Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

'Leet Flowers' Hasartmängud

Soovitatud postitused

Lmao kas ma olen ennast võrrelnud? Ma võrdlesin olukorda mitte teda ja ennast. Loe enne lause HOOLIKALT läbi kui üritad ära panna. Lasen sind warnida ka arvatavasti.

 

sa vist ei saa minu lause sisust lihtsalt aru. Selgitan siis pikemalt, et ka sina saaksid sellest aru. Nimelt, sina oled scamminud, tema ei oli. Sinu clan on mingi nädal online olnud[tänu sellele, et ma sulle selle idee andsin(kahetsen jubedalt)], nightwari clan on ikka väga pikalt eksisteerinud ning on väga usaldusväärne. Loodan, et nüüd said ka sina aru mida ma mõtlesin. Kui veel küsimusi, siis vastan ka nendele hea meelega!

 

mis külajutt? kas asi riivab su tegelikkust, et tahad sellest vabaneda? keegi ei kustuta seda, las rahvas näeb, kes ta tegelikult oled.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
sa vist ei saa minu lause sisust lihtsalt aru. Selgitan siis pikemalt, et ka sina saaksid sellest aru. Nimelt, sina oled scamminud, tema ei oli. Sinu clan on mingi nädal online olnud[tänu sellele, et ma sulle selle idee andsin(kahetsen jubedalt)], nightwari clan on ikka väga pikalt eksisteerinud ning on väga usaldusväärne. Loodan, et nüüd said ka sina aru mida ma mõtlesin. Kui veel küsimusi, siis vastan ka nendele hea meelega!

 

mis külajutt? kas asi riivab su tegelikkust, et tahad sellest vabaneda? keegi ei kustuta seda, las rahvas näeb, kes ta tegelikult oled.

Ma tahan seda kustutada sellepärast, et see lihtsalt reostab seda. See võib siin minugi pärast olla. Sina oled see scammer siin kes pöörab kõike vastupidiseks.

MODERAATORID VÕTKE ASI KÄSILE!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mats ja millest kõik see alguse sai??? sellest ranki tasu maksmisest ja nüüd sa pakkusid "võhivõõrale" et 2,5m on ranki maks mis on poole vähem kui varem oli ja mida sa varem pakkusid mulle rsis??? rääkisime veel ca pool tundi vms ja sa ei võtnud seda jutukski. ainult para ütles lõpuks et teeme midagi aga asi oli siis juba põhimõttes!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mats ja millest kõik see alguse sai??? sellest ranki tasu maksmisest ja nüüd sa pakkusid "võhivõõrale" et 2,5m on ranki maks mis on poole vähem kui varem oli ja mida sa varem pakkusid mulle rsis??? rääkisime veel ca pool tundi vms ja sa ei võtnud seda jutukski. ainult para ütles lõpuks et teeme midagi aga asi oli siis juba põhimõttes!

 

Kas sa ei saanud aru juba või? Ma ütlen teist korda. Ma tol hetkel ei rääkinud ainult sinuga. Ma rääkisin ühe oma teise rankiga kes kurtis ka hinna üle. Niisiis ma otsustasin muuta selle summa ära. Isegi kui sa poleks minuga rääkima hakanud see asi oleks toimunud täpselt samal ajal. Lihtsalt asjad jooksid kokku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ühtegi hosti pole online.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju päeva kasum on või kui palju oled saanud kasumit juba?

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga ole normaalne.Mitte keegi ei hakkaks lihtsalt õhust sokkima ju ,et sa scammer oled,mingi tõepõhi ikka peab all olema

 

 

Kui ma hostisin, selle aja peale käis kokku mingi 5 venda kes mõtles, et niisama igavusest hakkab scammeriks sõimama. Spammides kõrval scammer jms. Neid vendi on palju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui ma hostisin, selle aja peale käis kokku mingi 5 venda kes mõtles, et niisama igavusest hakkab scammeriks sõimama. Spammides kõrval scammer jms. Neid vendi on palju.

Olen ka hostinud juba omajagu ning ka mul tuleb neid vendi ikka vahest ette. Kaotavad oma beti ning järgmine sõna on scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui tõesti ei scamminud, siis ignore.

 

Kui oma PC funktsioneerima saan ükskord, tulen ühinen.

 

 

 

/// Vabandage väga, lugesin eelnevalt liigagi pealiskaudselt seda jama, põhimõtteliselt Mats, kes nn Ranki hinda poolevõrra madalamaks tegi, on täis naljanumber, see on ju iseenesest mõistetav, et sai cleani v mängis kuskil oma panga maha, et hinna poolevõrra madalamaks tegi, tahtis kiiresti rsgp saada, et jalgu alla saada.(Minu arvamus)

 

Sellise käitumis maneeriga inimesed ei ole tihtipeale usaldusväärsed, tean seda omast käest, ma olen olnud nii Dragon dyce host, nightwari host & peale selle veel rsmod.

Väga mage kui selline ajudek*pp fc's toimub, see on teiste suhtes täiesti ebaaus, kui selline muudatus teha, tuleb maksta 2,5 varasematele liitujatele tagasi maksta.

 

Samamoodi on ju hinna tõstmisega, eksisteerivad rankid peavad ka juurde maksma.

Ning üleüldse, selliste ranki hindadega cc....ma ei usaldaks sulle isegi mitte 5m, kuigi see 5m on täielik nonsense, siis ma dropiksin selle sinu alla, ennem kui panustaksin selle.

 

 

Millegipärast ma olen hetkel "midaasja" poolt, kuna tõesti, need Warnimise ähvardused jätavad tõesti sellise mulje, nagu üritaks käsi tehtud tööst puhtaks pesta.

 

 

 

Loom, mul on selline tunne, et need vennad ei tulnud niisama igavusest, vaid neil on tõsi taga..:/

Ma vähemalt arvan nii.

 

 

 

Kui ma hostisin, selle aja peale käis kokku mingi 5 venda kes mõtles, et niisama igavusest hakkab scammeriks sõimama. Spammides kõrval scammer jms. Neid vendi on palju.
Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Väga mage kui selline ajudek*pp fc's toimub, see on teiste suhtes täiesti ebaaus, kui selline muudatus teha, tuleb maksta 2,5 varasematele liitujatele tagasi maksta.

 

Need kes maksid mulle 5M nädala eest neile ma juba ütlesin et nad ei pea maksma järgmine nädal.

 

Ning tänasest ma hakkan rebuildima. Loodan, et seekord läheb hästi mitte ei saa cleani UUESTI.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No offence, aga hosti raha tagasi nõudmine on täiesti idiootne tegevus.

Samahästi võiks ju siis peale kino minna ja küsida pileti raha tagasi ja põhjenduseks tuua, et film ei meeldinud ?

Või siis kui sind kinosaalist välja visatakse, siis sa ka ei lähe ju piletiraha tagasi nõudma ?

Äkki aitaks sellest debiilsest teemast.

Makske kasvõi üksteisele oma 10m ja 3m ja 1,5m või misiganes mõttetud pixlid siin mängus olid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
nii mats seleta mulle nüüd ära miks ma perm banned olen fc-st?

ja kui sa sobivat põhjust ei too siis nõuan ma oma hosti raha tagasi.

 

Teed fc mainet halvemaks. Aru ei saa siis ära saa. Jõuluvana postitus ütleb kõik nii, et jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sa ikka ei mõista matsu ime pole et sul selline nimi on vahvlis.

Pigem ütleb sinu Vahvli nimi rohkem, et sa ei mõista matsu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

2M profit täna isegi, parem ikkagist kui kahjumi jääda. Siiski, total loss on 228M.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kuule Mats kas sa oled debiilik või?

Sina oledki selle kuradima teema siin täis spamminud seda mõttetut ja seosetut juttu,hoopis sind tuleks warnida.

 

Ole rahulik, ma sain juba oma warni kätte. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lugesin ka eelnevat teemat. Ei hakka selle scammi kohta midagi ütlema, no pic no proof nagu ikka.

 

Maksude kohta tahtsin aint soovituse anda, et siiski sul võivad ju kulutused olla nii suured, aga kui rankid lihtsalt ei teeni nii palju nädalas, siis maks liiga kõrge. Kuigi pean mainima, et nii palju kui mina w4 tean on seal palju mängijaid ja normaalse maksimum panusega ja cashstackiga võib teenida seal palju.

 

Soovitus ka selline, et vältida järgnevaid selliseid konflikte müü ranke ainult isikutele kes sinu jaoks normaalsed.

 

 

Samas mainisid, et maksad 33,3% rohkem iganädal dp alla kui rankid. Nagu sinagi toon näita nightwar fc peal ning pean mainima, et tegelikult see summa ja aeg mis night chati peale pühendab on kõvasti suurem, kui rankide oma, mitte aint 33,3%. No kindlasti mõjutab ka see summa lihtsalt kui maksad 2,5m rohkem kui rankid, siis see pole piisav.(minu arvamus) Samas palju teie adve pole ka w4 näinud...

 

Edu ja jaksu!:)

 

Parimat!

 

Kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lugesin ka eelnevat teemat. Ei hakka selle scammi kohta midagi ütlema, no pic no proof nagu ikka.

 

Maksude kohta tahtsin aint soovituse anda, et siiski sul võivad ju kulutused olla nii suured, aga kui rankid lihtsalt ei teeni nii palju nädalas, siis maks liiga kõrge. Kuigi pean mainima, et nii palju kui mina w4 tean on seal palju mängijaid ja normaalse maksimum panusega ja cashstackiga võib teenida seal palju.

 

Soovitus ka selline, et vältida järgnevaid selliseid konflikte müü ranke ainult isikutele kes sinu jaoks normaalsed.

 

 

Samas mainisid, et maksad 33,3% rohkem iganädal dp alla kui rankid. Nagu sinagi toon näita nightwar fc peal ning pean mainima, et tegelikult see summa ja aeg mis night chati peale pühendab on kõvasti suurem, kui rankide oma, mitte aint 33,3%. No kindlasti mõjutab ka see summa lihtsalt kui maksad 2,5m rohkem kui rankid, siis see pole piisav.(minu arvamus) Samas palju teie adve pole ka w4 näinud...

 

Edu ja jaksu!:)

 

Parimat!

 

Kassak

 

Tänud soovituste eest. :) Nende advertidega on see asi, et ma ei topigi neid W4. Ma panen enamasti need W2-te spammima, seal ikkagist ju 'peaks' liikuma rohkem rahvast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain ka asjadest natukene valesti aru. Vabandan Matsi ja fc ees. GL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.