Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÕPETUS: Metal Dragons

Soovitatud postitused

Kui sa oled natuke eemal, ta hitib sind magega. Kui paned antifire pot'i, siis ta hitib sind ainult 0. Kui pot lõppeb hakkab ta sind 0-3 hittima. Üks antifire pot'i lonks kestab umbes 2-3 dragonit.

 

Nii saab ka aru et, mingi sahin v6i sihuke h22l k2ib kui antifire potion enam ei kaitse. V2hemalt mina ja mu s6ber teeme nii et kui h22l k2ib siis kohe joome uue antifire poti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bronze Dragonid on enne Iron ja Steel Dragoneid.

 

Ma panen siis dungeon mapi tagasi.

 

 

Kui ei meeldi, ära kasuta. Oleneb levelist palju võtma pead. Magicuga hitivad siis kui oled neist kaugemal kui 1 samm. Loe palun õpetus läbi ja siis kommenteeri. :)

 

ruunis on update, see tuli mida nad lasevad sulle pole mage nii et magic protect ei aita, nii et tegelt nad ei lase sind magega...


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea kas Runehq on v2ga h2pi selle yle et ta sealt selle infi v6ttis....Kui keegi peaks

Runehq-sse teatama , siis tulevad vahvlil suht suured problad..Aga muidu hea 6petus , kuigi runehq-st seda mitu korda lugend.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Esiteks pole kirjas, mitu antifire potti ja mitu prayer poti tuleks kaasa võtta - mina võtan tavaliselt 5 antifiret ja ülejäänud invi täidan pray pottidega (kõik 4 dose).

 

Ja raha oleks täpsemalt vaja võtta kaasa 905 gp.

 

Ei tea kas Runehq on v2ga h2pi selle yle et ta sealt selle infi v6ttis....Kui keegi peaks

Runehq-sse teatama , siis tulevad vahvlil suht suured problad..Aga muidu hea 6petus , kuigi runehq-st seda mitu korda lugend.

 

Sa oled idioot. Vahvalil ei tule mingeid probleeme:

 

Vahvel.Net ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu ja õigsuse eest!

 

Ja ma sügavalt kahtlen, et runehq'd huvitaks see, et siin see pilt on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahad n2ha kuidas runehq sellest huvitatud on?

 

Ja see postituse sisu ja korra eest on see ntx kui inimene ropendab. Runehq-s rangelt keelatud pilte v6tta..loe ise kui ei usu.Neil on pildil isegi vesim2rk.niiet jahm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esiteks pole kirjas, mitu antifire potti ja mitu prayer poti tuleks kaasa võtta - mina võtan tavaliselt 5 antifiret ja ülejäänud invi täidan pray pottidega (kõik 4 dose).

 

Ja raha oleks täpsemalt vaja võtta kaasa 905 gp.

 

 

 

Sa oled idioot. Vahvalil ei tule mingeid probleeme:

 

 

 

Ja ma sügavalt kahtlen, et runehq'd huvitaks see, et siin see pilt on.

Pmst oled sina idijoot.

Mida sa seal pray pottidega teed ? ainult isis kui meleega.

magega siis pole midagi teha nendega range sama laks.

Raha ei ole niipalju vaja.

ja võib tulla probleeme. kuna see on selline leht . kus on keelatud pilte kopeerida.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Selllele vennale seal dungeoni entrance juures on vaja maksta 875gp.

Laevasõit on 30 gp.

 

875 + 30 = 905 gp.

 

Jah, ma räägingi meleest.

 

Ja lugege palun VÄGA täpselt see lause välja ja tehke iga sõna endale VÄGA täpselt selgeks:

 

Vahvel.Net ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu ja õigsuse eest!

 

Vahvel.net ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu eest - ükskõik, mida inimesed siia foorumisse postitavad, vahvel.net ei vastuta selle eest ja seega kui keegi teeb midagi seadusevastast, on tema see, kes saab karistuse, mitte vahvel.neti omanikud.

 

Vahvel.net ei vastuta foorumis tehtud postituste õigsuse eest - kui keegi küsib foorumis, kas panka tohib röövida ja inimene vastab sellele postitusele jaatavalt ja tagajärjena inimene lähebki panka röövima, siis vahvel.neti omanikud ei vastuta ka selle eest.

 

Seega pean sulle, Imelik, siiski vastu vaidlema. Ma ei ole idioot.

 

--

 

Aga no mida ma mingilt kambalt rszoritest ikka loodan, sellel samal põhjusel ma ju enda modekohast lahti ütlesingi siin foorumis, seega edaspidi ma siia teemasse enam ei postita - lollidele ei ole võimalik niikuinii vastu vaielda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selllele vennale seal dungeoni entrance juures on vaja maksta 875gp.

Laevasõit on 30 gp.

 

875 + 30 = 905 gp.

 

Jah, ma räägingi meleest.

 

Ja lugege palun VÄGA täpselt see lause välja ja tehke iga sõna endale VÄGA täpselt selgeks:

 

Vahvel.Net ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu ja õigsuse eest!

 

Vahvel.net ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu eest - ükskõik, mida inimesed siia foorumisse postitavad, vahvel.net ei vastuta selle eest ja seega kui keegi teeb midagi seadusevastast, on tema see, kes saab karistuse, mitte vahvel.neti omanikud.

 

Vahvel.net ei vastuta foorumis tehtud postituste õigsuse eest - kui keegi küsib foorumis, kas panka tohib röövida ja inimene vastab sellele postitusele jaatavalt ja tagajärjena inimene lähebki panka röövima, siis vahvel.neti omanikud ei vastuta ka selle eest.

 

Seega pean sulle, Imelik, siiski vastu vaidlema. Ma ei ole idioot.

 

--

 

Aga no mida ma mingilt kambalt rszoritest ikka loodan, sellel samal põhjusel ma ju enda modekohast lahti ütlesingi siin foorumis, seega edaspidi ma siia teemasse enam ei postita - lollidele ei ole võimalik niikuinii vastu vaielda.

Oijobu.ee

sul ei lähe elusees keegi mingi laevaga sinna, RSIS On olemas ka Amulet of Glory(4) daa. ime lahti


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hea õppetus;)

 

Aga võiks parem olla...

Kuna kirjas pole kui palju seda ning teist võtta mis levelid oleks soovituslikud jne :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
Oijobu.ee

sul ei lähe elusees keegi mingi laevaga sinna, RSIS On olemas ka Amulet of Glory(4) daa. ime lahti

 

No mul on näiteks brimhaven dungeonisse asja mitu korda päevas vähemalt ja ma ei viitsi tõesti nii palju neid glory'si rechargeda, pealegi ardougnest laevaga minnes saab kiiremini.

 

Ja no tõesti vabandust, võtad 30 gp rohkem kaasa, mis nüüd saab..

 

Ei aitäh, olen hetero.

 

Edit: wait, what.. Ma pidin siia mitte postitama. Let's try again.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normaalne õpetus :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tra ära räägi selle fondiga närvi ajab !


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oijobu.ee

sul ei lähe elusees keegi mingi laevaga sinna, RSIS On olemas ka Amulet of Glory(4) daa. ime lahti

 

Lol ime endal lahti.

Teled ardy, ardyst võtad laeva sõidad brimhavenisse ja kohe lühem maa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.