Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ega ei saa halba jah öelda, edu serveriga, mis sest,et PO GM, peaset korralik server,rahvas.

Kuigi, jah, olgem ausad, igal 3ndal serveril on pmst PO GM peal ja see pole üldse tore ja huvitav, aga no,eks see asi algas kõik sellest, kui kõikidele jagati PO-GMid, kui poleks jagatud, siis oleks PO GMidega servereid vähem.. Nüüd, kus juba asi nii kaugel, ei saa keegi midagi teha.

 

Edu serveriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eksidki


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja ei eksinudki, scripti vaatasid üle jyrno42 ja 13th ja seal endiselt osad eRP koodiread sees + mõned commandid, jyrno tõi väljagi mõne asja mis on tema tehtud, kes eRP aegadest teda teab-see teab.

 

GM-i hakkasin põhimõtteliselt tegema peale seda kui sai lõpetatud skritimine vana nö eRP gamingu mängumoodi (easylife tolhetkel vist?), kuna mul on nägemismälu siis võib tõesti üpris sarnaseid ridu kohata GM-is kuid sama mängumoodiga pole tegemist, peaks isegi üle vaatama mingiaeg selle skripti, mis mul veel alles on - vaataks ka huvipärast, mis klapib ja mis ei klapi, ainuke asi mis mul hetkel ette tuleb on masinate/firmade laadimine (vähemalt selles versioonis, mis mul alles veel on).

 

Ja ei väsi kordamast, tegemist pole täiesti nö nullist tehtud mängumoodiga miskisugune baas oli olemas (inglise keelne) ja saadud oli ta SAMP-Marketi lehelt (vana samp-market mis asus TheMaveSite lehel) aga no, mis ma ikka pläran.

 

Edit: // Kui ma ei eksi siis alustas PR-RP oma gamemode tegemist täpselt samast mängumoodi baasist.

 

Aga igatahes edu serveriga.

Muudetud liikme mmrk'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänan, kuid osades scriptikohtades on isegi nende nimed juures, neil on mõlemal komme oma tehtud looming " märgistada ", ehk vaid mõned koodijupid võetud sealt kuid sarnasusi on veelgi, mis tekitaski algul kahtlusi ja ajendas kontrollima...

 

Cmk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tuli juurde meile Vasar, ingame on ta moderaator, lisaks sellele kujundab hetkel meie ucp´d ja muud.

Esialgne koduleht on: http://ggrp.eu/

 

Inimesi tuleb juurde üsnagi jõudsalt, muidugi on ka neid kes lahkuvad, see on paratamatu, siiani oleme hakkama saanud, küll saame veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.