Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

'Leet Flowers' Hasartmängud

Soovitatud postitused

SUPERVIP

129m->230m->140m =]

See kuidas üks noob plantis polnud reaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Minu tänane tulemus: 186M loss.

Tore on see, et MEIE saime oma friends chati süsteemi korda. Nüüd ei tohiks probleeme ka olla. Tulge w4 west G.E hullama! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hetkel olen teinud 23M tagasi oma kaotusest. Tegime siis väikse drop party ka. 7.5m läks maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

230M loss. Teen paari päevase puhkuse võib olla RS-ist. Üle hakkab viskama see juba.

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa lugeda oskad siis sa ei pea seda maksma kui sa ei hosti ehk teise sõnaga ta vist ei võtaks sinult kui sul profitit pole. Ning soovitan mitte mängida suurtemate summade peale. See kui teil on 10m pouchis ning too ka ainuke raha ja proovite riskima hakata toob lihtsalt kahju. Anyways, edu teile ehk kunagi saab asja ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1M kasumit olen sealt saanud :D Muud midagi.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise sain 140m üleeile, pole aega olnud hostida ega see nädal ka vist eriti ei jõua enam


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
minule kui ka paarile hostile veel ei meeldi see et 5m peab nädalas ära maksma, kui päevas teenib vaid mingi 100k profit??? niiet soovitan sul selle maha võtta. nimesid ei nimeta.

Ei toimu siin midagi sellist. Sa ei hosti siis lihtsalt kui ei maksa. Makse on vaja sellepärast, et teha Drop Party-si, adverte palgata ning palju muid boonuseid teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei toimu siin midagi sellist. Sa ei hosti siis lihtsalt kui ei maksa. Makse on vaja sellepärast, et teha Drop Party-si, adverte palgata ning palju muid boonuseid teha.

 

nagu ma siis sinu jutust aru saan, kõik käib läbi hosti raha? Juhtkond lihtsalt ajab suurt pappi kokku ja elu on lill. Kardan et jahm, see maks peaks olema mingi % sinu nädalasest profitist aga ei julge oma arvamust öelda, kõigil kordadel olen räigelt puid alla saanud.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelikult siiski mitte, ka juhtkond panustab iganädalaselt 5m.

Aga vaatab veel selle maksuga, äkki läheb madalamaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
nagu ma siis sinu jutust aru saan, kõik käib läbi hosti raha? Juhtkond lihtsalt ajab suurt pappi kokku ja elu on lill. Kardan et jahm, see maks peaks olema mingi % sinu nädalasest profitist aga ei julge oma arvamust öelda, kõigil kordadel olen räigelt puid alla saanud.

 

Minu nädalane profit on -50M. Sa tahad öelda, et ma hakkan sulle siin kellegile võlgu jääma? Nty. Maksu ma võin alla võtta kui te arvestate sellega, et drop partyd tulevad junkid ning adverte põhiliselt ei palkagi.

 

Dubz ehk kristjan194 varastas (scammis) 10M minult. Ban + derank.

Ärge temaga tehinguid tehke kuna ta ei suuda isegi mitte 3Eur maksta (10m).

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ka ei hosti enam.

Ja ei soovita isiklikult bettida seekersi peal kuna olid kaks juhtumit esimese või siis teise päeva jooksul. Kui tahate siis võin nendest lähemalt rääkida. Üks suur scammer on seekers tahab tasuta raha endale. Ja ürita ainult kellegile modele vms kaevata et ära kustutaks selle posti. Ise sa teed selle asja ainult hullemaks.

Muudetud liikme midaasja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mina ka ei hosti enam.

Ja ei soovita isiklikult bettida seekersi peal kuna olid kaks juhtumit esimese või siis teise päeva jooksul. Kui tahate siis võin nendest lähemalt rääkida. Üks suur scammer on seekers tahab tasuta raha endale. Ja ürita ainult kellegile modele vms kaevata et ära kustutaks selle posti. Ise sa teed selle asja ainult hullemaks.

Te olete ikka valusad inimesed. Jonnite nüüd kuna ei saa hostida. Ega mis siis ikka, järgmine inimene deranked. Ja need 'niiöelda' juhtumid on seoses Dubzi kadedusele ning tänu sellistele inimestele kes Decline panevad teise screeni ajal ja siis kutsuvad oma sõbrad ja lasevad spammida, et lasen üle. Kui ma oleks tahtnud kedagi üle lasta, ma oleks seda juba ammu teinud.

MA PÕHJENDAN VIIMAST KORDA MIKS MA KOGUN MAKSE! ON JU VAJA KUIDAGI OSTA ENDALE ADVERTE NING DROP PARTYSI TEHA. EGA MA ÜKSI SEDA KÕIKE KINNI EI MAKSA. ME PEAME KÕIK OMA PANUSE ANDMA SELLELE, ET FRIENDS CHAT JÄÄKS ELLU.

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te olete ikka valusad inimesed. Jonnite nüüd kuna ei saa hostida. Ega mis siis ikka, järgmine inimene deranked. Ja need 'niiöelda' juhtumid on seoses Dubzi kadedusele ning tänu sellistele inimestele kes Decline panevad teise screeni ajal ja siis kutsuvad oma sõbrad ja lasevad spammida, et lasen üle. Kui ma oleks tahtnud kedagi üle lasta, ma oleks seda juba ammu teinud.

MA PÕHJENDAN VIIMAST KORDA MIKS MA KOGUN MAKSE! ON JU VAJA KUIDAGI OSTA ENDALE ADVERTE NING DROP PARTYSI TEHA. EGA MA ÜKSI SEDA KÕIKE KINNI EI MAKSA. ME PEAME KÕIK OMA PANUSE ANDMA SELLELE, ET FRIENDS CHAT JÄÄKS ELLU.

kas mõistad, et sa pead suurema osa enda rahast maksma?+su fc suht surnud ning ma pole kade ning ma arvan, et jah...


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kas mõistad, et sa pead suurema osa enda rahast maksma?+su fc suht surnud ning ma pole kade ning ma arvan, et jah...

 

Mina panengi 7.5m rankid 5m. Mu fc on ainult siis surnud kui keegi ei hosti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina panengi 7.5m rankid 5m. Mu fc on ainult siis surnud kui keegi ei hosti.

 

sest keegi ei taha hostida, kui mingid hullud maksud peal. Kui hostid ja võidad jääd ikka miinusesse. Sul see plaan suht halvasti läbi mõeldud.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.