Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[RECOGNIZE] @ Duel Arena

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kogu JAG on ehitatud MAC/IP peale üles. Uus võrgukaart ja uus IP ning nad ei saa sind enam jälitada. Juhul muidugi, kui IP ikka on uus.

 

 

Jõudu ja jaksu.

 

 

ToKassak.

Väga palju kullamüüjate kasutajad said banni, ma arvan, et tegemist ei olnud kasutajale ''Recognize'' suunatud bannimistega.

 

Mitte seda :D Nii palju ka jagexs ei viitsi vaeva näha. Lihtsalt kui tegemist 70b ja neile tuleb seestpool nõuanne näiteks, et see tüüp tegeleb RWTega. Siis arvan, et kui nad vähekenegi uurivad on sellest ka arusaada.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kogu JAG on ehitatud MAC/IP peale üles. Uus võrgukaart ja uus IP ning nad ei saa sind enam jälitada. Juhul muidugi, kui IP ikka on uus.

 

 

Jõudu ja jaksu.

 

ToKassak.

Väga palju kullamüüjate kasutajad said banni, ma arvan, et tegemist ei olnud kasutajale ''Recognize'' suunatud bannimistega.

 

Ip on asukoha põhine, kui just läbi vpni ruuni ei toksi siis selle järgi pole väga suurt probleemi tuvastada. Lihtsalt nad ei saa 100% kindlad olla ja peavad vaatama ka teisi parameetreid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahvel.netis päeviku pidamine on ka kindlasti ohtlik.

 

Iron faery. Kirstunaela cc juht ja Rsi Player moderaator.

 

Saatis gamblimise kohta igast asju jagexsile, et müüme rsgped jne.

 

Tänu sellele oli ka mul vahepeal teine nimi jne.

 

Tegemist on siis nii öelda põlise Rsoriga kes vihkab kõiki kes tegelevad millegiga mis jagexsile ei meeldi.

 

Tundub ulmeline, aga miks jagexs ei peaks sind bannima Usaldusväärse Playermoderaatori kirjade/tõestuste eest kas või googletranslate tõlgib nii hästi, et arusaada millega tegeled :)

 

Gamblingu ajal oli meil temaga suuri probleeme. Võimalik, et nüüd võitleb teie vastu :/

 

Kõige naljakam on see, et päriselus on Iron faery ligi 30 aastane naine.

 

Issand kas see mutt ikka tegutseb? Ma mäletan kui ta käskis Rune24-l RWT lõpetada...

Ja seal klannis on imo mingid 50 aastased vanamutid kõik.. kuskilt maakohtadest. Süda läheb pahaks kui neid nimesid jälle loen.

 

Vabandan offtopicu eest. Lihtsalt pidin selle kuhugi välja elama.

 

Ja soovin Recognizele edu.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand kas see mutt ikka tegutseb? Ma mäletan kui ta käskis Rune24-l RWT lõpetada...

Ja seal klannis on imo mingid 50 aastased vanamutid kõik.. kuskilt maakohtadest. Süda läheb pahaks kui neid nimesid jälle loen.

 

Vabandan offtopicu eest. Lihtsalt pidin selle kuhugi välja elama.

 

Ja soovin Recognizele edu.

 

Liivika Saarmani nimelise rõvetisega on Iron Faery näol tegu. Ning jah, ta on oma elu eesmärgiks võtnud runescapest kõige paha välja ajamise ning rõveda luule kokku klopsimise. Õnnetu hing kelle võimalus särada ning peita oma rasvaseid kurve ühe avatari taha, millel on ruudulised pixeldatud rinnad ja bandos armour on võimalik ainult maagilises Gielinori maailmas. Loodame, et ühel kaunil päeval, kui toidu hind nagu kord ja kohus jälle tõuseb on ka tema sunnitud oma GP-d müüma, et õhtuks standard kogus 5.8kg šokolaadi osta ja Jagex seda näeb ning tema rasvunud sõõrikusse ühe drygore longi risti sisse lükkab ning teda karmilt perse nussib ning banniga kostitab.

 

Siit võite näha pilte mille peale isegi Corporal Beast oksendab ja mille tõttu ta oma koopasse üldse peitu puges.

 

https://www.facebook.com/liivika.saarman

 

Ontopic

 

Mis sitasti see uuesti, arenal näeme!

Muudetud liikme Rinkz'i poolt

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Liivika Saarmani nimelise rõvetisega on Iron Faery näol tegu. Ning jah, ta on oma elu eesmärgiks võtnud runescapest kõige paha välja ajamise ning rõveda luule kokku klopsimise. Õnnetu hing kelle võimalus särada ning peita oma rasvaseid kurve ühe avatari taha, millel on ruudulised pixeldatud rinnad ja bandos armour on võimalik ainult maagilises Gielinori maailmas. Loodame, et ühel kaunil päeval, kui toidu hind nagu kord ja kohus jälle tõuseb on ka tema sunnitud oma GP-d müüma, et õhtuks standard kogus 5.8kg šokolaadi osta ja Jagex seda näeb ning tema rasvunud sõõrikusse ühe drygore longi risti sisse lükkab ning teda karmilt perse nussib ning banniga kostitab.

 

Siit võite näha pilte mille peale isegi Corporal Beast oksendab ja mille tõttu ta oma koopasse üldse peitu puges.

 

https://www.facebook.com/liivika.saarman

 

Ontopic

 

Mis sitasti see uuesti, arenal näeme!

 

 

Nii loomingulist teksti pole ammu lugenud :DDDDDDDDDDDDDDDD


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Liivika Saarmani nimelise rõvetisega on Iron Faery näol tegu. Ning jah, ta on oma elu eesmärgiks võtnud runescapest kõige paha välja ajamise ning rõveda luule kokku klopsimise. Õnnetu hing kelle võimalus särada ning peita oma rasvaseid kurve ühe avatari taha, millel on ruudulised pixeldatud rinnad ja bandos armour on võimalik ainult maagilises Gielinori maailmas. Loodame, et ühel kaunil päeval, kui toidu hind nagu kord ja kohus jälle tõuseb on ka tema sunnitud oma GP-d müüma, et õhtuks standard kogus 5.8kg šokolaadi osta ja Jagex seda näeb ning tema rasvunud sõõrikusse ühe drygore longi risti sisse lükkab ning teda karmilt perse nussib ning banniga kostitab.

 

Siit võite näha pilte mille peale isegi Corporal Beast oksendab ja mille tõttu ta oma koopasse üldse peitu puges.

 

https://www.facebook.com/liivika.saarman

 

Ontopic

 

Mis sitasti see uuesti, arenal näeme!

 

 

Nägin seda küll väga hilja aga tekst on õige. Nightwaris hostitud sai siis pidi koguaeg jälgima et see lits kohale ei roniks.

 

Teemat pole ammu uuendanud, stakega ei tegele enam?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.