Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere!

Tegemist on Uue MMORPG mänguga. Mängus pole leveleid ja kui mängus lahkud siis mäng botib sinu kasutajaga teeb töid kust saad raha ja skillidele leveleid. Mängus on Pvp igal pool. Praegult käib 2. beta mäng ise tuleb välja Mais. Mäng on tasuta.Tulge proovima!

 

1 Pilt mängust:D

Age_of_Wushu_Pilt.png

 

Võitlusest ka leitsin mingid Koerad algus linnast:)

Age_of_Wushu_Pilt_2.png

 

http://www.ageofwushu.com .Algul kui mängu alustad on sul 14 päevaks antud hobune!

Muudetud liikme LasoN'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sama mis kunagi oli world of kung fu ainult ,et skillid ja map ümber muutetud muud ei midagi!

mul endale world of kung fu serveri juttpid alles see sama firma kui ma ei eksi oli vist sama kaotas kunagi terve originaaal world of kun fu datapase kus üle 2miljoni inimese jäid oma rahast ilma ühel ilusal päeval! sest minig tola tropis terve datapase maha update käigus nüüd siis teevad uut klounaadi:D

korra olen seda mängu ka proovinud ja meeldis hetkel pole aega pelada kunagi hiljem võib proovida kui täisversioon välja tuleb :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.