Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Problemm Video kvaliteediga

Küsimus

Niisiis tahan ma teha videot, kuid kvaliteet jääb jama. Olen proovinud kahte screen recordimis programmi, Hypercam 3 ja Camtasia studio 7 ja 8.

Hypercamist ilmselt pikemalt rääkima ei hakka, sest see on jama. Camtasia 8 kohta ütleb google, et on hetkel parim screen recording software, kuid ma ei saa video kvaliteeti kuidagi paika. Probleem on ilmselt video compressoris vms, sest kui ma valin settingutest, et video jääb üldse compressimata (full frames) siis tuleb mingi paari 3 minutine video kuskil 7 giga, ja see on liig mis liig.

 

Küsimus on siis selles, et mis ma tegema pean? Kuidas ma saan video faili võimalikult väikse(200-250mb 3-4 minuti kohta oleks norm) ja kvaliteedi võimalikult kõrge?

 

Olen proovinud oma arust kõiki valiku variante seal, kuid ei saa paremat tulemust :unsure:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

6 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Kõrge kvaliteediga videod ongi suured, harju sellega. Võid ta ju näiteks WMV-ks konvertida ja saad võibolla hea kvaliteedi. Resolutsioon mängib ka olulist rolli.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ah et norm kvaliteediga peabki tulema 1 minut 2 giga jah? mul oleks ehk vaja mingi 5 mintsane vid teha, kas ma pean siis seda 10-12 giga kuhugi netti laadima hakkama? Mine ##### ütleks sellise nõuande peale.

 

_____________________________________________________________________

 

Kohe kuidagi ei õnnestu mul siin foorumis postituse kustutamis nuppu leida....

Muudetud liikme Mort'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Sony Vegas Pro aitab alati.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.