Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

"Far Cry 3" ametlik ilmumisaeg Eestis on alles 30. november, aga HDTanelil on juba valmis video, kus ta Ubisofti märulist esmase ülevaate teeb.

Esmane ülevaade tähendab antud juhul taas esimest mängutundi, mille käigus ilmselt veel palju ei näe, aga mõndagi ikka.

"Far Cry 3" autor on Ubisoft Montreal, platvormideks tava- ja ootuspärased PC, PS3 ja Xbox 360.

 

delfi, http://forte.delfi.ee/news/arvutimangud/video-far-cry-3-esimene-tund-hdtaneliga.d?id=65335070

 

 

Ka minu arvates on see super hea mäng. Ise olen seda eilsest saati mänginud, graafika on hämmastavalt hea ning gameplay veel parem.

Mängus on skyrimi suurune avatud maailm, mis on tegevust täis. Osta relvi, looti, tapa bandite ning avasta maailma kas joostes, ujudes, sõites või isegi lennates!

 

farc0.jpg

far-cry-3-20120604055059189-3640485-600x337.jpg

- HDTaneli esimene tund.

 

 

Kohe kindlasti soovitan osta või siis tõmmata. See on seda väärt.

 

 

 


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Just täna ostsin ära, hetkel tõmbab alla uPlays.

HDTaneli video vaatasin läbi, sitaks hea mäng tundub olevat.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Super mäng lihtsalt võimas kui nii võib öelda.

Olen olnud Far Cry fanatt algusest peale ja võin julgelt väita, et see on just see osa mida ma oodanud olen.

Võin ka seda juglelt väita, et see mäng kandideerib aasta mängule ka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eilsest juba pelasin. Ütleks, et norm pela. Mingi üle 11h mänginud ja stoori siiamaani kestab. (Mängin kõige raskema difficultiga.)

 

 

Ainus asi mis häirib vahest on see kui loll AI on, aga selle peale pigistan silma kinni. Väga hea mäng.

 

 

//E: Lahe, kaotasin savegamed ära :/

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Story sellel mängul on ka väga väga huvitav ja põnev.

Muudetud liikme spunge'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tegin story läbi, super!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kui tõmbasid kuskilt selle, soovitan sul save game'idele backupe teha mingi aja tagant, sain just kõik campid ja towerid tehtud ning save game'i enam pole :')

 

Kui kellegil oleks sellist save game'i anda, oleksin väga tänulik.

 

EDIT: Sain korda, mingine arvuti viga ilmselt. Downloadida saad siit http://www.upload.ee/files/2875635/Far_Cry_3.rar.html

Muudetud liikme spunge'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingeid torrent linke ei jaga, foorumis on piraatlus keelatud, kui tahate jagada siis tehke seda pm või läbi msni!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nojah, kui mängu täiesti läbi teed pole seal suurel saarel mitte kui midagi enam teha.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin mängu just läbi ja valisin, et save your friends :D Ning vaatasin selle join citra lõpu ka ära suht räme... Aga story on mõnusalt pikk ja aeganõudev kui ei kasuta fast travelit ja värki. Mulle meeldis. Nüüd siis time to troll jne :D Teen veel raadiojaamad kõik ära ja võtan valdused ka kui aega kunagi pelada on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi saab laenata seivi? Oleks vaja missioonist "Keeping Busy". See peaks olema 8 missioon vist. (Endal kadus save ning ei soovi algusest hakata).

Save peaks asuma "Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\*PIKKKOOD*\46\siin"

Seal peaks olema 2 faili.

"5.save" ja "5.save.metadata" (5 asemel on vb teil teine number)

 

Tänud ettte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui tõmbasid kuskilt selle, soovitan sul save game'idele backupe teha mingi aja tagant, sain just kõik campid ja towerid tehtud ning save game'i enam pole :')

 

Kui kellegil oleks sellist save game'i anda, oleksin väga tänulik.

 

EDIT: Sain korda, mingine arvuti viga ilmselt. Downloadida saad siit http://www.upload.ee/files/2875635/Far_Cry_3.rar.html

 

Äkki jagad Kuidas sa korda said? Mul kadus ka savegame ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ostsin PS3'mele. Super mäng ütleks.. Mitte midagi halba pole õelda. Ainult see, et hetkel olen sunnitud AV juhtmega mängima,kuna HDMI juhe murdus pmst seest kuskilt ära.. Kuid uus juhe on juba ammu tellitud ja peaks homme/ülehomme kohale jõudma :)


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.