Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kui paljud ei quiti RS EOC-st

Soovitatud postitused

Tervist!

 

Kõik mängud peavad kuskile arenema ja RS valis selle suuna, midagi teha pole, et hipsteritele see ei meeldi. Kas quitite mobiile ka kasutamast, kuna vanasti pidi klahve kasutama ja nüüd on touchscreen smartphoned? Ei? Mida te siis RSi callal virisete, kui see areneb.

 

Ma ei oota siia poste, kes quitivad, tahan näha, paljud on süsteemiga rahul või enamvähem rahul, ehk siis mängitaval tasemel viitsivad veel edasi olla ja mängivad edasi. Positiivne teema EOC-st ehk siis :)

 

Ausaltöeldes, olen mina täiesti rahul uuendustega, wildis oman praegu magicuga :D väga kena ja üleüldse, istub see stiil väga, olen juba vaikselt asja käppa saanud ja asi on üpriski lihtne.

 

Good luck kõigile, mina jätkan :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma enam ei mängi runet skillimise pärast, vaid hasartmängude pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hasartmängud on alla 16 aastastele vist isegi keelatud...

Aga see kuidas mängjatelt raha välja lüpstakse on küll jube.

EoC on lihtsalt viimane nõmedus, ei quiti aga ei ole enam mingit soovi pelada.

 

Võibolla lihtsalt ei osta ja ei viitsita uuesti õppida, nagu penskarid kes oma vanadest asjadest kinni hoiavad, jah just nii ma teengi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht hea ja harjutav asi on isegi. Pole häda midagi, palju kiiremini saab bosse maha jne. Väga hea asi, kahju ainult, et specid läksid ära.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ootan kuni bottid uuesti välja tulevad ja hakkan uuesti bottima.Praegust proovin midagi käsitsi teha ja õppida ise nats:D

Uuendus on ühest vaatest hea ja teisest halb.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Crappy v2rk! Olin cb44, omasin f2p multis kenasti, meeldis. Nyyd l2hen multisse pkima, l88dakse 1hitiga mind surnuks? Nagu mv...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täis joga. Pkada ei saa 1 hit ja KO.. Rip rs

 

+1 , ikkagi jään endale kindlaks. Täis pask. Nagu kirjutasin eelmise teema alla ->

''ega ise ei taju ka midagi...

muidu olin level 52 (67 range , 80 hp )

 

nüüd lvl 70... hp mingi 3200 .. .

duel arenal f2ps, mingi teine ranger lasi 1400 ära... WHAT THE FUCK ?? ehk siis rangega on võimalik f2ps mulle juba 3 hit k0 teha ju ??

 

Enne rssis ikka lvl 80 hp'd 3'e hitiga (f2p's) ei tehtud....

 

Mõttetu, naerma ajab selline bullshit''

 

No kurat , see ei ole ju normaane ! Levelite värk on ka väga perse keeratud, üldse aru ei saa, mis level keegi on, kui oled low lvl staker .

Paljudel näitab leveli asemel nt. skill: 898 - vms ..

ja tegelikult on vend mingi flat 90+ staker .

Mõni vennal on jllegi skill:1349 ja tglt on mingi low level main (flat 50 umb) ..

 

+ Purede mõte ju täielikult kadunud...

 

Siin polegi midagi väga õppida, eks pvm'da on vb tõesti parem, tapab kiiremini jne . Tava asjade skillimine sama ju .

Flower gamega võib ka iga lambikas toksida..

Aga kui üritada stakedes või pkdes midagi teha (väiksemate levelitega, mitte ainult maxed), ss suht persekukkunud update.

 

EDIT// sain duel arenal f2p's mingilt rangerilt 1580 sisse... mingi 2hit k0 juba võimalik w ? Naiss.

Bullshit !

Muudetud liikme iPhone'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõik on ok aga ainult skillide cooldown on väga aeglane!

selle ajasees kui sa suudad mingi nr 1,2,3 ja 4 skilli ära kasutada siis peab ikka peris kena sekuntikese või 5 ootame enne kui skill tagasi lahti et kasutada:D muidu suht ok!

ei saa midagi aru et 1-2litiga surma saab ikka läheb suht endisest pk ajast pool et söök otsa saaks!

võipolla jah p2p oleks ko 1-2 littiga aga f2p jääb ikka suht samaks kui söök kottis siis ikka mingi paar minni saab ikka pk enne kui saab surma või loodi!

minuarust poleks sellel betacombatil mõttet f2p jaoks ja ok las siis olla kui härrad soovivad nii:D

mage,range on tehtud suht kõvaks melee sut ei omagi nii kiresti või mul lihtsalt jamad skillid pandud!

hetkelp ole p2p lähiajal proovin järgi p2p ka kui aega saan! hetkel lihtsalt niipalju tegemist lotro pelamisega!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
+1 , ikkagi jään endale kindlaks. Täis pask. Nagu kirjutasin eelmise teema alla ->

''ega ise ei taju ka midagi...

muidu olin level 52 (67 range , 80 hp )

 

nüüd lvl 70... hp mingi 3200 .. .

duel arenal f2ps, mingi teine ranger lasi 1400 ära... WHAT THE FUCK ?? ehk siis rangega on võimalik f2ps mulle juba 3 hit k0 teha ju ??

 

Enne rssis ikka lvl 80 hp'd 3'e hitiga (f2p's) ei tehtud....

 

Mõttetu, naerma ajab selline bullshit''

 

No kurat , see ei ole ju normaane ! Levelite värk on ka väga perse keeratud, üldse aru ei saa, mis level keegi on, kui oled low lvl staker .

Paljudel näitab leveli asemel nt. skill: 898 - vms ..

ja tegelikult on vend mingi flat 90+ staker .

Mõni vennal on jllegi skill:1349 ja tglt on mingi low level main (flat 50 umb) ..

 

+ Purede mõte ju täielikult kadunud...

 

Siin polegi midagi väga õppida, eks pvm'da on vb tõesti parem, tapab kiiremini jne . Tava asjade skillimine sama ju .

Flower gamega võib ka iga lambikas toksida..

Aga kui üritada stakedes või pkdes midagi teha (väiksemate levelitega, mitte ainult maxed), ss suht persekukkunud update.

 

EDIT// sain duel arenal f2p's mingilt rangerilt 1580 sisse... mingi 2hit k0 juba võimalik w ? Naiss.

Bullshit !

 

 

Sinu HP mure saab lahendatud Armoriga. Def level tehti tähtsamaks mistõttu armor annab sulle HP-d!

 

Mida kõrgem def seda parem armor = parem kaitse + kõrgem HP

 

Low staker oled siis näed arenal ideaalselt, duel screen ajal, mis level ta on. (Jah nõustun nõme, aga vähemalt näed seda enne duelli)

 

Purede kohapealt ei oska kaasa rääkida,aga minu staker lvl 119 (EoC combat) teenis täna täitsa ilusti oma 20 defiga.

 

PS: Nii suurte hittide korral, loeb meeletult PID ;)

 

////EDIT

 

Pid ei anna sulle paremaid hitte. Aga mida lühem on fight (loe mida vähem hitte on fightis) Seda tähtsam on PID!


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ahnii, hakkab köitma juba.

Ehk siis kui teeksin no arm stake'i, ss ka teistel hp low yep ?

No , homme uurin :D , vnoh täna juba tglt.

Mul suht suva tegelt updatest... Mulle on peamine see, et ikka hästi saaks edasi stakeda (: .

 

 

HP on nüüd nii, et Constitution level x 40.

Ehk 99 Constitution puhul on sul 3960 base HP (ILMA ARMORITA)

 

Mida kõrgem on defence level, seda paremat armorit sa saad, mida parem on armor seda kõrgem on kaitse + HP. Kõik armorid nüüdsest annavad lifepoint boost.

 

Et jah, kui sa oled näiteks def 1 staker acc, ära jumala eest luba oma vastasel armorit kasutada, ta saab selle pealt tohutu eelise.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
HP on nüüd nii, et Constitution level x 40.

Ehk 99 Constitution puhul on sul 3960 base HP (ILMA ARMORITA)

 

Mida kõrgem on defence level, seda paremat armorit sa saad, mida parem on armor seda kõrgem on kaitse + HP. Kõik armorid nüüdsest annavad lifepoint boost.

 

Et jah, kui sa oled näiteks def 1 staker acc, ära jumala eest luba oma vastasel armorit kasutada, ta saab selle pealt tohutu eelise.

 

Olgu, tänud. Pmt seletasidki mulle nüüd asja lahti :) . Nüüd võiks veel mingi sw bot tulla, et saaksin hp 99 bottida... Aga ple hullu, teenib ka praegu väga visalt .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ikka jään mängima...teeks äkki mining xp 200m vms, droppimine ju 1 sec + samal ajal raiub edasi kive. Nagu rsps juba, combat päris lahe, põnevam vähemalt.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes tahab osta comb eoc comb 97, rap/longsword olemas, att 80 str 93 def 2, hp 99 , pry ja sum 1.

Enda levelid omab kõik ära, aga enda lvleid leida sealt on suht põnev kogemus.

 

 

Edit/ müügiteemat teha ei viitsi aga quitin nkn, suht persekukkunud üritus jagexil.

Dung on 87 accil muidu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muutus iseenesest väga vähe ju. Kes soovib saab mängimist jätkata nii nagu enne, ainult see, et armor annab hp ja kõnnid ringi nagu...khm junn oleks püksis. See ju ei sega mängimist, targad kasutavad abiliteid ning mitte nii targad nutavad kõige selle pärast.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

PvM hullult kerge ikka... Bandosesse ja corpi minnakse rocktailide ja magega.. Suht sick, aganoh dropid jällegi raremad.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu arvamus, siis...

 

See mäng oli surnud juba ammu ega kutsunud üldse mängima juba mitu aastat. Oli vaja midagi, mis mängu uuesti käima lööb ja põnevust pakub. EOC täpselt see oligi mis asja tööle tõmbas.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.