Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

'Leet Flowers' Hasartmängud

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Lol wut?sa pead enda kasumist mingi osa talle ka andma veel we :D?

 

Friends Chatis kehtivad maksud. Iga nädal peab iga rank mulle maksma 5M, et osta adverte ja teha drop partysi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ma nt üle 5M nädalas ei teeni, kas siis pean ikka maksma, isegi kui ma hostin?


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jup ja mats ära mätsi siin seda asja kinni ma olin seal kohal kui sa ühelt tüübilt 1,25m scammisid ja 3m. Kus sa esimesel korral siis tegid speciali ja ta võitis, läksid robinit ümber värvima ja mingi 5-10 min läks mõõda ja ütlesid et oota ma vaatan et declined pole ja siis hakkasid spammima, ja ütlesid et declines.... veits kokkumäng või mis teised arvavad? ja teine kord oli nii kui ta oli mingi cleaned saanud korra siis võttis 3m beti vastu tüüp võitis ja siis lampi mats pani et redo teine oli et wait ja no ja siis mats ikkagi "istutas" lilled ja kaotas, ja siis hakkas kinni mässima et tema ütles et ja ta ütles yes, kuigi seal oli kindalt näha et ta ütles no lihtsalt hale scammer oled!!"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui ma nt üle 5M nädalas ei teeni, kas siis pean ikka maksma, isegi kui ma hostin?

Kui sa ei hosti nädala jooksul siis sa loomulikult ei pea. Kui hostid siis jep.

 

Jup ja mats ära mätsi siin seda asja kinni ma olin seal kohal kui sa ühelt tüübilt 1,25m scammisid ja 3m. Kus sa esimesel korral siis tegid speciali ja ta võitis, läksid robinit ümber värvima ja mingi 5-10 min läks mõõda ja ütlesid et oota ma vaatan et declined pole ja siis hakkasid spammima, ja ütlesid et declines.... veits kokkumäng või mis teised arvavad? ja teine kord oli nii kui ta oli mingi cleaned saanud korra siis võttis 3m beti vastu tüüp võitis ja siis lampi mats pani et redo teine oli et wait ja no ja siis mats ikkagi "istutas" lilled ja kaotas, ja siis hakkas kinni mässima et tema ütles et ja ta ütles yes, kuigi seal oli kindalt näha et ta ütles no lihtsalt hale scammer oled!!"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oled sa oma jutus täiesti kindel või sa jällegi kuulsid seda Dubzilt? Dubz lasi mult 10M üle ning miks ma peaks mingeid 1.25M pote üle laskma kui ma maksin 130M. Kust te võtate sellist infot ma ei saa sellest aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kust ma sellise jutu võtan?

alguses kui me alustasime siis sa tegid seda nii dubz kui ka mina olin seal.

 

Te ju võite praegu täiesti vabalt valetada, sest te olete kaks haterit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te ju võite praegu täiesti vabalt valetada, sest te olete kaks haterit.

 

asi on selles, et me ei valeta. Ja me ei võta seda ka vabalt õhust. Täitsa kindel kohe.+pole hater, lihtsalt avaldan oma arvamust, mis on Eesti Vabariigis lubatud. Sina minu nõuandeid kuulda ei võtnud, vaata kus sa nüüd oled.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
asi on selles, et me ei valeta. Ja me ei võta seda ka vabalt õhust. Täitsa kindel kohe.+pole hater, lihtsalt avaldan oma arvamust, mis on Eesti Vabariigis lubatud. Sina minu nõuandeid kuulda ei võtnud, vaata kus sa nüüd oled.

 

Ma ütlen sulle veelkord. Miks ma ei lasknud 65M üle? Miks ma peaks laskma 2m üle? Parem räägi enda vägitegudest. Kus mu 10M on scammer?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
130109163907.png

 

See pilt siin ei tõesta mitte midagi. Sa tahtsid ranki 'osta'.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nii ja millest see asi kõik alguse sai??? järsku kui ma pildi siia panin muutsid sa siin ära et nüüd peab rank 2,5m maksma nädalas

ja kui tüüp sai cleaned hakkas ta kohe ranke müüma.

Muudetud liikme midaasja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
nii ja millest see asi kõik alguse sai??? järsku kui ma pildi siia panin muutsid sa siin ära et nüüd peab rank 2,5m maksma nädalas

Mis sa arvad, et sina ja Dubz olete ainukesed kes on kurtnud maksu suuruse üle? Nope. Rääkisin veel ühe normaalse inimesega ja ta ütles mulle ka, et võiks vähendada.

Nüüd ei aruta selle pildi kohta enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see pilt tabas sinu valelt kas sa saad aru???

BzEJf.jpg

ja vahvli teemat on muudetud 16:42

ja vaadake mis kell ma pildi tegin kõrval

ja millest see kõik alguse sai???? siis ei suudetud makse vähendada?

toon veel sellise asja välja et kui tüüp cleaned sai otsis kuskilt ranke juurde ja nüüd tuli see nädala maks....

Muudetud liikme midaasja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

midaasja võta nüüd hoogu maha natuke.

Täiesti mõttetust asjast on tehtud suur sõda.

Millest kogu see jant algas, sellest, et teile ei sobinud makse maksta ?

Aitab nüüd sellest mõttetust teemast.

Keegi ei sõima kedagi scammeriks, enne kui on pildid ja asjad olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorryyyy

Muudetud liikme Snifff'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ossa sunnik kus tuleb nüüd neid scammimise jutte.

Dvj, väga lihtne, tema on scammer ja sina oled tema chatis rank hetkel.

Aga kuna ta on scammer, siis mille jaoks scammerite chatis midagi majandada.

Teeme kiire derank ja ggbb ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ossa sunnik kus tuleb nüüd neid scammimise jutte.

Dvj, väga lihtne, tema on scammer ja sina oled tema chatis rank hetkel.

Aga kuna ta on scammer, siis mille jaoks scammerite chatis midagi majandada.

Teeme kiire derank ja ggbb ?

sest ta ostis selle ranki ja tal on õigus seal olla...


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorry

Muudetud liikme Snifff'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Saan aru jh, et oled ta sõber ja kaitsed teda.

aga neid juhtusi, et ta on scammer, on juba mitme inimese poolt nähtud.

Enam ei huvita see rank. olen deranked siis olen.

 

Kuula, kui ma olen scammer, miks siis ei ole MITTE ÜHTEGI screenshoti minust scammimas tehtud? Lihtsalt tuli see külajutt nüüd vahvlisse ja järsult lõid kõik oma lõuad lahti, sest olete kahjumis fcs hostides ning tahate ranki rahasid tagasi? Kerige p*rse ja jätke rahule kui teile ei meeldi midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Aga ole normaalne.Mitte keegi ei hakkaks lihtsalt õhust sokkima ju ,et sa scammer oled,mingi tõepõhi ikka peab all olema

 

Miks mitte? Tead kes on nightwar? Ka temal on hate'rid kes spammivad vahest, et ta scammer, aga tegelikult ta ei ole ju. Kas mitte minul ei ole praegu sama seis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
sind ja nightwari ei saa võrrelda, sorri

 

Lmao kas ma olen ennast võrrelnud? Ma võrdlesin olukorda mitte teda ja ennast. Loe enne lause HOOLIKALT läbi kui üritad ära panna. Lasen sind warnida ka arvatavasti.

 

Ja palun kas keegi mod või admin saaks teema puhastada sellest külajutust?

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.