Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[RECOGNIZE] @ Duel Arena

Soovitatud postitused

VIP

mhh noh suht sõnatuks võtab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Day 5.

Päev algas kohe sessioniga YZ8 vastu, taaskord. Seekord olid panused 1.5B, esialgu kohe tõmbas mu 6b peale miinusesse, seejärel sain tagasi nulli, siis muidugi jälle 4.5b miinust, ja dejavu, uuesti suutsin kasumi nulli võita. Tegelikult joppas, et ta kasumisse mu peal ei jäänud, pärast viimast streaki enam edasi ta minuga teha ei tahtnud... Kokku tegime ikka omajagu stakesid aga pms koguaeg oli tal sel ajal mingi summa kasumit, tegelikult siianii niigi hästi temaga läinud. Pärast teda polnud enam midagi suurt, ja vaikselt hakkas väiksemaid losse tulema, mis omakorda kuhjusid hiljem juba veits üle 2B kaotusesse, kuid õnneks päeva "päästis" see vana oma stakega:

130406232620.png

Kokku jäin 300m down siiski, aga arvestades seda, oleks asi ainult hullem saanud olla :D Üks loss streak blocked!

 

Day 6.

Nagu sisse logisin kaotas mingi vend 1b mulle rapier stakedes, 250m ja 750m stake olid vist. Edasi siis öeldi chatis, et mingi vend oli just overload boxe tegemas, aga oli ära läinud. Veitsa aja pärast ilmus ta siiski tagasi ja alustasime vaikselt 500m panustega, suhteliselt 1:1 oli, siis juba vaikselt tõstis 1b peale, kuid kaotused hakkasid tulema. Hiljem suutsin ta panna 2B stakesid tegema ja sain ka mõned võidud. Siis tahtis ta 5.4B ovl boxi teha, just siis kui mul mingi krdima 3 a row. Okei läks hoopis sõbra juurde ja splittisime sõbraga selle 5.4b suhteliselt pooleks ära, kahjuks 0 0 viimase 1% hp peal, good game. Nagu te teate siis duel arena on suht surnuaed, mängijaid on eluvähe, seega hakkas jälle üks soliidne monitori passimine pihta. Esialgu olin 2b up aga suutsin ajapikku jälle nulli vajuda, tore. Kuid viimastel tundidel tuli suhteliselt kiirelt see 2b jutti tagasi, ja siis veel oma 2b+ juurde, tõmbasin mingile tüübile korraliku 3 a row, 1 loss ja 5 a row maha, vend polnud just eriti õnnelik selle üle :D Panused olid väiksed, aga no kasumi jaoks piisav :)

 

Pildimaterjali:

130407184159.png

130407185119.png

130407185609.png

130407190102.png

130407212457.png

 

 

 

Day 1. +2800M

Day 2. +7400M

Day 3. +0M

Day 4. +5600M

Day 5. -300M

Day 6. +4500M

 

Esimene nädal möödas, suutsin isegi 7mst päevast 6 online olla, kasum? 20B! Ühesõnaga success, tõsiselt hea algus on olnud sellel kuul. Loodan, et suudan edasi kasvõi pool praegusest toota ja jään äärmiselt rahule. Tundub, et siit tõotab 30b+ kuu suhteliselt vabalt tulla. Tuleb ainult loota, et suuremaid loss päevasid eriti pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Day 7.

Päeva alguses oli kohe üks suurem staker platsis, kes stakes sõbraga. Sõber sai oma 8b up ja siis tahtis vend teha 4,5B (blue + half wine) stake aga ta polnud nõus. Ütlesin, et teen ise et splitime siis selle pooleks, andis mulle white ja stakesin selle 4.5B ära. Elunapp võit oli, pms terve dueli vältel vend oli 20% ees ja lõpus panin mingi valusa rambo maha tema nullide vastu, mingi 60 lpga võitsin selle. Päeva kogu kdr oli alla 1.0, aga see-eest joppas, sain veel 1b ovl võidu ja veits rapier duele ka, enamus väiksemad duelid kaotasin. Kokku jäi kasum 2950M.

 

130408012827.png

130408174637.png

130408214135.png

 

Day 8.

 

Mingi 8h jutti tiksusin 0 profiti ja -1B kahjumi vahel. Üks vend aegajalt tuli, tegi oma 500m ja jooksis kohe minema kah, mingi 5x tegi nii ja kõik korrad pani kinni :D Aga hiljem õnneks tuli tagasi ja siis hakkasin tasapisi võitma, panused läksid ka vähe suuremaks, lõpus sain talle 4 a row pandud ja kasum jäi päeva peale sel hetkel 2,9B. Väheke väiksemaid dueleid veel, sealt tuli ka midagi juurde ja no siis päeva lõpetasin phat võiduga. Päris mõttetust päevas sai lõppkokkuvõttes üks päris ilus päev :) +6,7B

 

130410004701.png

130410032509.png

130410033255.png

130410035517.png

130410043134.png

130410051009.png

130410055846.png

 

 

Day 1. +2800M

Day 2. +7400M

Day 3. +0M

Day 4. +5600M

Day 5. -300M

Day 6. +4500M

Day 7. +2950M

Day 8. +6700M

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Uuendan veits. Pole nädalavahetusel stakenud ja täna ka kohe Aqva Spasse, et siis 2 päeva jälle eemal.

 

Day 9. 

Oli suhteliselt low päev, enamus staked olid lossid või siis väga 1:1 võidusuhtega. Sain ka suuremaid stakesid, 1 venna suutsin isegi 4 a row streakida 4b profiti peale, kuid kohe järgmised 4 stake olid tema võidud, sai kõik tagasi. Lõppkokkuvõttes jäin 200M down.

 

130411005428.png

130411115805.png

130411232628.png

 

Day 10.

Polnud tegelikult eriti online, kuid tegin veits väiksemaid stakesid ja suutsin päeva lõpus isegi ühe phat võidu kinni panna. Koguprofitiks lugesin 1,8B, kuigi tegelt oli 800M profitit veel lisaks, aga selle raha eest ostsin 07 kasutaja (60 90 1 1 prayga). proovisin ka veits Oldschool Rsis stakega, sain 50k pangaga tehtud 60M profitit aga no ajapikku kaotasin selle ära, lahmisin seal rohkem niisama tühja testimise mõttes. Hetkel pole veel plaanis 07 üle kolida, kuna kasum Eocs on tunduvalt suurem kui 07 Rsis, liiga väiksed staked seal. See nädal staken veel vast paar päeva, suht busy week ;) Aga järgmisest nädalast panen taaskord RSile suuremat rõhku.

 

130412023654.png

 

Day 1. +2800M

Day 2. +7400M

Day 3. +0M

Day 4. +5600M

Day 5. -300M

Day 6. +4500M

Day 7. +2950M

Day 8. +6700M

Day 9. -200M

Day 10. +1800M

 

Eelmise nädala kogukasum jäi 11 250M, selle kuu koguprofitiks siis hetkel 31B+.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

'60m profit 07s' a okei normaalne... Kahju et ära kaotasid lõpuks.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Juhtus see mida kartsin, accid banned.

 

Suutsin see kuu 4k € eest müüa, aga nüüd pean otsustama kas 07 või eoc. Ja no kõigepealt igast ip vahetused ja accid vaja sebida jne enne kui uuesti, arvatavasti tegelen järgmine nädal sellega.

 

Mingi 70-75B jäi ingame. Edaspidi proovin väiksemat panka mängus hoida. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Juhtus see mida kartsin, accid banned.

 

Suutsin see kuu 4k € eest müüa, aga nüüd pean otsustama kas 07 või eoc. Ja no kõigepealt igast ip vahetused ja accid vaja sebida jne enne kui uuesti, arvatavasti tegelen järgmine nädal sellega.

 

Mingi 70-75B jäi ingame. Edaspidi proovin väiksemat panka mängus hoida. ;)

Aii raisk.. Väga kahju.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks accid banned ?

RWT ehk?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ai...eks osta uued accid ja lase edasi :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ühesõnaga 70B lihtsalt läinud? Tagasi pole võimalik saada mitte kuidagi? perm banned? Päris valus

 

/Aga kuna nii pro vend siis sul see tagasi tegemine vast kaua ei võta kui natuke õnne ka on :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Ühesõnaga 70B lihtsalt läinud? Tagasi pole võimalik saada mitte kuidagi? perm banned? Päris valus

 

/Aga kuna nii pro vend siis sul see tagasi tegemine vast kaua ei võta kui natuke õnne ka on :D

 

tagasi ei saa jah mitte kuidagi :(


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lähiajal plaanin tagasi tulla, jube igatsus on stakemise järele :D

 

 

Mingi eriline arvutispetsialist ma pole ja antud probleemiga tegelen esimest korda. Siianii teinud enda poolt võimalikult palju, et Jagex mulle kuidagi uuesti jälle ei saaks. Sai tehtud arvutile täielik format, samuti ostsin uue ruuteri millega kaasneb ka uus MAC ja IP aadress. Niipalju kui uurinud olen, siis osad räägivad ühte juttu ja teised teist. Et jagex võtab oma info IP alusel, samas teised räägivad, et saab jälile ka riistvara aadressi järgi (MAC), mis on igal seadmel ainulaadne. Õnneks ruuter on nüüd täiesti tutikas, igaksjuhuks vahetan ka võrgukaardi MAC aadressi ära, kuigi ma kahtlen, et see üldse midagi muudab. Päris palju googeldanud selle kohta ja niipalju teada saanud, et mac levib ainul local networkis, järgmisest ruuterist kaugemale ei tohiks jõuda.

Formati mõte oli pigem arvuti kiiremaks saada (aasta vana juba) ja korraga ka igasugustest cookiedest jne lahti saada, et poleks võimalik kuidagi vana infot tuvastada. Vanade accide sisse enam igatahes logima ei hakka.

 

Nüüd veel vaja uut kasutajat ja ~2B cashi alustuseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lähiajal plaanin tagasi tulla, jube igatsus on stakemise järele :D

 

 

Mingi eriline arvutispetsialist ma pole ja antud probleemiga tegelen esimest korda. Siianii teinud enda poolt võimalikult palju, et Jagex mulle kuidagi uuesti jälle ei saaks. Sai tehtud arvutile täielik format, samuti ostsin uue ruuteri millega kaasneb ka uus MAC ja IP aadress. Niipalju kui uurinud olen, siis osad räägivad ühte juttu ja teised teist. Et jagex võtab oma info IP alusel, samas teised räägivad, et saab jälile ka riistvara aadressi järgi (MAC), mis on igal seadmel ainulaadne. Õnneks ruuter on nüüd täiesti tutikas, igaksjuhuks vahetan ka võrgukaardi MAC aadressi ära, kuigi ma kahtlen, et see üldse midagi muudab. Päris palju googeldanud selle kohta ja niipalju teada saanud, et mac levib ainul local networkis, järgmisest ruuterist kaugemale ei tohiks jõuda.

Formati mõte oli pigem arvuti kiiremaks saada (aasta vana juba) ja korraga ka igasugustest cookiedest jne lahti saada, et poleks võimalik kuidagi vana infot tuvastada. Vanade accide sisse enam igatahes logima ei hakka.

 

Nüüd veel vaja uut kasutajat ja ~2B cashi alustuseks.

 

Vahvel.netis päeviku pidamine on ka kindlasti ohtlik.

 

Iron faery. Kirstunaela cc juht ja Rsi Player moderaator.

 

Saatis gamblimise kohta igast asju jagexsile, et müüme rsgped jne.

 

Tänu sellele oli ka mul vahepeal teine nimi jne.

 

Tegemist on siis nii öelda põlise Rsoriga kes vihkab kõiki kes tegelevad millegiga mis jagexsile ei meeldi.

 

Tundub ulmeline, aga miks jagexs ei peaks sind bannima Usaldusväärse Playermoderaatori kirjade/tõestuste eest kas või googletranslate tõlgib nii hästi, et arusaada millega tegeled :)

 

Gamblingu ajal oli meil temaga suuri probleeme. Võimalik, et nüüd võitleb teie vastu :/

 

Kõige naljakam on see, et päriselus on Iron faery ligi 30 aastane naine.

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kogu JAG on ehitatud MAC/IP peale üles. Uus võrgukaart ja uus IP ning nad ei saa sind enam jälitada. Juhul muidugi, kui IP ikka on uus.

 

 

Jõudu ja jaksu.

 

 

ToKassak.

Väga palju kullamüüjate kasutajad said banni, ma arvan, et tegemist ei olnud kasutajale ''Recognize'' suunatud bannimistega.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.