Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas aastavahetus Mõõdus ?

Soovitatud postitused

VIP

jõu, kuidas siis aastavahetus mõõdus ?:) , Endal hästi ja üsna joogiselt:D Lähen ära magama nüüd:D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pohmakat ei ole,hea tunne. Vaatasin Kuni kella 5:00 I Am Legend


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kainelt.:)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kainelt , no nats shampust ,aga üldiselt ikka kainelt. Suht pulli sai. Patarei lendas õhku. Ei hakanud korralikult lendama ja pakk lendas ühe laksuga õhku.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise jõin natuke lauda (sõbraga 0,5-ne kahepeale natuke üle poole jõime ära)

 

kui jook joodud läksime sõbra juurde olin seal kella poole 11-ni läksin koju, olin veits arvutis kell 12 lasin 1 patarei.,.

 

üleval olin poole kuueni vms

 

mõnus


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oi jah sai tinutatud sõpradega, aga nelja peale pani 3 poolese viru ja poolese aaramise kinni, hommis eriti tore suht ei olnud kui teada sain mis ma tegin vahepeal :D aga muidu oli tore, oli väike lööma isegi.. aga nuh elab üle :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oi jah sai tinutatud sõpradega, aga nelja peale pani 3 poolese viru ja poolese aaramise kinni, hommis eriti tore suht ei olnud kui teada sain mis ma tegin vahepeal :D aga muidu oli tore, oli väike lööma isegi.. aga nuh elab üle :D

Kirjapilti vaadates ei paista sa praegugi kaine olema. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tore Kuulda et kõikidel läx vähemalt ''normaalselt'' Annelinnas laseb praegugi mingi kutt Ilutulestikku vaatan aknast:D Ärkasin ka just äsja :D ,arvasin alguses et kell 7:15 hommikul aga eksisin:D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aastavahetus mõõdus ??? millises mõõdus ??? või mõtlesid sa möödus ??? sõna mõõdus tähendus on selline nt. sulle öeldakse et lõika üks laua jupp mille pikkus on 50-60cm ja sa lõikad laua juppi mille pikkus on 55cm siis see on mõõdus kui aga ei jää 50-60cm piiresse siis on see laua jupp mõõdust väljas!!!

 

ma üldiselt ei noki väga aga vabandust siinkohal oli hoopis teise tähendusega sõna kasutatud;)

 

Head uut kõigile!!!


[/i]

 

Leien scammerite andmeid teie jaoks rs raha eest pm me

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
aastavahetus mõõdus ??? millises mõõdus ??? või mõtlesid sa möödus ??? sõna mõõdus tähendus on selline nt. sulle öeldakse et lõika üks laua jupp mille pikkus on 50-60cm ja sa lõikad laua juppi mille pikkus on 55cm siis see on mõõdus kui aga ei jää 50-60cm piiresse siis on see laua jupp mõõdust väljas!!!

 

ma üldiselt ei noki väga aga vabandust siinkohal oli hoopis teise tähendusega sõna kasutatud;)

 

Head uut kõigile!!!

 

Ära targuta karla:D

Soz jah kirjavea pärast :/


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D ma ausaltöeldes ei teadnud et see sina :) aga jah kirjuta teinekord siis õigesti ;)

 

maa saaks aru kui mingi kerge näpu viga tuleks et tere asemel kirjutad tree vms või mõni täht jääb puudu vms loodan et saad aru;)

hoia sile !


[/i]

 

Leien scammerite andmeid teie jaoks rs raha eest pm me

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D ma ausaltöeldes ei teadnud et see sina :) aga jah kirjuta teinekord siis õigesti ;)

 

maa saaks aru kui mingi kerge näpu viga tuleks et tere asemel kirjutad tree vms või mõni täht jääb puudu vms loodan et saad aru;)

hoia sile !

 

Usu mind, terve "Maa" ei saa su jutust aru ;)

 

Kaevad teisele augu, kuid ise kukud sisse.

 

Endal möödus aasta vahetus, nagu alati - joogiselt

 

Kell 8 hommikul jõudsin alles magama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.