Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kena päevik, ning edu treenimisel! Kuld L tervitab. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Viimasel ajal pole väga palju mängida jõudnud, kuid kerge areng on siiski toimunud. Hakkasin lisaks stre toksimisele ka jälle fletchima, sest nii on võimalik alchides maget teha isegi kerge kasumiga.

 

Fletch ja stre 95 pildid:

 

3eBQSk3.jpg?1

 

2MJzfKH.jpg?1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunaseks plaanid saada ka str ja fletchi 99? Mingit pidu ka korraldad või striimi või miskit?

 

Striim ka üleval,

 

twitch.tv/thebacardi

 

Tulge veetke mõnusalt aega ja kuulake niisama juttu

Muudetud liikme acmablack'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väike soovitus. Kui tahad mage arendada, siis mine nightmare zone. Seal tasuta burst/barrage ruunid ning kui 4 inimest partys, siis teenib kasumit ka kokkuvõttes.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänane päev on olnud täiesti kohutav. Algas sellega, et sain endale teadmata autotalkeri eest mute ning püüdsin pool päeva asju nii osta, et keegi mu kirjutatut ei näinud- ilmselgelt muserdav. Sain siis lõpuks aru, et midagi on lahti ning tsekkisin account statust ja selgus, et olen päevaks mute all- ok, enda süü-leppisin. Seetõttu oli selge, materjali puuduse tõttu on tänaseks päevaks fletchiga untsus ja teen viimased järelejäänud ~400 mage logi Seers villages bowideks ja peale seda lähen toksin NMZd. Jooksin siis NMZsse ning world kahest oli vaja hopida esimesse ning toredaks üllatuseks kirjutab siselogimisel, et your account has been disabled ja läksin siis vaatama, et mis nüüd lahti ja selgub, et mulle on pandud permanent ban for macroing(gold farming vms pask). Asja juures aga nutuselt koomiline on see, et ma pole kordagi acci bottinud ning hetkeemotsioon on ikka äraütlemata sit*. PIKA JUTU KOKKUVÕTE ON SEE, ET KAS KEEGI ON SARNASE OLUKORRAGA KOKKU PUUTUNUD NING OSKAKS MIND KUIDAGI AIDATA JA SOOVITADA, ET MIS MA NÜÜD EDASI PEAKSIN TEGEMA?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tänane päev on olnud täiesti kohutav. Algas sellega, et sain endale teadmata autotalkeri eest mute ning püüdsin pool päeva asju nii osta, et keegi mu kirjutatut ei näinud- ilmselgelt muserdav. Sain siis lõpuks aru, et midagi on lahti ning tsekkisin account statust ja selgus, et olen päevaks mute all- ok, enda süü-leppisin. Seetõttu oli selge, materjali puuduse tõttu on tänaseks päevaks fletchiga untsus ja teen viimased järelejäänud ~400 mage logi Seers villages bowideks ja peale seda lähen toksin NMZd. Jooksin siis NMZsse ning world kahest oli vaja hopida esimesse ning toredaks üllatuseks kirjutab siselogimisel, et your account has been disabled ja läksin siis vaatama, et mis nüüd lahti ja selgub, et mulle on pandud permanent ban for macroing(gold farming vms pask). Asja juures aga nutuselt koomiline on see, et ma pole kordagi acci bottinud ning hetkeemotsioon on ikka äraütlemata sit*. PIKA JUTU KOKKUVÕTE ON SEE, ET KAS KEEGI ON SARNASE OLUKORRAGA KOKKU PUUTUNUD NING OSKAKS MIND KUIDAGI AIDATA JA SOOVITADA, ET MIS MA NÜÜD EDASI PEAKSIN TEGEMA?

 

Olen kuulnud ikka taolisest olukorrast. Mine Runescape foorumisse ja postita teema, et on toimunud eksitus. Quashitakse ära see abuse. Täpselt ei tea kuhu pead postitama, aga kui veidi uurid, siis vast leiad.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõber sai ka gold farmi eest banni , eoces vana igatepidi maxed ja istus frostides vms, vähe sellest on tegu tõsise nollariga kes mingit saasta ei kasuta ja 3 banni jutti ning permed seega paistab et jagexi lohhid paugutavad jälle huupi , hakkab pehmeltöeldes üle viskama ka minu nox oli siin kuu+ tagasi ju küll õnneks 2 day.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lugesin ja tuhlasin veits foorumeid ja nagu ma aru sain, siis ega mul vist väga midagi teha pole kah, GG Jagex- botteritel laske rahus olla ja nendel kes reaalselt 12h+ päevas nolavad(mille üle ma uhke pole) pange lampi ban ja nii ongi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jagexi arust on autotalker samuti bot, ja endal sain eoc-s nii perm banni juba suve algul, midagi muud ei kasutanud, ei ole appeali ega midagi vaadatud ka.

 

Pead foorumisse postitama või J Mod-ga jutule saama. Viskavad pilgu peale ja quashivad ära kui oli ainult talker.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole ühegi teise kasutajaga ka bottinud?

 

Endal tükk aega tagasi banniti minu IP peal olevad accountid ära, osad macro, teised RWT eest. Botted account jäi puutumata ja legit accountid banned :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saatke kiri "parents@jagex.com", need kirjad loetakse reaalselt läbi.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jagexi arust on autotalker samuti bot, ja endal sain eoc-s nii perm banni juba suve algul, midagi muud ei kasutanud, ei ole appeali ega midagi vaadatud ka.

 

Võib-olla tõesti on autotalker nende arust bot aga antud juhtumi puhul ei saa ju autotalker sellega seotud olla kuna sain mõned tunnid enne perm bani mute kus selgelt ka evidences kirjas mu autotalkeri spämmread? Seetõttu arvaks, et sain autotyperi eest karistuse ära ja vaevalt, et paari tunni pärast lisatakse lihtsalt ka macroing- ei tundu nagu loogiline.

 

Tänud Logic, kirjutan kindlasti ka sinna!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võib-olla tõesti on autotalker nende arust bot aga antud juhtumi puhul ei saa ju autotalker sellega seotud olla kuna sain mõned tunnid enne perm bani mute kus selgelt ka evidences kirjas mu autotalkeri spämmread? Seetõttu arvaks, et sain autotyperi eest karistuse ära ja vaevalt, et paari tunni pärast lisatakse lihtsalt ka macroing- ei tundu nagu loogiline.

 

Tänud Logic, kirjutan kindlasti ka sinna!

 

Pmslt ban võiski sellest tulla, et olid juba muted, aga ikka üritasid spammida. Bot ei jäta kirjutamata, kui ta muted on, aga inimene jätab :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Pmslt ban võiski sellest tulla, et olid juba muted, aga ikka üritasid spammida. Bot ei jäta kirjutamata, kui ta muted on, aga inimene jätab :D

 

No niivõrd kuivõrd- ma kirjutasin muheda näoga ikka päris pikalt kõigile friends listis olijatele oma juttu edasi arvates et tropid mind lihtsalt ignomas, aga jah üldiselt sain su poindist aru, aga arvaks lihtsalt, et siis oleks pidanud see perm ban kiiremini tulema, sest autotalkeri ja permi vahe oli ka mitu tundi. Aga no kes teab, ei oska väga midagi eeldada, ei tea päris täpselt nende süsteeme. Ega ma väga midagi ei loodagi, kui perm on määratud, siis 99,99 prosa seda vist ka maha ei saa, aga no kuna aega siia mängu hulgaliselt raisatud, siis miks mitte proovida.

 

EDIT!

 

Nonii, kõikvõimalikesse kohtadesse kirjutatud ja eks nüüd siis ootamine alga. Ehk ei pea ikkagi RSiga lõplikult hüvasti jätma. Lisan postitusse ka oma saadetud meili ja vaadake mis arvate. Grammarnazisi pole vaja, vigu on kindlasti küllaga, aga kiri on juba teel niiet muuta pole miskit.

 

Dear Jagex,

 

I am writing to you because my Runescape account (The bacardii) has been banned for macroing. The account is made using the same email address.

First thing which I want to say is that I have never used any macroing devices and thats why I appeal to your accounthelp and hope to get an answer to my problem. I love Runescape and I have put a lot of time into it and I hope you can spear a little bit of yours to hear my appeal and look into it.

 

Now I am going to write you about my side of the story:

At the estimated time of the ban(the approximate 30 minutes I had been in world 2 without logging off or switching worlds) I was in the Seers village bank fletching magic longbows. Because of the mute I got earlier in the day I didn't have a lot materials to fletch from so I stringed only about 400 magic longbows. At the same time I was fletching I was also browsing other internet pages and my fletching pace must have been quite awful - which could also help me refer that I wasn't using any kinds of help. Between stringing those 400 bows I also bought 5000 nature runes from a player whom I found from Zybes. I think it is important because it can also prove that I was the one playing not a bot. After I got done with the bows I decided to go train some strength in Nightmare zone and because of that i had to hop to world 1. After entering my login details I got a notice that my account had been disabled. After seeing that I went to check my account status and it said that my account is banned for macroing (gold farming).

This is the place where I have to again stress out that I have never used any bots, so I really am begging you to make this right and let me continue to enjoy this great game.

 

Sincerely,

The bacardii

 

 

Igatahes annan siis teada, mis lõpplahend on ning tänud kõigile, kes viitsisid aidata :) Seniks edu!

Muudetud liikme ol1wer'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miskipärast arvan ja loodan, et saad unbanni, aga mis siis saab, kui jääbki banned?

 

Enne juba mõtlesin selle peale ja nii 99 protsenti lõpetan sellega ka oma RSi karjääri igaveseks - EOCd ja pasad pole kunagi tõmmanud ja uut acci oldschooli teha ka ei kavatse. Sain oma lapsepõlve mälestust taaselustatud ja aitab siis kah. Kahju aint, et peale pausi nüüd aint ühe streami teha sain, oleks ikka tahtnud eesti rs seltskonnale veel väheke huumorit teha :D

 

Aaa, ja praegu mõtlesin naljaga pooleks selle ühe protsendi ka välja- viskan oma kolm arvutit täiel võimsusel huugama ja botin nii mis jaksan :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui autotalker bot on siis miks w1 vaikne pole, selgelt näha et need müüjad ei kirjuta ise...


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hahaha mul on nii mitu korda juhtunud, olen 2 korda unbanni saanud aga nüüd nad enam ei viitsi vist tegeleda...

Igatahes ma saatsin emaile ja värke neile ja kuidagi sai see quashed, aa ja essat korda mul vedas, et leidsin mode chatist mode ja ta unbanni mind :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.