Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
hahaha mul on nii mitu korda juhtunud, olen 2 korda unbanni saanud aga nüüd nad enam ei viitsi vist tegeleda...

Igatahes ma saatsin emaile ja värke neile ja kuidagi sai see quashed, aa ja essat korda mul vedas, et leidsin mode chatist mode ja ta unbanni mind :D

 

Kui mäletad, siis mida meili kirjutasid muidu? Ma ei tea rsk mis oluline on, et oma süütust tõestada? Krt, lolli peaga jätsin esimeses meilis mainimata, et mul shared network ka, enamus aega mängin Elisa MINTiga ja nii palju kui ma aru saan, siis on vist võimalik, et kui keegi samalt IPlt botib(kui botib, no idea), võib ka banaani saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Meile võid ju rääkida, et no bot, aga tegelikkuses ikka sutsu läks ju :)

 

Kle tont, päris ausalt kogu oma post counti mujal kui miskit mõistlikku öelda pole. Ma arvan, et enamik inimesi, kes siin kommenteerinud, teavad palju ma selle acciga vaeva olen näinud. See, et sa pead vajalikuks tulla kellegi teema alla tühja paska puhuma on lihtsalt lame :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.