Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Runescape New Combat system

Soovitatud postitused

Get your facts straight.

 

http://services.runescape.com/m=news/evolution-of-combat-survey-results

 

Question 6. Overall, what are your thoughts on the new combat system?

 

  1. I definitely prefer it to the old system = 20.31%
  2. I like it so far, but can't yet be sure = 19.14%
  3. I don't like it = 19.62%
  4. It's OK, but needs improvement = 14.31%
  5. I like both the new and the old systems = 25.97%
  6. I don't do combat, so have no opinion = 0.66%

 

Ehk siis enamikele on see bullshit peale läinud w? wdf... ma olen kindel, et vähesed on hääletanud .

Enamus siiski quidivad kui uurida ka netist ringi .

Kust krdi kohast jagex sellise statistika kogus.. väga haige licc.. ÜLISUPPER OLEKS kui kuidagi imemoodi tuleks vana tagasi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ehk siis enamikele on see bullshit peale läinud w? wdf... ma olen kindel, et vähesed on hääletanud .

Enamus siiski quidivad kui uurida ka netist ringi .

Kust krdi kohast jagex sellise statistika kogus.. väga haige licc.. ÜLISUPPER OLEKS kui kuidagi imemoodi tuleks vana tagasi .

 

 

Kust sinu statiska pärineb, et "enamus"? Sa näed vahvlis ja powerbotis ja sythes, mõnda tuhandet inimest postitamas, et nemad quitivad. See ei ole kaugeltki enamus ;)


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust sinu statiska pärib, et "enamus"? Sa näed vahvlis ja powerbotis ja sythes, mõnda tuhandet inimest postitamas, et nemad quitivad. See ei ole kaugeltki enamus ;)

 

Ja sina siis arvad huupi w? Kust sa tead kui paljud on hääletanud ?

Enamik mängijatest külastab ka foorumeid.

Nii, kust pärineb sinu informatsioon ?

Ma saan sellest statistikast aru küll, aga seal pole pandud, kui paljud on hääletanud. Äkki on ainult mõend tuhanded hääletanud ja selle järgi ka statistika tehtud `?

Ilmselgelt külastavad enamus foorumeid ja nendest kohtadest ikka saab infi küll ja küll .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja sina siis arvad huupi w? Kust sa tead kui paljud on hääletanud ?

Enamik mängijatest külastab ka foorumeid.

Nii, kust pärineb sinu informatsioon ?

Ma saan sellest statistikast aru küll, aga seal pole pandud, kui paljud on hääletanud. Äkki on ainult mõend tuhanded hääletanud ja selle järgi ka statistika tehtud `?

Ilmselgelt külastavad enamus foorumeid ja nendest kohtadest ikka saab infi küll ja küll .

 

 

Minu numbrid pärinevad Live Stream-ist kus JModid rääkisid Evolution of Combatist.

 

Sinu pakkumine, et enamus RS mängijaid käivad kuskil foorumis võib isegi tõe lähedane olla, aga enamus neist käivad official foorumis. Ja mis sa arvad, mis juhtuks kui kõik KES EI QUITI, hakkaksid teemasid tegema samamoodi nagu need vennad, kes quitivad?

 

 

Pealegi hääletama pidi peale Combat Academy läbimist, et saada free exp (ma sain pea 190k xp HP-le) Et oma exp kätte saada pidi survey täitma. 100k+ free exp on asi mis paneb inimesed RSis liigutama.

Muudetud liikme Rinkz'i poolt

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aahaha, miks ei näidata kui paljud mida selles küsitluses vastasid?

Rsi oma foorum on selleks kust sa lugema pead-.-

Juba koostatakse listi, aga need kes poolt pole vist nagu midagi teinud?

 

Need kes "quitivad" on oma piina kätte saanud, ma ei tea küll kas ainult minul, või mõnel teisel kah on luck 0%?

Olen osa võtnud vähemalt 500+ drop partyst kus dropiti vähemalt 10m... Tulemus 15m.

Monster dropid, tapnud neid 50mxp eest, kokku ~50RoW dropi (vb10m), boss drops, üle 10k killi ja ainuke drop B chest.

PK, kui peaks olema igasugune võimalus K0'ks siis seda ei juhtu kunagi, kui vaja lucky, siis seda pole.

 

Ei näe mingit põhjust edasi mängida, pole aega sellise pas**ga tegeleda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mine tee korra ise üks box fite ja siis sa saad aru


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi mõna gold glitchi teab? pidid olema mõned liikvel.

Saatke pm, kui teate, kirjutan Simbasse scripti ja jagan saatjaga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dno, Bossing mega easy nüüd. Liiga kerge isegi. Armat peksad non food -.-

 

 

Noo kasuta võimalust seni kuni saad ;)

 

Ma kahtlustan, et varsti nad teevad bossid tugevamaks, vaevalt nad liiga kergeks asja tahtsid ajada. Pealegi probs tuleb uusi bosse juurde ka ;)

 

 

Minu küsimus siis, et kui kiire melee exp on treenides? Saaks ehk oma noobil str 99 aetud.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis sellel EOCl viga on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

igast asju on viga, sitt on ühesõnaga. Vana oli parem :) .

+ ongi hetkel see, et lebom pvm'da ja dung pidi lebo olema.

Staker vendasi pole ka enam üldse, mõned maxed vennad on, kes teevad nati.

Low leveliga võid unistada stakemisest, vb äärmisel juhul mõne üksiku leiad kellega 100k saaks teha.

[Aga no samas liiga vara veel öelda, küll neid vast tekib, vajab harjumist ehk.]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõik on ok parem kui vana rs ikka!

drope saab ikka rohkem ja wildis ei ole nii palju runereid ka enem kui stunnida saab.

olen juba 20m+ eest asju saanud tänu sellele ,et enam pole seda skulli siis saab ikka peris hästi:D

tänu taevale ,et wild nii lahe on ja skillid on lihtsalt tasemel ainult jah ,et clannidel pole enam vist mõttet.

endine rs uimane pk ja see uus rs on ikka nagu öö ja päev.

kõik kes on enne mänginud skillidga mänge on suured eelised:D

loodan ,et nii see jääpki!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõik on ok parem kui vana rs ikka!

drope saab ikka rohkem ja wildis ei ole nii palju runereid ka enem kui stunnida saab.

olen juba 20m+ eest asju saanud tänu sellele ,et enam pole seda skulli siis saab ikka peris hästi:D

tänu taevale ,et wild nii lahe on ja skillid on lihtsalt tasemel ainult jah ,et clannidel pole enam vist mõttet.

endine rs uimane pk ja see uus rs on ikka nagu öö ja päev.

kõik kes on enne mänginud skillidga mänge on suured eelised:D

loodan ,et nii see jääpki!

:facepalm: inimestele läks see aeglane pk just peale, see vajas natuke annet kah, mis sa nüüd teed ? vajutad numpadil suvaliselt nuppe, suht bs. Halb vaadata kuidas fagex vahetab oma lojaalsed mängijad kes on maksnud membershipi eest ja on aidanud fagexi väga palju karja uute mängijate vastu :S Ilma, et nad isegi aitäh ütleksid .


urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.