Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mis siis JõuluKingiks saite?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

iPod touch, voodipesu:D ja nike särk lol


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi lõhna ja loosipakist sain 10 toorikut. ^^

Siis veel surmavas koguses maiustusi!

Ermm.. Minu jaoks oli kõige erilisem see, et mingi pool päeva veetsin oma sõpradega ning sai palju nalja ning põhimõtteliselt ütlesime ausalt kõik asjad ära, mis käib kellegi juures närvidele ja noh, totaalselt emotsionaalne avamine oli... ^^

 

Siis sai võetud sõpradega õlled, muusikat kuulatud, mängisime veel karoonat, kaarte jne.

 

Lahe päev minu jaoks oli igatahes!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kõrvaklappid mikriga ja igasugusi asju.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:thumbup1: mis lumelauaga teha proovid paned rattad alla?

NO SNOW

:D

 

 

Eem lumelauaga tuleb ikka 360 vahel välja ja kuutsekal on üle kuu aja sõita saanud ;) täna käisin ka


http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=15424&highlight=minu+p%FCss <------ minu mehe staked/ statatsid :D vaadake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
we have a WINNER

 

 

 

Sõber kinkis :D

 

olen korralik nii, et ikka veel alles (


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa üle ega ümber, tundub ikka et hullemad rahabossid siin koos aga miks on paljud neist nõus kasvõi 50 krooni eest teist üle laskma, bani saama jms.

//Meil peres muidu selline traditsioon on kingitused anname aastavahetusel, min***d soove mul pole, kingitus võiks olla ikka kinkija enda poolt mitte ma ütlen onule "Ou kingi mulle see telefon" vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eehm sain siis mingi autokooli ja arki onu käest(ehk siis maksab kinni vms:D)

Sain deodorandi, lõhna Hugo Boss, higipulga, raha, entsüklopeedia, kommi ja pommi ka :D

 

 

Seda ka et endal soove ei olnud seega see autokooli värk tuli üllatusena :D

aga üõhjendus oli hea estiteks: sul läheb lubasi nagunii vaja. teiseks: meil on vaja kainet autojuhti :D


2zzru6u.gif

 

vahvel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

enne jõule sain juba mobla , muidu mingi raha, kommi, rakette, yhe pildialbumi kus oli piltide asemel raha :D

ei rahul


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa üle ega ümber, tundub ikka et hullemad rahabossid siin koos aga miks on paljud neist nõus kasvõi 50 krooni eest teist üle laskma, bani saama jms.

//Meil peres muidu selline traditsioon on kingitused anname aastavahetusel, min***d soove mul pole, kingitus võiks olla ikka kinkija enda poolt mitte ma ütlen onule "Ou kingi mulle see telefon" vms.

 

Väga õieti öeldud, teevad ükskõik mida, et saadaendal pixel 2m, aga kui küsitakse mis kingiti, siis tulevad sellised rkkurid välja et jube, HALE.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nojah siis kui mõni saaab Läpaka ja Mobla jõuluteks,siis peaks küll vist päris rikas olema.

 

Ise sain buutsad ,sellised tahtsingi ja oleksin olnud sellegagi rahul,sest muud ma ei tahtnud . Aga näed midagi sain veel,raha ja pahna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.