Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Elohell?!?!? ragethread

Soovitatud postitused

help please, kuidas saaks välja elohellist?

feedimine ja afkimine veel okei seda juhtub elohellis koguaeg aga kõige rohkem ajab närvi kui ma teen skoori tasa ja me võidaks kõik 5v5 fightid ja siis kutid lähevad üks haaval peale siis on , et "nice help noobs" ja enemy pushib nexuse ära.

mis selliste vendadega teha tuleks ja kuidas oleks võimalik , et nad nii ei teeks?

vennad ei kuula ka kui öelda , et türa tulge midi ja finishime selle ära , ei putsi vennad engagevad 2v5 fighte.

Muudetud liikme Flawless'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

flawless, 1v5 ära ei oska carryda siis võidki jäädagi oma elohelli


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ja jälle , lihtsalt üks vend kõnnib otsustaval hetkel blitzi hooki ette ja ta võetakse maha , ja siis mu tiim lendavad nagu lollid teda üks haaval päästma ja saavad kõik surma

 

no gg wp putsi idioodi kari ma lähen nii fucking närvi ma vist ei tohiks seda mängu mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

nonii 14/2/10 olin corkiga ja ikka läks nii vittu lõppus kuna nad on nii kuradi idoodid , olin vastaste ad carryst 100 farmiga ees ja lõpus oli ikka siuke struggle , et võita aga tuli võit.

 

ja nüüd üks mäng otsa 15/2 ahriga ja jälle botlane sivir taric 0/5 ja 0/6 , jax sai dariuselt topis 1/4 ja jungler ka mingi pask , aga suutsin ikkagi ära carryda kuidagi moodi.

Muudetud liikme Flawless'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tore ju, lihtsalt, kui sa näed, et nt topil probleeme, siis prrovi aidata nt ütle, et play safe ja ss jooksed ja gankid. Sama botiga. Kui tahad junglerit aidata siis hoia oma lane oma turreti lähedal ja anna junglerile märku millal gankida ja aita alguses leashida ja tee võimalusel hard pull :) Muidugi võid jaganda tip'e oma teamile, :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tore ju, lihtsalt, kui sa näed, et nt topil probleeme, siis prrovi aidata nt ütle, et play safe ja ss jooksed ja gankid. Sama botiga. Kui tahad junglerit aidata siis hoia oma lane oma turreti lähedal ja anna junglerile märku millal gankida ja aita alguses leashida ja tee võimalusel hard pull :) Muidugi võid jaganda tip'e oma teamile, :)

Kui tiimi enesehinnangut tõstad, siis suudate väga hullust kaotus seisust ka välja mängida. Olen ka 1/15 välja suutnud rabeleda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.