Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
No offence , tegin neile kodulehe , foorumi, aitasin serveriga, omanik (nime ei avalda) lubas raha selle eest, kuid seda pole juba 2 kuud tulnud, mitu lubadust andnud. Summa pole suur , kuid võlg on võõra oma.

 

Räägid Soxsist. Minu andmetel pole ta kellegile mingeid summasi lubanud, räägin temaga.

 

Täiesti mängitavad serverid. Kõige rohkem meeldis mulle see, et kui ma kellegi luckiga läbi seina maha tõmbasin ei hakatud kohe kooderiks vms sõimama nagu enamustes serverites.

 

Ainuke, mis mind häiris oli koduleht. Sisenemisel hakkas lihtsalt mingi muusika lõugama ning mul olid kõlarid põhjas ka veel. Sain infarkti peaaegu :D.

 

Teeme kõik mis võimalik, et meie administraatoritest kolektiiv oleks parim. Samas vahest võib juhtuda, et mõni mitte just kõige targem inimene on endale õigused ostnud ning siis on parim minna meie kodulehele, muusikal stop nuppu vajutada :D Ja teha teema.

 

 

Parimat! :)

 

 

Kassak

 

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

 

[/center]

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ise mängisin kunagi seal Surf DMi, kõik oli väga tore ja omanik oli väga abivalmis.

Nii, et soovitan ka teistel seal serveris mängida.

 

Ma tänan.

 

Samas mainin ka vahvlis ära, et Otsime igas serveris Korrahoidjad, kui arvate, et just teie sobite oma vanuse ja teadmiste ja aja poolest selleks! :) Siis tehke meie kodulehele taotlus :)

 

Samas algas praegu Pubis ja Surf Dmis nädalane Rankide mäng :)

 

Serveri ranki saime ka nüüd pubis jälle tõusma, Loodame ta tagasi viia sinna kuhu ta kuulub ehk 1000-3000 serveri rank on algne soov jälle. :)

 

Kui oleme pubiga nii kaugele jõudnud siis Lisandub Paide Deathmatch server :)

 

 

 

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Head serverid Pubi meeldib kõige rohkem teised ka muidugi head!

 

Meile meeldib kui teile meeldib :)

 

Samas kui kellegile midagi ei meeldi, siis väga hea meelega kuulame teie ideesi. Meie põhi ülesandeks on inimeste rahul olu! :)

 

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ü L E S S E!

 

 

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Pubi rank kõval tõusu teel!! :) Samas tulekul suured uuendused, loe täpsemalt paideserverid.eu! :)

 

 

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Head serverid! Soovin Edu!


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Huvitab, kas omanik kunagi käib cpanelis ja vaatab, miks tema viimane server on off mitu päeva? Muidu jooksis kokku ja seega oli peatatud.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Huvitab, kas omanik kunagi käib cpanelis ja vaatab, miks tema viimane server on off mitu päeva? Muidu jooksis kokku ja seega oli peatatud.

 

War3 ja JailBreak kuulub Kapule ehk isikule kes kuulub kommuuni, aga kommuuni omanik ehk minule kuuluvad vaid Pubi ja SurfDM, kahjuks pole andmeid kapust ja sellest miks pole cpaneeli vaatanud.

 

Head serverid! Soovin Edu!

 

Täname! :)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ilmselt Kapul serveritega eriti ei tegele ...


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kassak, sa oled hea mees ja usaldusväärne. Soovin edu ja astun ise ka läbi!

 

Aitäh!! :)

 

Pubi ja SurfDmi rank tõuseb!!! Varsti oleme tagasi seal kus varem ja siis juba täie jõu ja mõistusega suuremaid saavutusi püüdma!! :)

 

MÄNGIMA MÄNGIMA MÄNGIMA!! :)

 

Ärge unustage külastada ka meie foorumit http://paideserverid.eu/foorum kus ootame teie ideesi kui ka kaebusi meie juhtkonna otsuste ja tegude jaoks!

 

 

 

 

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lasen dd2-s paar Headshoti ära ja gg banned.

Soundin rahulikult, kuulen, et keegi b-s trambib, loomulikult lähen sinna ja lasen ära selle venna ju, peale seda perm banned.

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: >Monster

[AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.paideserverid.eu

[AMXBans] Reason: 'cheater'

[AMXBans] Duration: '892 weeks and 6 days'

[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_ID_LAN'

[AMXBans] Your IP: '90.'

[AMXBans] ===============================================

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.paideserverid.eu

 

Khm. -.-


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Foorumist on alles jäetud ainult index.php fail, ülejäänud on delete teil lastud :D - Kuulduste kohaselt "hacked"

Tehke mysqli andmebaasist backup ja tehke mybb'le reinstall, pärast saate importida tehtud backupi ja midagi ei lähe kaotsi peale foorumi stiilide (kasutajad, postitused, teemad saab nii taastatud).


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
/ PAIDE PUBI / — Esimene paide server.

 

Kahtlen, et see #1 server.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ma ei eksi siis nüüd on pubist saanud Silmikute Pubi ? ,

 

Täielikud debiilikud koos, adminid väänavad ban jumala lampi.

7/0 skoor, kohe banned...

Peab ikka debiil olema kes steamiga koodiks..

 

Admini nimi oli vist GeeGee

No unban taotluse saad ka ju teha. Foorumi peaksid leidma serverist ja sellel GeeGeel jah natuke kruvid logisevad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No unban taotluse saad ka ju teha. Foorumi peaksid leidma serverist ja sellel GeeGeel jah natuke kruvid logisevad.

 

Foorumi ju lasi kas Uskumatu või SOX maha, vana foorum ei tööta ja teemas on vana link.

uus foorum: cs.silmikud.net


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Uuendan teema/või teen uue teema. Kui on Surf DM täielikult taastatud. Varuge kannatust :)

 

Surf DM ja Pubi saavad taastatud, siis hakkan tegelema WAR3me taas loomisega.

 

Paide nimi on nüüd minevik.

 

Kuna SOxs on minevik, Asja juhiks olen mina ning webi majanduse ja asjadega tegeleb Silmik.

 

 

Palun varuge kannatust ja praegu kutsun teid kõiki pubisse mängima, ikka vana ip peal : 188.92.161.24:27015

 

Parimat!

 

Kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ma ei eksi siis nüüd on pubist saanud Silmikute Pubi ? ,

 

Täielikud debiilikud koos, adminid väänavad ban jumala lampi.

7/0 skoor, kohe banned...

Peab ikka debiil olema kes steamiga koodiks..

 

Admini nimi oli vist GeeGee

 

See on tõsi jah paljud adminnid viskavad no spec banne ka. + tabavus on puudu serveril.

 

No unban taotluse saad ka ju teha. Foorumi peaksid leidma serverist ja sellel GeeGeel jah natuke kruvid logisevad.

 

Ega ainult GeeGee'l ei logise kruvid. Paljudel adminnidel seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.