------------------------------------------

 

KÕIK SILMIKUTESSE!! :)

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nonii ALustame sellega, et meie serverites käib uus kampaania :) Kampaania kehtib nii pubis kui SurfDMis.

 

Pubi reeglid:

 

Serveris peab olema vähemalt 20 inimest.

 

SurfDM reeglid:

 

Serveris peab olema vähemalt 10 inimest.

 

Kuidas mäng käib?

 

Kui serveris on üle 20 inimese siis küsime teilt küsimuse näiteks: " Kes on Eesti president? " kes esimesena õigesti vastab saab TASUTA 5 PÄEVA VIPI!!!

 

Tingimused:

 

Küsimus küsitakse kirjalikult ning tuleb ka vastata kirjalikult mikkrisse vastus ei loe.

Kampaanias ei saa osaleda juhtkonna liikmed (Korrahoidjad/abiomanikud/omanik)

Kui võitjaks osutub VIP lisame talle need teenuse päevad otsa.

Kui võitjaks osutub ADMIn/ImmuAdmin, siis temal on võimalus õigused edasi kinkida mingile vipile või inimesele kellel õigusi ei ole, kui ta seda ei tee küsitakse uus küsimus ning loos jääb lahtiseks kuniks on uus võitja.

Loosimist ei toimu kui Juhtkonnast pole inimest sees. Ehk pidage silmas kuna me sees ka ;)

Rohkem infot ja arutelu : http://cs.silmik.net/showthread.php?tid=243&pid=2032#pid2032

logo.png

------------------------------------------------------------------------------------

 

KÕIK SILMIKUTESSE!! :)

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

Väga head mõtted, kuidas rahvast sebida (Y).


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

logo.png

------------------------------------------------------------------------------------

 

KÕIK SILMIKUTESSE!! :)

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.